Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Moje zmiany na konsoli środkowej


Largo79

Rekomendowane odpowiedzi

Musze przyznac, ze fajnie Ci to wyszlo.. :good:

Pytanie tylko gdzie przeniosles przycisk od ESP :wink4:

Daj jakies lepsze fotki i z wlaczonym PC :)

BTW dosc wymeczony srodek masz.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymęczenia to sam go sobie na własne życzenie wymęczyłem, bo zacząłem robić zmiany nie przemyślane wcześniej i wyszło jak wyszło, ale teraz jest lepiej zwłaszcza po tych zmianach. Co do ESP i AWARYJNYCH to zmieszczę zdjęcie jak je już umieszczę w specjalnej ramce, miałem już zrobioną ale mnie pękła i muszę zrobić nową. Więcej zdjęć postaram się dzisiaj zrobić i wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie to wygląda.Gdzie kupiłeś ten CarPC?

Co to za kabel z podłokietnika wystaje-od czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie to wygląda.Gdzie kupiłeś ten CarPC?

Co to za kabel z podłokietnika wystaje-od czego?

Cały CarPC złożyłem sobie z części kupionych na Allegro. A wystaje włącznik tego CarPC bo jeszcze nie został zamontowany :)

Całość składa się z:

Płyta mini-ITX z Atom 1.6GHz

1GB RAM DDR2

Dysk 80GB

Stabilizator napięcia LDO 10A

Napęd DVD Laptopowy

Monitor dotykowy 7''

Zasilacz M2-ATX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie przemawia to do mnie :gwizdanie: ykk Ty sie lepiej nie baw w takie cus :gwizdanie: nie ma chromu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... miałem o to samo spytać co Kamil :naughty:

pomysł niezły... zdecydowanie to lepsze niż RNS-E, który przyznacie jest mocno okrojony...

wykonanie też całkiem ale... to jednak nie ORI i dlatego razi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakos to wyszło. cos podobnie jak u mnie w poprzednim samochodzie... Nie do konca profii. a klimatronic przycinałes czy kupiłes pod 2 din?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakos to wyszło. cos podobnie jak u mnie w poprzednim samochodzie... Nie do konca profii. a klimatronic przycinałes czy kupiłes pod 2 din?

Klimatronic docinałem, chciałem kupić ale nie mogłem znaleźć, wycięcie jeszcze by można troszkę poprawić ale i tak wyszło całkiem nieźle jak na samoróbkę to według mnie jest wszystko OK, dołożę jeszcze jedną listwę chromową pomiędzy monitor a radio, ale na chwilę obecną oddaję auto do lakiernika bo miałem stłuczkę małą i trzeba pomalować tylni zderzak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicha za tą kase masz ori RNS

a climatronic mozesz dalej schować i bedziesz mial popielniczke :naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 08:08_________________________________________________no ale to moje zdanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicha za tą kase masz ori RNS

a climatronic mozesz dalej schować i bedziesz mial popielniczke :naughty:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 08:08_________________________________________________no ale to moje zdanie :cool1:

Tak tylko nie będę miał wtedy takich funkcji jak na PC :) A popielniczka - zbędna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto co lubi i jakie są priorytety właściciela. Ogólnie nie jest źle ale ja zainwestowałbym w ORI sprzęt RNS-E... :gwizdanie: Tak czy tak to trochę zmieniłeś fabrykę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za pomysł i wykonanie :good:

Nie przejmuj się opiniami że lepszy RNS-E bo tak piszą zazdrośnicy, którzy nie potrafią wyrezać czegoś takiego jak TY :wink4:

Ps. wyrzuć drewno z konsoli bo teraz gryzie się strasznie jako całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo pracy ale zrób cos z tym wygladem zewn to wogóle niewygląda jak dla mnie, napewno 5 za pomysł i realizacje jego ale minus za wykonanie,

ja bym wywalił to radio nieporozumienie bo niby po co ci one , a dwa zrobiłbym jakas konkretna ramke

pozatym pokaz jak to po odpaleniu wyglada[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 13:19_________________________________________________pozatym jak nbedziesz miał pc to c nizm bedziesz robił podczas drogi, patrzył na trase ? czy sie bawił pc , nie wróże dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...