Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

Taki Messi jak widze, to w prawie każdym meczu symuluje i próbuje wymusić karny

Messi symuluje ?? Chyba najrzadziej symulacy zawodnik grajacy na tym poziomie , chociaz ostatnio czesciej mu sie zdarza to ogolnie robi to bardzooo rzadko.

tak to jest jak się nie ma konkretnej wiedzy (i nie chodzi mi tu o Messi_ego ale ogólnie wszystkich zawodników) obaczy się jeden mecz w którym ten czy inny zawodnik coś "zagrał" i się wypisuje strasznie mądre i filozoficzne stwierdzenia na temat całej jego gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Villa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: (moj ulubiony napastnik ) czemu rok temu nie poszli tym sladem !! Bylem wielkim zwolennikiem Ibry ale... on tu nie pasuje.

Mam nadzieje ze Bojan w zamian tam pojdzie na wypozyczenie(nie sprzedaz!!) na jeden sezon zeby sie troche ograc w lidze bo zdecydowanie dostaje za malo szans za Pepa, Ryjek bardziej w niego wierzyl.

Jeszce tylko ktos na skrzydlo (Silva, Di MAria, Mata - bardzo prawdopodobny) i jeden dobry skrzydlowy-defensor zeby Alves mial konkurencje bo opuscil loty i ... LM w zasiegu reki za rok :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh powiem tyle :)

1272631764_by_galahdon.jpg

I takim czymś Barca chciała wygrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może nie w każdym, ale tak się złożyło, że oglądałem ostatnie 3 mecze Barcy i w każdym z nich Messi próbował coś uzyskać. A zapadł mi w pamięci mecz z LM 2005\2006 Chelsea - Barca 1:2 kiedy to Del Horno dostał czerwoną kartkę za faul na Messim. Faul był, ale nie na czerwoną. A Messi wtedy leżał i symulował, a jak Hiszpan dostał kartkę to już się podnosił i polepszyło mu się. Nawet Mourinho powiedział, że jest lepszym aktorem niż piłkarzem :> A co do jego gry to nie powiem, żeby był z innej planety i jest najlepszy, ale gra dobrze, gdy zostawi mu się sporo miejsca to jest śmiertelnie niebezpieczny i potrafi grać z najlepszymi, nie tak, jak np. C. Ronaldo (najdroższy piłkarz świata), który w meczach z najmocniejszymi rywalami nie istnieje.

heh powiem tyle :)

1272631764_by_galahdon.jpg

I takim czymś Barca chciała wygrać ?

:polew::naughty:

Dobry democik, na Onecie ciągle piszą, że jak ktoś chce murarza, to musi szukać w Mediolanie :>

Tak myślałem że się demoty posypią

1272567110_by_1kat.jpg

1272661768_by_radosz93.jpg

1272709785_by_n00beq.jpg

1272667144_by_jedrii.jpg

1272670073_by_eszel.jpg

1272752980_by_misiek2803.jpg

1272488202_by_MrMassacre.jpg

1272023580_by_armoras.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :>

1272567833_by_Czary10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre te demoty :polew:

ale powiem wam ze ja podziwiam zespoly ktore traca malo goli,jak gram zawsze denerwuje mnie jak trace gole czy to na zywo czy na konsoli :gwizdanie: wole wygrac 1:0 i byc na zero z tylu jak np 4-3. zawsze dryzyny prowadzone przez Mourinho graja dobrze w obronie i z kontry - tak troche po wlosku :tongue4:

ps jestem kibiciem juve :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Inter znowu zamuruje dostęp do bramki i będzie szukał swoich okazji z kontry... a Juve w LE... :rolleyes: ;( :confused4:, nie jestem pewny, ale to chyba zależy od wygranej Interu w Pucharze Włoch... Wczoraj czytałem, że Juve chce wymienić Giovinco za Mutu... to już by było przegięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Juve w LE... :rolleyes: ;( :confused4:, nie jestem pewny, ale to chyba zależy od wygranej Interu w Pucharze Włoch...

A czemu od Pucharu Włoch? Inter gra finał z Romą która ma zapewnione 2 (walczy o 1) miejsce i zagrają w LM, więc to miejsce z LE przejdzie na kogoś dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na szczescie juz Juve nizej niz na 7 miejscie spasc nie moze :disgust::wallbash: :wallbash:

sezon do bani, niech juz sie skonczy i czekac na przyjscie jakiegos konkretnego trenera,bo Zac nic nie zdziala. Zmiany personalne w druzynie tez sa potrzebne, drewniaki jak Amauri out :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:0

brama piękna :notworthy:

a Materazzi to powinien Oskara dostać za aktorstwo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:0

brama piękna :notworthy:

No no bramka miód :kox:

Bijatyka wisi w powietrzu będzie gorąco :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:0

brama piękna :notworthy:

No no bramka miód :kox:

Bijatyka wisi w powietrzu będzie gorąco :polew:

to tylko taki teatrzyk :decayed:

Inter :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz niezbyt piękny do tego Szpakowski widzi Cezara w obu bramkach :decayed:

Jednak dymy na koniec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze Atletico wygralo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna bramka Forlana :kox: i jeszcze w takim meczu... Widać było spokój u niego. Tak się poznaje wielkich piłkarzy :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...