Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Przebiegi silników po modyfikacjach


kamosor

Rekomendowane odpowiedzi

Leon 1,9 TDI ALH - wyjściowo 90 KM, później kolejne mody aż do 189 KM i ok. 380 Nm (jakieś 200% wyjściowej mocy) - łączny przebieg po modach 100 kkm - zero problemu :wink4:

Audi A4 B5 AJM - SWAP silnika i mody na 200KM/412 Nm - po modzie 40 kkm - zero problemów.

Audi A4 B7 BLB - SWAP motoru, turbo BRD, DSMIC - 205KM/409Nm - po modzie 25 kkm - zero problemów.

Passat B5 AFN - SWAP motoru na 2.0 BGW, program 163KM/367Nm - po modzie prawie 15 kkm - zero problemów wynikających z moda.

Ważne kto pisał program!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B6 AWX - mod na 180KM/380NM - po modzie około 33 tyś km - Jedyna usterka to padł oring na pomowtryskiwaczu ale z mojej winy po przy wymianie pompek nie dałem nowych oringów, po za tym zero problemów. Program pisał Aligator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprinter 311 seria 104PS po modzie 129PS, przekechane ok 20tyś, wszystko ok, momentu nie paietam, musze wykresu poszukać, a BRE będzie za 2 miesiące robione o Witka lub Dynosoft Wrocław[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 12:36_________________________________________________przebieg Sprintera to 430tyś km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o jeszcze jednym wozie :decayed: - Passat B4 AFN mojego ojca. Na modzie (139 KM/300 Nm) zrobione 55 kkm, przebieg łączny 302 kkm jak poszedł do Kolegi ze Street Racing Forum. Zero problemów od momentu moda do końca eksploatacji u ojca. Program by Rogal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi a4 BRB program u Witka + kolejne mody na 173KM przejechane ok 40tys nic sie nie dzieje :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter fajnie byłoby napisać jakie to mody ,nie ma jak to przejrzystość i konkrety.

A kto wie może się okazać że np. wymiana wtrysków przyczynia się do większej / mniejszej awaryjności niż..... albo BRD mają mniejsze /większe przebiegi niż hybrydy robione przez..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20k km po programie (od lutego) i zero problemow ;) - tuz przed softem zmienialem turbinę.

Oczywiscie: Rogal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN z '99. Opisy modów z datami w podpisie. Przebieg po modach ponad 40kk, całkowity obecny 230kk. Nie mam problemów wynikających z moda. Myślę, że ważny jest olej oraz autor softu. W moim przypadku Witek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to:

1. Program napisany z głową

2. Odpowiedni serwis - czyli częstsza wymiana oliwy, filtrów itp.

I będziesz jeździł dłuuugo i szczęśliwie.

ja bym dodal jeszcze jedno .... stan motorowni przed modem .... :wink4:

jak motor zdrowy to hulaj dusza piekla nie ma ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...