Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak trener zmienił Del Piero za Paulsena to już zwątpiłem... :rolleyes:. No i się skończyło na 2:0...[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 14:24_________________________________________________Dzisiaj Inter - BARCA o 20:45:decayed: :kox:. Zapowiada się ciekawy mecz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz, Inter zdecydowanie lepszy.

Zobaczymy jak będzie wyglądał rewanż :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit... :rolleyes::no:. Nie poznaje Barcelony..., dlaczego wpuścił Gaurdiola Abidala, a nie Krikica albo Henry'ego... Jaja będą jak w finale zagra Lyon z Interem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony to dobrze, im wyzej inter, tym lepiej dla serie A, moze Bundesliga nie ich nie wyprzedzi i wejda jednak 4 druzyny do LM, choc juve i tak juz tam raczej nie zobaczymy...

Mourinho dzis rozpracowal Barce bezblednie prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( ;( Barcelona zagrala totalnie zle wtym meczu. Keita jako "krewny" Guardioli hasal po boisku nei wnoszac kompletnie nic poza psuciem akcji i nie upilnowalniem Maicona... Alves... zenada pogubil sie pare razy, symulowal faule... Messi niewidoczny, Xavi dobrze dal kilka pilek niezlych. Maxwell poza dobra asysta nic nie pokazal. Pedro swietny mecz , walczyl strzelil gola, naprawde super spotkanie. Pique... fatalnie sie mylil w obronie niepewnie interweniowal, w ataku ..no comments. Puyol ... srednio bardzo, Busquets nawet niezly mecz. Ibra... no dobrze ze zszedl.

Barca ma problem cholerny, watpie zeby Mourinho 2gi raz dal sobie wbic 2bramki na CN . Ustawi autobus i zagra z kontry , to jest chytry lis. Moim zdaniem Barcelona robi out z LM , z bolem serca to mowie :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: ... Nie pokazali dzis nic co by dawalo podstawy by wierzyc w wygrana 2:0 na CN. Mysle ze wygraja 2:1, albo zremisuja .

p.s. pomijam fakt ze jechali autobusem i grail w sobote zamiast piatku bo nie zgodzili sie w LA LIGA przeniesc meczu (ciekawe czemu Interowi przeniesli :gwizdanie: ). Tixi mowil ze zmeczenie nei istnieje , ja mysle ze bylo widac je dzis jak cholera -kompletny brak pressingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spokojnie jeszcze nic straconego owszem zagrali dziś słabiutko nie było widać tej walki, finezji, polotu może to zmęczenie ale każdy z nas ma złe chwile czego doświadczyli Katalończycy ;( .... Dziś nie było widać messi"ego nie kleiła się gała i tyle ale wiem ze stać go na dużo albo i nawet więcej (łyknie kilka TIGERÓW przed meczem :polew:) i pożegnamy Inter z LM (wierze w to). Nie zrozumiała była decyzja Guardioli zamieniając napastnika na obrońcę fakt Ibram'a dziś także nie było tak jak nie było Barcelony no ale honor ratuje Pedro :oklaski:

Gospodarze z Camp Nou dadzą radę odrobić lekcje z Mediolanu w końcu będą mieli przewagę bo kibice Katalonii potrafią dobrze pokrzyczeć.... :good:

:brawo: :brawo: COM'ON BARCA!!! :brawo: :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bert wlales troche nadziei w moje serce bo sie przygnebilem tym meczem ;( , widze krotka lawke rezerwowych i to wychodzi w takich meczach , dobrze ze gramy teraz z Xerez i u siebie wiec spokojnie musimy to wygrac a potem sie wspiac na wyzyny. 2:0 jest mozliwe , ba powiem nawet ze 3:0 jest mozliwe jak Barca zagra swoje. Ale wiem ze Mourinho to scfany zawodnik i parokwanie bedzie w polu karnym konkretne.

Jeszce jedno , niech ktos mi odpowie CO NA BOISKU ROBI KEITA !!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????? :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: nigdy tego nei pojme... ogladam prawie wszsytkie mecze Barcelony od paru sezonow, mam ich na dysku mnostwo ogladam niektore po 2 razy... nigdy nie widzialem dobrego meczu tego zawodnika , nawet jak strzelal hat tricka... jest beznadziejny i wyglada jak ulomny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na rewanz i na skromne 1-0 dla INTERU:)) Barcelona moze gra kosmicznie ale kazdy ma chwile słabosci i wielkich poznaje sie po tym ze ta słabosc potrafia wykorzystac i Mourinho ze swoja druzyna to zrobi:) Inter po tylu latach przerwy wkoncu zdobedzie upragniony puchar na ktory Moratti tyle czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...