Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

sedzia mnie irytowal troche , ale nie ma co zwalac na nikogo. Barca przegrala na wlasne zyczenie. Ibra to sie nadaje ... na statyste we Wloskiej lidze.

Niestety jestem rozczarowany , pierwsza polowa barca... na stojaco , mieli grysc trawe a ... chodzili po murawie.

Wielki nieobecny ... MESSI.

Wg. mnie Guardiola znow zawalil mecz z wielkim JOSE. .... Keita ? co on tam robil ??? co robil messi na srodku w tym gaszczu ? nawet nei probowal dryblowac bo nie mial gdzie , on ze skrzydla potrafi grac super a nie ze srodka , nie na takich obroncow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie idzie oglądać tej włoskiej obronnej gry jakaś masakra :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

a co mieli robic jak mieli 2 bramki przewagi i grali w 10:>? obronna to obronna ale rozegrali to po mistrzowsku

przecież oni czy grają w 10 czy nawet w 12 to zawsze nudno się bronią .... zależy kto lubi jaką piłkę ....

jakby sie bronili, to nie wladowali by 3 bramek w pierwszym meczu... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie idzie oglądać tej włoskiej obronnej gry jakaś masakra :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

a co mieli robic jak mieli 2 bramki przewagi i grali w 10:>? obronna to obronna ale rozegrali to po mistrzowsku

przecież oni czy grają w 10 czy nawet w 12 to zawsze nudno się bronią .... zależy kto lubi jaką piłkę ....

dla kibica to wiadomo ze liczy sie widowisko :) ale tam jest za duzy hajs zeby grac ladnie i przegrywac maja robic pieniadze i taka jest prawda o dzisiejszej pilce noznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna byc uznana bramka bo ręka przy ciele była :gwizdanie:

sędzia odwala maniane :naughty: :>

nie idzie oglądać tej włoskiej obronnej gry jakaś masakra :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

to fakt, ale większość drużyn napewno by tak grała w takiej sytuacji więc nie ma się co dziwić, wtedy idzie już o awans, a nie piękno futbolu, choć ja także lubie oglądać mecze gdzie obydwie drużyny stwarzaja sobie sytuacje, a nie jedna z nich próbuje sie przebic przez zasieki obronne... w tym przypadku to przyniosło jednak rezultaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedzia w pierwszej polowie troche przeginal z kartkami dla interu...

No i zachowanie hujcow z barcy jak puscili wode tam gdzie sie wlosi cieszyli.. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak Bayern pociśnie Inter w finale. Tak jak wspominałem wcześniej, Bayern rozkręcił się od wygranej z Juve 4:1... a już 11 czerwca Mistrzostwa Świata w RPA :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki nieobecny ... MESSI.

w takich meczach właśnie poznaje się wielkich piłkarzy, Messi jest dobrym piłkarzem, ale z pewnością nie najlepszym na świecie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co robil messi na srodku w tym gaszczu ? nawet nei probowal dryblowac bo nie mial gdzie , on ze skrzydla potrafi grac super a nie ze srodka , nie na takich obroncow.

no etoo na lewej obronie zagral jak profesor czyscil co bylo do wyczyszczenia :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do gry interu nie mam pretensji grali autobusem i bronli sie w 11 potem w 10 bardzo skutecznie, caly czas chodzili cala linia sie przesuwali zeby nie bylo gdzie pograc. Guardiola nie odrobil pracy domowej z rubinem kazan i interem w 1szym meczu 2giej polowy. Myslal chyba ze sie inter podlozy albo ze im sie nogi beda trzesly, nic ztych rzeczy.

Prawda jest taka ze reki byc nie powinno ale to nic nie zmienia.

Gratuluje Interowi Finalu .

Dumni po zwyciestwie wierni po porazce . FCB FORVER :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________

w takich meczach właśnie poznaje się wielkich piłkarzy, Messi jest dobrym piłkarzem, ale z pewnością nie najlepszym na świecie

Tobi bez przesady :decayed: nie zagral dzis dobrze bo nie mial jak grac, nei wiem ktory pilkarz zagra dobrze majac przy sobie non stop 3 obroncow ?? Barca atakowala wiekszosc 3(4- Ibra) -6 zawodnikami Inter bronil sie 9cioma .

Messi juz nie raz pokazal ze blyszczy, w tym meczu nikt nie blyszczal . - oprocz PIQUE(najwyzzsa nota powinna byc) , swietny mecz i widac ze chcial . Denerwowalo mnie to czlapanie zamiast naporu...brakowalo tego blysku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter-Bayern kto by obstawił taki finał przed 1/16? hehe :polew: taka jest dzisiejsza piłka, włoska taktyka i niemiecka konsekwencja=będzie chyba nudny finał :mysli: stawiam na BAYERN :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedzia w pierwszej polowie troche przeginal z kartkami dla interu...

No i zachowanie ****** z barcy jak puscili wode tam gdzie sie wlosi cieszyli.. :sick3:

Już dawno przestałem lubić tych buców.

Fajnie, że Inter wygrał,chociaż tak na prawdę jestem fanem Milanu ich lokalnego wroga :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafny komentarz :

"90. min. +2 Bojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Nie, nie ma! Cordoba wybija, trafia w Toure, piłka trafia do Bojana, który strzela idealnie w okienko. Sędzia uznał jednak, że Toure zagrał ręką. Trzeba jednak przyznać, że żeby mieć ją bardziej przy ciele musiałby się złapać za jelito."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alves byl napewno na spalonym i pique tez mi sie tak wydawalo.. na upartego mozna mowic ze sedzia nie powinien uznac gola bo alves absorbowal uwage obroncow. Wiem ze jest przepis ze pilkarz niebierze udzialu w grze blablabla ale ile juz takich spalonych gwizdali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie dostal w reke to by mu ta pilka uciekła czyli w jakis sposob mu pomogla ale to gdybanie Barca wiecznie grac nie bedzie :)

glupoty gadasz ale nie bede sie spieral . :gwizdanie:

MES QUE UN CLUB :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Interowi gratulujemy awansu :wink4:

a Barca wczoraj po prostu nie miała szczęścia ale mimo braku awansu i tak jest wielka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza Inter. Pierwszy gol ewidentnie na spalonym. Co do drugiego, to jak ktoś grał w piłkę nożną to wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...