Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info, tak się zastanawiałem z jakim ET 9,5" by wpasowało się, czy ET35 czy ET40. 35 z tyłu powinno być :kox:

A jak te nokiany się sprawują ? Ciche, rant ochronny mają jakiś sensowny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżdżę na tym ponad 2 miesiące i wg mnie są OK. Mam NOKIAN ZLINE to jakaś wzmocniona opona. Na mokrym super! Co do rantu to w poprzednich moich gumach był lepszy a miałem Michały jakieś - już nie pamiętam co dokładnie. Ale te NOKIANy to kompromis między ceną i jakością. :good:

---------- Post dopisany 10-10-2013 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 10:01 ----------

W związku z pytaniami na PW wrzucam fotki żarówki LED, które wrzuciłem w miejsce zwykłych żarówek m miejsce DRL. Poniżej porównanie wielkości żarówek i wygląd LEDa. Żarówka jest wg mnie bardzo solidnie wykonana. Dodatkowo soczewka, która jest z przodu daje super efekt. :good: Zakupy na motohid. :wink4:

fda68de9e64b0214med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daj fotkę jak to świeci w dzień:whistling:
Jest kilka postów wyżej. :wink4::cool: Ale zrobie jeszcze jutro coś za dnia i wrzucę.
Daj linka do tych żarówek. Są jakieś błędy?
Motohid.pl ale na allegro też wystawiają swoją ofertę. :wink4: Błędów brak - rezystor (kasownik) w zestawie. :good: Barwa 4700 jeśli dobrze pamiętam... 15 SMD LED - 4 x 3SMD + 3SMD w soczewce o której pisałem i widać ją wyżej. :good:

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 22:18 ----------

Wreszcie mody, które już powinny dawno być na aucie!

:whistling:

Samopoziomowanie i spryskiwacze reflektorów! :banan: Tutaj podziękowania dla Kuby Djima za super robotę! :kox::good:

ea0b45f6f34e73d2med.jpg b7f7513c9731611bmed.jpg ba053b02da3642c1med.jpg

Przy okazji wymiana żarników. Dzięki H4mm3R za dostarczenie żarników. :good::hi:

0c7ddad8ed07b225med.jpg

Jeszcze deser... LEDy na tył a'la A6... :kox:

84c1efc49e88133cmed.jpg 6cfbe6ce3194e927med.jpg

6061134a018ed3bcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem ,że to ja po tyłach jestem...:decayed:........Hehe....pięknie wygląda.....ale to zasługa..... kolorku.......:wink:.:decayed:..

....mody in plus jak najbardziej.......

:good:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy to najlepszy mod jaki można zrobic w B7 avant

jak swoje założyłem,co 10min podchodzilem do okna i jeb z pilota otwarcie/zamknięcie i jarałem sie jak za***iście:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy to najlepszy mod jaki można zrobic w B7 avant

jak swoje założyłem,co 10min podchodzilem do okna i jeb z pilota otwarcie/zamknięcie i jarałem sie jak za***iście:grin:

:decayed:......

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy to najlepszy mod jaki można zrobic w B7 avant

jak swoje założyłem,co 10min podchodzilem do okna i jeb z pilota otwarcie/zamknięcie i jarałem sie jak za***iście:grin:

:naughty::whistling::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka. a powiedz mi te tylnie ledy to przekładałeś z a6?

Jak przelozysz z blotnikami i klapą,to pasują P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...