Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konkursik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wybór fatalny... więc dałem tylko 1 :decayed:

Opublikowano

wybór fatalny... więc dałem tylko 1 :decayed:

i tym sposobem sobie przeje.....ś :evil:
Opublikowano

uuu prezes ponad 4k później jakieś 3k a potem długo długo nic :) - przejrzałem wszystkie 142 zdjęcia...

Opublikowano
  • Autor

No i pozmieniali zasady zabawy.Teraz wygrywają Ci z najlepszą średnią ocen za zdjęcie :decayed:

"W związku z przypadkami nieuczciwego zwielokrotniania ilości głosów przez niektórych uczestników konkursu w dniu 10 listopada 2009 roku wprowadzono zmiany w regulaminie. Zachęcamy do uczciwej rywalizacji i zdobywania głosów z wykorzystaniem internetowych społeczności. Jednocześnie informujemy uczestników, że wszelkie przypadki hurtowego oddawania głosów na zdjęcia przez boty internetowe lub proxy mogą spowodować wykluczenie zdjęcia z konkursu."

Opublikowano

jakiś pojebany portal, zmieniają zasady w trakcie gry ... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Teraz trzeba w 1. poście zbierać najgroźniejszych konkurentów i po 1 :evil:

Opublikowano
  • Autor

Teraz trzeba w 1. poście zbierać najgroźniejszych konkurentów i po 1 :evil:

Chyba inni już na to wpadli , bo średnia zapierdziela w dół :polew:

Opublikowano

Hugo dałe 1 że niby pierwsze miejsce - dobrze ? bo nie czytałem regulaminu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Hugo dałe 1 że niby pierwsze miejsce - dobrze ? bo nie czytałem regulaminu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hugo dałe 1 że niby pierwsze miejsce - dobrze ? bo nie czytałem regulaminu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sory że tak późno ale dopiero dziś doszedł Twój przelew :gwizdanie:

Opublikowano

No i pozmieniali zasady zabawy.Teraz wygrywają Ci z najlepszą średnią ocen za zdjęcie :decayed:

"W związku z przypadkami nieuczciwego zwielokrotniania ilości głosów przez niektórych uczestników konkursu w dniu 10 listopada 2009 roku wprowadzono zmiany w regulaminie. Zachęcamy do uczciwej rywalizacji i zdobywania głosów z wykorzystaniem internetowych społeczności. Jednocześnie informujemy uczestników, że wszelkie przypadki hurtowego oddawania głosów na zdjęcia przez boty internetowe lub proxy mogą spowodować wykluczenie zdjęcia z konkursu."

Wszyscy jesteście botami :polew: :polew: :polew: żal.pl

Opublikowano

Kia ma zajebistą średnią :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 23:31_________________________________________________Jak na Kię ;p

BMFuu trzeba odpowiednio ogłosować, ma 4,40[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 23:36_________________________________________________a inna ma 4,70 :bicz2:

Opublikowano

no jesteś na 2 miejscu :mysli: trzeba działać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kia ma zajebistą średnią :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 23:31_________________________________________________Jak na Kię ;p

Kia to nie w mojej klasie :wink4: Tu sa auta z klasy średniej http://konkurs.felgi.pl/galeria/srednie :hi:

Opublikowano

kurde spadek na 3 :gwizdanie:

Opublikowano

poszło po raz trzeci :naughty:

Opublikowano

ufff, 169 razy 1 wystawione :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kurde spadek na 3 :gwizdanie:

Adaś spokojnie.Konkurs trwa do 3 grudnia :decayed:

Opublikowano

kurde spadek na 3 :gwizdanie:

Adaś spokojnie.Konkurs trwa do 3 grudnia :decayed:

no dobra uspokoiłeś mnie ... przez moment myślałem że nasza nagroda przejdzie nam koło nosa :evil:

Opublikowano

Dzisiaj żeby zmylić moim kliknięciem tych tam,

pojechałem specjalnie do szwagra (mieszka chłop w Wałbrzychu), co by kliknąć z jego komputera...

ponad pięć stów poszło na paliwo :wallbash:

sam nie wiem czemu to robię... :mysli:

Hugo why???

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.