Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

A tam gadacie, kolega odczepił by tą przednia dokładke, albo zmienił na cos ładniejszego(niektóre fajnie sie prezentują) lampki zespolone i juz jakos wygląda, na tył wrzucił by zderzaczek od S4 z dyfuzorem, tylko te progi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi, coś takiego?

iz6kS.jpgzVJk9.jpg1an_9i.jpg

Moim zdaniem :kox:

Wyglada super nawet z tym tylnym zderzakiem , ktory dzieki bocznym wlotom nie wyglada jak ori bo w kombiku nie ma tych wlotow ale mi sie podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerość jest w cenie ale ludzie i tak wolą być okłamywani. taka jest prawda. każdy ma prawo do własnych odczuć i obrażać też ich nie wypada. Dlatego napisałem "bez urazy", co nie zmienia faktu, że projekt kaleczy moje oczy[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 18:49_________________________________________________

Dudi, coś takiego?

iz6kS.jpgzVJk9.jpg1an_9i.jpg

Moim zdaniem :kox:

Wyglada super nawet z tym tylnym zderzakiem , ktory dzieki bocznym wlotom nie wyglada jak ori bo w kombiku nie ma tych wlotow ale mi sie podoba :good:

nawet nieźle, ale to nie mrówkojad i przypomina Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no nie gadajcie, moje auto wcale nie jest nie wiadomo jak podlaminowane. Ok jeśli już idziecie w kierunku docinek, to po co przerabiac A4 (B5), to już lepiej kupić sobie RS albo S. To jest jakby swego rodzaju odnowienie swojego starego auta (biedniejszej wersji auta w tym przypadku A4 (B5) na RS) Ktoś kto tak przerabia auta z biedniejszej wersji na jakby bogatrzą lepszą chce się albo raczej swoje auto dowartościować. Zeby osobom które nie są wtajemniczone w modyfikacje jekie przeszło seryjne auto które wyszło z fabryki (lifting) były przekonane o tym że "o on ma auto to lepsze, po faceliftingu". A tak naprawde auto jest tak samo przerobione jak moje czy wiele innych albo jak np auto z pierwszego linka które wrzuciłem. A pytanie po co. Widziałem B5 wzorowaną na RS i szczerze wogóle mi się to nie podoba (wg. mnie kolejne szare nikomu nie rzucające się auto na ulicy) oczywiście nie ubliżając właścielom i ich autom, ich auto ich sprawa. Większość ludzi pisze że to im sie nie pododba, tamto jest brzydkie albo jeszcze inne rzeczy, zawiść, zazdrość, dlaczego on/a ma mieć lepiej zrobione auto niż ja mam, niech ma tak jak ja byle nie lepiej, a jeszcze lepiej gdy będzie gorzej. Taka jest mentalność ludzi, to tylko Polska. Idąc dalej, ktoś napisał że moje auto zwraca uwage bo jest niczym calibra. Słusznie ale to ja nim jeżdżę a goście którzy jedżą calibrą nie raz wąchali smród za mną bo nie dał mi rady, i nie wydaje mi się czy by nie chcieli się ze mną zamienić. Śmieszy mnie tuning aut które mają pojemność rzędu 1.6, 1,8 i pierdzący tłumik. Ale to indywidualna sprawa właściciela. Wole mieć tak zrobione auto jak jest niż mieć 1,6 pojemności. Nie chce robić nie wiadomo jak ospojlerowanego; wloty na masce, parapet na klapie bagażnika czy płetwa rekina na dachu. Chce zrobić auto tak żeby wyglądało i rzucało się w oczy. Celem tego jest sprzedarz obecnego auta i kupienie S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego denveco jesli moglbym doradzic ,zawsze po glowie mi chodzilo cos takiego . Ori zderzak RS4 + ori blotniki ,tylne trzeba by poszerzyc bo nie ma ori sedanow w rs4 i rownierz jakas rzezba zderzaka tylnego i progow ale mysle ze fajnie by to wygladalo .Gdy znajde jakiegos magika-blacharza to tak sobie zrobie :hi:

tak by to wygladalo :cool1:

3865.jpg

3869.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek - to ta, która stała tyle czasu na allegro za kosmiczne pieniądze?

nie wiem czy byla na allegro bo widzialem ja na zywo ale na sprzedaz byla (i chyba nadal jest) za kwote powyzej 50 tys zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no nie gadajcie, moje auto wcale nie jest nie wiadomo jak podlaminowane. Ok jeśli już idziecie w kierunku docinek, to po co przerabiac A4 (B5), to już lepiej kupić sobie RS albo S. To jest jakby swego rodzaju odnowienie swojego starego auta (biedniejszej wersji auta w tym przypadku A4 (B5) na RS) Ktoś kto tak przerabia auta z biedniejszej wersji na jakby bogatrzą lepszą chce się albo raczej swoje auto dowartościować. Zeby osobom które nie są wtajemniczone w modyfikacje jekie przeszło seryjne auto które wyszło z fabryki (lifting) były przekonane o tym że "o on ma auto to lepsze, po faceliftingu". A tak naprawde auto jest tak samo przerobione jak moje czy wiele innych albo jak np auto z pierwszego linka które wrzuciłem. A pytanie po co. Widziałem B5 wzorowaną na RS i szczerze wogóle mi się to nie podoba (wg. mnie kolejne szare nikomu nie rzucające się auto na ulicy) oczywiście nie ubliżając właścielom i ich autom, ich auto ich sprawa. Większość ludzi pisze że to im sie nie pododba, tamto jest brzydkie albo jeszcze inne rzeczy, zawiść, zazdrość, dlaczego on/a ma mieć lepiej zrobione auto niż ja mam, niech ma tak jak ja byle nie lepiej, a jeszcze lepiej gdy będzie gorzej. Taka jest mentalność ludzi, to tylko Polska. Idąc dalej, ktoś napisał że moje auto zwraca uwage bo jest niczym calibra. Słusznie ale to ja nim jeżdżę a goście którzy jedżą calibrą nie raz wąchali smród za mną bo nie dał mi rady, i nie wydaje mi się czy by nie chcieli się ze mną zamienić. Śmieszy mnie tuning aut które mają pojemność rzędu 1.6, 1,8 i pierdzący tłumik. Ale to indywidualna sprawa właściciela. Wole mieć tak zrobione auto jak jest niż mieć 1,6 pojemności. Nie chce robić nie wiadomo jak ospojlerowanego; wloty na masce, parapet na klapie bagażnika czy płetwa rekina na dachu. Chce zrobić auto tak żeby wyglądało i rzucało się w oczy. Celem tego jest sprzedarz obecnego auta i kupienie S4.

śmieje ci się teraz w twarz "kolego" :naughty:

dowartościować? tym że ktoś potrafi dostrzec piękno takim jak ty obce? :cool1:

i błagam cię nie kupuj eSki bo już mi jej szkoda.... ;(

P.S. znam setki b5 w 1.8t czy 1.9tdi i 2 calibry które cię objadą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego denveco jesli moglbym doradzic ,zawsze po glowie mi chodzilo cos takiego . Ori zderzak RS4 + ori blotniki ,tylne trzeba by poszerzyc bo nie ma ori sedanow w rs4 i rownierz jakas rzezba zderzaka tylnego i progow ale mysle ze fajnie by to wygladalo .Gdy znajde jakiegos magika-blacharza to tak sobie zrobie :hi:

tak by to wygladalo :cool1:

3865.jpg

3869.jpg

Piekna :slina: :slina: jesli mial bym cos zmieniac w wygladzie to tylko na taki , dla mnie ideal , musze sobie taka zrobic ;( tylko kto takie cudo mi zrobi :gwizdanie: Dla mnie jest to najpiekniejsza B5 jaka widzialem chociaz widze ja tylko na fotce :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego denveco jesli moglbym doradzic ,zawsze po glowie mi chodzilo cos takiego . Ori zderzak RS4 + ori blotniki ,tylne trzeba by poszerzyc bo nie ma ori sedanow w rs4 i rownierz jakas rzezba zderzaka tylnego i progow ale mysle ze fajnie by to wygladalo .Gdy znajde jakiegos magika-blacharza to tak sobie zrobie :hi:

tak by to wygladalo :cool1:

3865.jpg

3869.jpg

na prawdę piękność :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona czasem nie ma 2.5TDI pod maską :mysli:

nie. to by bylo profanum :decayed:

i tu tkwi cały szkopuł - ma 2.5TDI ;(

no to żal. jak można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona czasem nie ma 2.5TDI pod maską :mysli:

nie. to by bylo profanum :decayed:

i tu tkwi cały szkopuł - ma 2.5TDI ;(

no to żal. jak można...

To znaczy ze diselka nie mozna tak przerobic , jesli ja sobie tak zrobie 1.9 TDI to bedzie kicha :cool1: bo jesli tak to chyba troche przesadzacie bo np. topor ma 1.9 tdi zrobiena na s4 i mi sie bardzo podoba [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 08:05_________________________________________________

Tu też jest jakaś przeróbka na ala RS4 :naughty:

http://www.allegro.pl/item811827512_a4_tuning_rs4_s4.html

Nieno to jakies nieporozumiienie :polew: z tylu wyglada jak by go pszczola urzadlila , zozumiem poszerzyc blotniki ale nie cos takiego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...