Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za odwiedziny :)

Cała przyjemność po mojej stronie! :hi: Dzięki Siemian!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pssstttt... też już otwieram. :kox: Najlepszego![br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:58_________________________________________________No i kolejme modziki dokonane! :kox: :kox:

Pełny FIS już odblokowany! Manetka była ale nie miałem gdzie tego zakodować i kolega siemian mi pomógł. :hi:

655567efe05302dbmed.jpg

Teraz tylko czeka mnie montaż czujnika płynu do spryskiwaczy bo kontrolka będzie mnie wkur... :kox: :kox:

I kiera MF - skórzana :kox: :kox: też już hula też po VAGowaniu siemiana. :hi:

31b79112c5305335med.jpg

No coraz ładniej... :embarrassed::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, ładnie - widzę tylko jeden błąd i nie radzę go popełniać na przyszłość ( nie dopuszczaj do auta Siemiana :decayed: )

Ps. Bądź czujny - jedną ręką niby coś Ci tam ustawia ( pomaga ) i zagaduje, drugą zaś w tym samym czasie wykręca coś czego sam u siebie nie ma :wink4: ( strasznie zazdrosny i zawistny typ :gwizdanie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, ładnie - widzę tylko jeden błąd i nie radzę go popełniać na przyszłość ( nie dopuszczaj do auta Siemiana :decayed: )

Ps. Bądź czujny - jedną ręką niby coś Ci tam ustawia ( pomaga ) i zagaduje, drugą zaś w tym samym czasie wykręca coś czego sam u siebie nie ma :wink4: ( strasznie zazdrosny i sawistny typ :gwizdanie: )

No wiesz co Miron... :polew: :polew: :polew:

jak możesz...

A tak BTW. mam do sprzedania pare częsci w kolorze nadwozia dokładnie takim jak ma Akjam. Jakby co to PW... :gwizdanie:

Nie no żartuje :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, ładnie - widzę tylko jeden błąd i nie radzę go popełniać na przyszłość ( nie dopuszczaj do auta Siemiana :decayed: )

Ps. Bądź czujny - jedną ręką niby coś Ci tam ustawia ( pomaga ) i zagaduje, drugą zaś w tym samym czasie wykręca coś czego sam u siebie nie ma :wink4: ( strasznie zazdrosny i sawistny typ :gwizdanie: )

No wiesz co Miron... :polew: :polew: :polew:

jak możesz...

A tak BTW. mam do sprzedania pare częsci w kolorze nadwozia dokładnie takim jak ma Akjam. Jakby co to PW... :gwizdanie:

Nie no żartuje :polew: :polew: :polew: :polew:

Byłem sprawdzić i wszystko jest na swoim miejscu! :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam autko super bardzo mi sie podobaja przeróbki z podświetleniem w srodku auta i kolor piekny. spróbuj dozucic listwy chromowe wokól szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już troche roboty bo trzeba wymieniać boczne szyby w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam autko super bardzo mi sie podobaja przeróbki z podświetleniem w srodku auta i kolor piekny. spróbuj dozucic listwy chromowe wokól szyb

to już troche roboty bo trzeba wymieniać boczne szyby w bagażniku

:good: No trochę roboty jest - wiem ale modzik w planie... :kox: Zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się nam kolejny mega rezacz - kurcze może wynegocjujemy sobie na forum jakiś specjalny kolorek :wink4:

Grzesiu, kierka prezentuje się świetnie :good: Czekamy na dalsze modyfikacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się nam kolejny mega rezacz - kurcze może wynegocjujemy sobie na forum jakiś specjalny kolorek :wink4:

Grzesiu, kierka prezentuje się świetnie :good: Czekamy na dalsze modyfikacje :decayed:

:kox: :kox: Dzięki Bart! Do Ciebie to jeszcze mi trochę brakuje ale nie zaprzestaję z modami i pomysłów coraz więcej! :wink4::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty widzę ostro jedziecie z modami hehe :decayed: Jak co ja mam komplet szyb pod chrom pakiet do Avanta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty widzę ostro jedziecie z modami hehe :decayed: Jak co ja mam komplet szyb pod chrom pakiet do Avanta :wink4:

No to bardzo dobrze się składa! :kox: Szczegółowe pytania poszły na PW. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szcun stary ale cie wzieło z tym rezaniem tylko żebyś nie odleciał tym swoim furaczem :wink4:

powaga ziomek szacun raz jeszcze :th: :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a czy to coś dziwnego że kolega Akjam chce rezać...? Może rzeczywiście gatunek ostry rezacz jest na wymarciu...

Ja życze powodzenia w modach bo wiem jaką przyjemność może sprawić rezanie.

Wszyscy powinniście rezać :decayed::naughty: a wiem co mówie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szcun stary ale cie wzieło z tym rezaniem tylko żebyś nie odleciał tym swoim furaczem :wink4:

powaga ziomek szacun raz jeszcze :th: :th: :th:

:embarrassed::wink4: Powiem Ci, że nie wiedziałem że tak będę działał! :evil:

no a czy to coś dziwnego że kolega Akjam chce rezać...? Może rzeczywiście gatunek ostry rezacz jest na wymarciu...

Ja życze powodzenia w modach bo wiem jaką przyjemność może sprawić rezanie.

Wszyscy powinniście rezać :decayed::naughty: a wiem co mówie :wink4:

Naprawdę frajda jak coś fajnego i nowego się zrobi w autku!! :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolego tempa modów, byle tak dalej. Patrząc na zaangażowanie wydaje mi się że to uzależnia :good: może i na mnie kiedyś przyjdzie kolej, jak na razie zbieram pomysły i fundusze

Życzę dalszej frajdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolego tempa modów, byle tak dalej. Patrząc na zaangażowanie wydaje mi się że to uzależnia :good: może i na mnie kiedyś przyjdzie kolej, jak na razie zbieram pomysły i fundusze

Życzę dalszej frajdy

Uwierz mi kolego, że uzależnia! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: Ale równocześnie bawi jak każde uzależnienie... :wink4::tongue4:

A co do tempa modów w moim furaczu to zobaczymy jak będzie dalej ale narazie pomysłów przybywa... :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj cholernie uzależnia.... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Nooo!!! :cool1: Pomysłów coraz więcej! :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...