Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po krótkiej przerwie. :naughty: Jutro to znaczy właściwie dziś w nocy wybieram się na krótką przejażdżkę aby trochę odmienić swoją A4kę... Szczegóły już jutro. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieje, że nie zamierasz dachować gdzieś na pustej drodze ? :wink4: :wink4: :wink4:

Bp normalne mody to się przeważnie w dzień robi :decayed:

Ja też mam taką nadzieję. :wink4: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie zamierasz dachować gdzieś na pustej drodze ? :wink4: :wink4: :wink4:

Bp normalne mody to się przeważnie w dzień robi :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee myślałem że Grzechu będzie pisał jakieś wieści z trasy a tu pipka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee myślałem że Grzechu będzie pisał jakieś wieści z trasy a tu pipka :decayed:

wymiękł pewnie... :decayed: :decayed: :decayed:

No właśnie w związku z tym, że jestem na wycieczce i jeszcze nie wróciłem do domu to mam ograniczony dostęp do NETa i czas też bo Stolica wzywa... :gwizdanie:

Fotka i modzik z wczorajszego dnia i WIELKIE podziękowania dla Bart-Sa - za kontakt i pomoc w ustaleniu terminu (miło było poznać) :hi: ,

dla MAJKIego za niektóre części w promocyjnej cenie, oraz dla yaboo i alvaro za chromy i pozostałe części. To chyba wszyscy! :wink4:

Dzięki Panowie! :hi: A teraz efekt. Pakiet chrom zewnętrzny już gotów! :kox::naughty::kox::gicior::yeah:

e75c14331bf4fedcmed.jpg

Mam coś jeszcze o czym mówi wrclaguna - również miło było poznać - ale nie mam jak teraz wrzucić fotki więc pochwalę się jutro... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................ale paździochowato wygląda teraz - długo malowałeś te obwódki szyb ? nie będzie nic schodzić z czasem ?

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................ale paździochowato wygląda teraz - długo malowałeś te obwódki szyb ? nie będzie nic schodzić z czasem ?

:decayed:

:naughty: :naughty: No zobaczymy... :wink4: A teraz spadam z powrotem na bibkę bo piszę i korzystam z NETa na jakimś małym wyświetlaczu w telefonie i już ogólnie mało co widzę... :gwizdanie: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijaku jeden - lepiej uważaj bo chromy też kradną :decayed: Czekamy na * :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być :decayed:

czekam na wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ze 150KM to, to będzie mieć po tym chipie :gwizdanie:

:polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze w serii tyle bylo :wink4:

możliwe :naughty:

Brakowało 2KM! :tongue4: Po tym jak Mistrz naprawił robotę po fachowcach z ASO! Wymiana rozrządu kosztowała mnie stratę 9KM do serii! No szkoda słów! Wymienili rozrząd ustawiając go 6,5 stopnia albo wogóle go nie ustawiając! :wallbash: :wallbash: Mistrz zaradził temu ustawiając rozrząd optymalnie naprawiajać serię na 148KM :kox: i później wgrał lekkiego wirusika. Zaraz wrzucę wykresik. :kox:

No i proszę bardzo. Zobaczcie co zrobili mi z serią przy wymianie rozrządu! :wallbash: :wallbash: Na szczeście trafiłem do mistrza i po 4 minutach pracy i skorygowaniu ustawień rozrządu wszystko wróciło do normy... 148KM, później mały wirus i jest jeszcze lepiej... :kox: Na tą chwilę mistrz zaoferować mógł mi tyle bo muszę zerknąć do pewnych gratów w silniku... :gwizdanie:

2433c7fe7712760a.jpg

Wrażenia z jazdy... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...