Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie myjecie auta? Myjnia automatyczna, reczna czy samoobsługowa?


Dezeus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie gdzie najbardziej lubicie myć auta? gdzie jest najdokładniej i czy wogóle korzystacie z usług takich myjni. Pytam bo mieszkam w 20 tyś mieście i jest tam jedna myjnia automatyczna, do której nikt nie jeździ bo mają stary sprzęt i rysują auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myje u Poźka :wink4:

girls_car_wash_3.jpg

:decayed:

Czasami wpadne do Moskala :naughty:

14711d1208433054-ultimate-sexy-woman-compilation-hottest-girls-mustangs-jul23nsf09-car-wash-babe-1-.jpg

..ale tylko myjnia ręczna ! :kox: :kox:

bikini+_car_wash_girls.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mieszkam w bloku, więc samodzielne ręczne mycie nie wchodzi w grę.

Latem myję raczej na ręcznej bezdotykowej, jakoś mi się odechciało machać tymi samoobsługowymi, na dodatek mają trochę kiepskie detergenty, przynajmniej te w Kaliszu.

Zimą jak jest mokro i auto się brudzi momentalnie po trasie podjeżdżam na samoobsługową i za 2zł zmywam co gorszy syf czystą wodą. Jak dokładne mycie (nieco ładniejsza pogoda), to tylko na ręcznej, oczywiście bezdotykowej.

Dodatkowo latem od czasu do czasu woskowanie ręczne robię i po tym staram się podjeżdżać na samoobsługową i myć własnym szamponem (dogadałem się tak, że przy małym ruchu nie robią mi kłopotu).

Nie miałbym nic przeciwko automatycznej, oczywiście pod warunkiem, że bezdotykowa.

[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 06:52_________________________________________________Ogólnie - tylko bezdotykowo, albo samodzielnie myję auto. Ma to dodatkowo takie znaczenie, że 2 lata temu lakierowałem auto i dzięki temu nie mam rysek od myjni szczotkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo we własnym zakresie (weekendzik z myciem auta) :kox: albo bezdotykowa myjnia u miłych dwóch Pań... :gwizdanie: W międzyczasie kawka i inne... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już 3-cie auto i żadne nie widziało za mojej kadencji myjni automatycznej i żadne następne nie zobaczy. To jest straszne niszczenie lakieru. Korzystam tylko z myjni samoobsługowych, bezdotykowych (polecam EHRLE http://www.ehrle.pl/myjnie Mają moim zdaniem najskuteczniejsza piane i wosk, ew. na niektórych BP też mają bezdotykowe i sa spoko)

Mozna też jak jest możliwość samemu na podwórku (aczkolwiek obecna pogoda nie zacheca do tego)

No i możesz poszukać jakiejś dobrej myjni gdzie panowie (a najlepiej panie :naughty: ) umyja Ci autko, wytrą do sucha, odkurzą w środku, wymyją szyby itd.

W każdym bądź razie nie jeździj na automatyczne bo każda rysuje, czy to nowa czy stara to jest takie samo zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam tylko z myjni bedotykowych a to z tego względu że samemu nie chce mi się myć :tongue4: a na myjni automatycznej byłem raz poprzednim moim autkiem (fiatem tipo) i wyjechałem niedość że nie umytym autem do końca to porysowanym na maxa i skończyło się na awanturze na stacji benzynowej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myję gdzie popadnie, lecz głównie staram się żeby było to mycie ręczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to Bozia rączki dała, aby myć autko samemu :> , no chyba że mrozik na dworze to bezdotykowa, ale trzeba przesmarować uszczelki w drzwiach(tak przy okazji nadchodzącej zimy, to polecam preparat: uszczelka. Nie ma problemu, że drzwi przymarzną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ręcznie i samemu przed domem. Ot taka rozrywka w sobotę wypucować i odkurzyć niunię :decayed:. Ze służbówkami jeżdżę na myjnię ręczną, automatyczne nie umyją nigdy auta do końca (okolice lusterek, tablicy rej) a przy tym rysują lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja roznie, jak smigam po miescie i mam troszke czasu to zajezdzam na reczna, umyja, wytra, odkurza, jak mam malo czasu to smigam na automatyczna na shell, ale zawsze przed wlaczeniem programu , zeby usunac piasek i brud dokladnie splukuje auto zimna woda karcherem, ktory jest na tej stacji dostepny. nie robie nie wiadomo jakiego haalo z powodu automatycznej myjni, auto ma 13lat...

gdybym mial swiezo co polakierowane lub nowe auto tez korzystałbym z bezdotykowych, chociaz nidgy nie ma z nimi rewelacji:/

nie ma to jak spedzony wolny dzien na dzialeczce z pucowanie i pielegnowaniem autka, wtedy robie wszystko sam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myje sam ... na myjniach bezdotykowych ... ale biore do tego wiaderko i tony kosmetykow ;) i wkur*iam taksowkarzy ktorzy jak widza moje wiaderko i gabke to ich ch.... strzela :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1221576017_car_wash_girls.jpg

Słabo doinformowałeś ten myjący import z chin :decayed:

Więcej piany....więcej piany :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...