Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysły czym handlować na allegro


matig7

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pewne jedno...za***iście ciężko jest miec najlepszą cenę na allegro :wink4:

cała prawda i tylko prawda ... kuurewsko ciężko .... najlepiej łączyć się w grupę i kupić towar :cool1::naughty:

Dokładnie.Ciągnąć towar z Chin paletami i sprzedawać :hi:

Taa..sam bym się za to zabrał, ale nie wiem od jakiej strony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organami :polew:

Jakby to wszystko bylo takie proste i piekne jak sie wydaje to wszycy tu bylibysmy chyba milionerami. To pytanie sobie sam musisz zadac i na nie odpowiedziec bo nikt ci na to nie da zlotego przepisu bo takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.angliki.y0.pl/

tu masz gościa który za grosze oddaje dobre auta, angliki, bez prawa rejestracji. Możesz kupić od niego na poczatek 1 sztuke, rozebrać i sprzedać na części. Napewno na tym nie stracisz. A jak Ci dobrze pójdzie to można spróbowac tak jak on, ciągnąć takie auta z angli i sprzedawać części. Troche czasochłonne ale się opłaca. Mam kumpla, który żyje z tego i ma 2x lancer, A6 wybajerzoną, saaba w cabrio i vito. Zajmuje sie głównie audi a3 ale jak się trafi cos innego w dobrej cenie to tez bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz Andrzeja vel fantass?

Osobiście nie..Moskal brał od niego fotele do kondona :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje ochronne maseczki do twarzy koniecznie dodaj przeciw grypie! i poslij to na ukraine :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowac mozna wszystkim.Problemem jest jak to robic tak zeby te smiecie ze skarbowki sie do nas nie dobraly bo z tego co wiem to juz sie wzieli za allegro :rant:Ktos ma pomysl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.angliki.y0.pl/

tu masz gościa który za grosze oddaje dobre auta, angliki, bez prawa rejestracji. Możesz kupić od niego na poczatek 1 sztuke, rozebrać i sprzedać na części. Napewno na tym nie stracisz. A jak Ci dobrze pójdzie to można spróbowac tak jak on, ciągnąć takie auta z angli i sprzedawać części. Troche czasochłonne ale się opłaca. Mam kumpla, który żyje z tego i ma 2x lancer, A6 wybajerzoną, saaba w cabrio i vito. Zajmuje sie głównie audi a3 ale jak się trafi cos innego w dobrej cenie to tez bierze.

No tak wszystko fajnie,ale widziales ile czesci jest na allegro? :shocked: jak to potem sprzedac :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystko sie sprzeda tylko kwestia ceny i czasu, a mam pytanie czy jak kupie takiego anglika na czesci musze to gdzies zglaszac?? czy porostu rozbieram i bylo auto i niema auta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze materiały biurowe. Mi ostatnio drukarki bardzo dobrze idą. Bindownice, rzutniki bajek, przezrocza. Wszystko schodzi na pniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystko sie sprzeda tylko kwestia ceny i czasu, a mam pytanie czy jak kupie takiego anglika na czesci musze to gdzies zglaszac?? czy porostu rozbieram i bylo auto i niema auta :>

Musisz - jesli chcesz robic zgodnie z prawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystko sie sprzeda tylko kwestia ceny i czasu, a mam pytanie czy jak kupie takiego anglika na czesci musze to gdzies zglaszac?? czy porostu rozbieram i bylo auto i niema auta :>

Musisz - jesli chcesz robic zgodnie z prawem

te bez prawa rejestracji też trzeba gdzieś zgłaszać?

ps. Ykk żeby dostać #2 Member Chrom Madafaka Klab wystarczą chromowane ramki na zegary? czy musze się bardziej postarać? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chrom na metry.. Wiesz.. Obwodki szyb, obwodka grilla dolnego (tylko w B5) chrom ramki na kierunki, tablice rejestracyjne, obramowki kierunkowskazow itd :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chrom na metry.. Wiesz.. Obwodki szyb, obwodka grilla dolnego (tylko w B5) chrom ramki na kierunki, tablice rejestracyjne, obramowki kierunkowskazow itd :cool1:

Lans na odpuście gwarantowany. Wszystkie calibry blaskiem chromu przyćmisz. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...