Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz co sie cieszyć bo jak odłoże trochę kapitału na mody to wiesz że nie będziesz miał spokoju :P

A co do pomysłów na mody to przegladajac filmiki na YT trafiłem na taka recenzje z jakiegos komisu :

Niby nic niezwykłego ale w 1:13 pokazane jest fabryczne ogrzewanie tylnej kanapy ... może dla was to nic ciekawego ale jak szukałem autka dla siebie to przejrzałem i obejrzałem naprawdę sporo audiczek i w absolutnie żadnej sie z taką opcją nie spotkałem. To jakiś frykas dla wygodnych amerykanów czy i na starym kontynencie to montowali ? Myślicie że jak sie ma ogrzewane przednie to cięzko byłoby się dozbroić w tylnie? pewnie trzeba by znaleść kanapy z matami, ten mały panelik i niewiem czy nie obudowe tunelu .. ciekawe czy duzo dorabiania instalacji. Niby z tyłu żadko kogoś wożę ale w tą zimę już mi się zdarzyło i marudzili że skóra zimna :P

Masz żółtodziobie :decayed:: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-podlaczenie-ogrzewania-tylnej-kanapy-208633/ Podgrzewana kanapa jest bardzo rzadko spotykana - biorąc pod uwagę jak rzadko jej używam, wcale się nie dziwię (z drugiej strony nie kosztowała zbyt wiele jako wyposażenie). Generalnie w US jeszcze trudniej znaleźć auto w to wyposażone bo tam w większości regionu jest raczej ciepło i jeśli już coś zjeżdża na Europę to wcale nie ma grzania (ani z przodu anu z tyłu, jak np. większość RS4...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masz żółtodziobie :decayed:: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-podlaczenie-ogrzewania-tylnej-kanapy-208633/ Podgrzewana kanapa jest bardzo rzadko spotykana - biorąc pod uwagę jak rzadko jej używam, wcale się nie dziwię (z drugiej strony nie kosztowała zbyt wiele jako wyposażenie). Generalnie w US jeszcze trudniej znaleźć auto w to wyposażone bo tam w większości regionu jest raczej ciepło i jeśli już coś zjeżdża na Europę to wcale nie ma grzania (ani z przodu anu z tyłu, jak np. większość RS4...).

Dzięki :decayed:

Od siebie dodadam że komplet mat do tylniej kanapy w ASO kosztuje 1000 pln :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leżą i czekają na montaż razem z panelem i całą resztą ale nie wiem czy będę to rezał. :wink4:

BTW Dziś wymiana napędu w RNSE i już wszystko śmiga! Dzięx H4mm3R. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leżą i czekają na montaż razem z panelem i całą resztą ale nie wiem czy będę to rezał. :wink4:

BTW Dziś wymiana napędu w RNSE i już wszystko śmiga! Dzięx H4mm3R. :hi:

nmzc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Co myślicie o dokładce z Leona Cupry TS? Ostatnio na spociszonie wpadł taki pomysł po tym jak zobaczył taka dokładkę na żywo u Sevesa w czarnym sedanie? No właśnie tam jest czarny wóz i czarna dokładka a tu będzie pasiło? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Co myślicie o dokładce z Leona Cupry TS? Ostatnio na spociszonie wpadł taki pomysł po tym jak zobaczył taka dokładkę na żywo u Sevesa w czarnym sedanie? No właśnie tam jest czarny wóz i czarna dokładka a tu będzie pasiło? :naughty:

Według mnie do niczego to nie będzie pasować. Gril w kolorze 1RR a tu czarna dokładka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to póki co jest 2:1 na TAK... :naughty:

Akjam trzebaby to zobaczyć, bo czarna dokładka do niebieskiego zderzaka pasowałaby na pewno pięknie tylko faktycznie Hammer może mieć rację - co z grilami - ale w najgorszym wypadku masz 2opcje:

1. plastidipem machnąć wszystkie chromy,

2. kupić chrom z metra i dokleić do dokładki

:decayed:

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

a tak na serio - dokładka to marne pieniądze więc kupuj i przykręcaj - jak nie przypasi to sprzedasz i na pewno dużo nie stracisz bo to chodliwy towar :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć to auto na żywo :kox: może kiedyś się uda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nic się w temacie nie dzieje.. zamknąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam, jak chcesz VT - wal na PW :wink:

I wkładaj te ledy na tył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam, jak chcesz VT - wal na PW :wink:

I wkładaj te ledy na tył :wink:

do tablicy ????

czy postojówek ?? :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...