Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli Witek zrobił Ci full tuning - mechaniczny 131->148 i elektroniczny 148 ->167 KM hehe GRATY !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! :kox:

Czyli Witek zrobił Ci full tuning - mechaniczny 131->148 i elektroniczny 148 ->167 KM hehe GRATY !!

No widziałeś co zrobili mi z serią po wymianie rozrządu fachamani z ASO! Tragedia! :wallbash: :wallbash: Jak odebrałem furkę to mówiłem im, że coś słabszy jest... :disgust: No i teraz wiem co było! Rogalotti po nich naprawił! :notworthy:

nieźle :kox:

trzeba było się odezwać ze już chcesz robić te ramki to byśmy podmienili :wallbash:

No łukasz myślałem, że się rozmyśliłeś... P.S. Mam wszystkie graty więc może się dogadamy. Jak coś to pisz. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No łukasz myślałem, że się rozmyśliłeś... P.S. Mam wszystkie graty więc może się dogadamy. Jak coś to pisz. :good:

a ja że ty bo się nic nie odzywałeś :gwizdanie:

napisz pw ile za graty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam fura nareszcie zaczela miec porzadna moc i widze ze 2 KM wiecej od mojego ci wyszlo no graty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam fura nareszcie zaczela miec porzadna moc i widze ze 3 KM wiecej od mojego ci wyszlo no graty :good:

:notworthy: Najbardziej mnie wkur... to, że fachowvy a ASO tak spier....! :wallbash: :wallbash: No teraz furka leci choć nie wiem czy to koniec... :kox::evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze w serii tyle bylo :wink4:

możliwe :naughty:

Brakowało 2KM! :tongue4: Po tym jak Mistrz naprawił robotę po fachowcach z ASO! Wymiana rozrządu kosztowała mnie stratę 9KM do serii! No szkoda słów! Wymienili rozrząd ustawiając go 6,5 stopnia albo wogóle go nie ustawiając! :wallbash: :wallbash: Mistrz zaradził temu ustawiając rozrząd optymalnie naprawiajać serię na 148KM :kox: i później wgrał lekkiego wirusika. Zaraz wrzucę wykresik. :kox:

No i proszę bardzo. Zobaczcie co zrobili mi z serią przy wymianie rozrządu! :wallbash: :wallbash: Na szczeście trafiłem do mistrza i po 4 minutach pracy i skorygowaniu ustawień rozrządu wszystko wróciło do normy... 148KM, później mały wirus i jest jeszcze lepiej... :kox: Na tą chwilę mistrz zaoferować mógł mi tyle bo muszę zerknąć do pewnych gratów w silniku... :gwizdanie:

2433c7fe7712760a.jpg

Wrażenia z jazdy... :cool1:

kurna ale te BLB sie zbieraja z dolu :blink: , moj BRD to przy tym c**jnia z cipnia , brak mi w tym aucie troche tego dolu ktory mialem w BLB ;( - piekny wykresik :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze w serii tyle bylo :wink4:

możliwe :naughty:

Brakowało 2KM! :tongue4: Po tym jak Mistrz naprawił robotę po fachowcach z ASO! Wymiana rozrządu kosztowała mnie stratę 9KM do serii! No szkoda słów! Wymienili rozrząd ustawiając go 6,5 stopnia albo wogóle go nie ustawiając! :wallbash: :wallbash: Mistrz zaradził temu ustawiając rozrząd optymalnie naprawiajać serię na 148KM :kox: i później wgrał lekkiego wirusika. Zaraz wrzucę wykresik. :kox:

No i proszę bardzo. Zobaczcie co zrobili mi z serią przy wymianie rozrządu! :wallbash: :wallbash: Na szczeście trafiłem do mistrza i po 4 minutach pracy i skorygowaniu ustawień rozrządu wszystko wróciło do normy... 148KM, później mały wirus i jest jeszcze lepiej... :kox: Na tą chwilę mistrz zaoferować mógł mi tyle bo muszę zerknąć do pewnych gratów w silniku... :gwizdanie:

2433c7fe7712760a.jpg

Wrażenia z jazdy... :cool1:

kurna ale te BLB sie zbieraja z dolu :blink: , moj BRD to przy tym c**jnia z cipnia , brak mi w tym aucie troche tego dolu ktory mialem w BLB ;( - piekny wykresik :cool1:

Oby tylko to BLB wytrzymało jak najdłużej... :wink4: Odpukać póki co bez problemów. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam fura nareszcie zaczela miec porzadna moc i widze ze 3 KM wiecej od mojego ci wyszlo no graty :good:

:notworthy: Najbardziej mnie wkur... to, że fachowvy a ASO tak spier....! :wallbash: :wallbash: No teraz furka leci choć nie wiem czy to koniec... :kox::evil:

dalsza moc to juz troszke wieksza kasa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Grzesiek! :oklaski: Miałeś naprawdę dobry tydzień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Grzesiek! :oklaski: Miałeś naprawdę dobry tydzień :decayed:

No jestem bardzo zadowolony z przebiegu sytuacji! :kox: Ale to może jeszcze nie koniec na ten tydzień... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe coś Ty tam jeszcze wymyślił :decayed:

No jest parę gratów w domu ale nie mam czasu tego wszystkiego ogarnąć! :disgust: Może znajdę chwilę i coś się jeszcze w tym tygodniu wymodzi. :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam jakbym stanął swoją A4 koło Twojej, to moglibyśmy pomylić wozy. Nawet fele te same ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :hi: kiedy zaczynami kreski na spotach w SK ? :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam jakbym stanął swoją A4 koło Twojej, to moglibyśmy pomylić wozy. Nawet fele te same ;)

:good: Ja Już się nie mogę doczekać wiosny w pełni bo fele właśnie trzeba zmienić na coś większego... :gwizdanie:

Ładnie :hi: kiedy zaczynami kreski na spotach w SK ? :evil: :evil:

:mysli::evil::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :hi: kiedy zaczynami kreski na spotach w SK ? :evil: :evil:

no właśnie, może w końcu dasz mi radę :kox::good::polew::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :hi: kiedy zaczynami kreski na spotach w SK ? :evil: :evil:

no właśnie, może w końcu dasz mi radę :kox::good::polew::wallbash:

:mysli: :mysli: :mysli: jak założysz 17' to cie wciągnę :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...