Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

gratki wielkie, przyszły tydzien cos ciekawego bedzie wg mnie dosc zadko spotykane :) obserwujcie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gratki wielkie, przyszły tydzien cos ciekawego bedzie wg mnie dosc zadko spotykane :) obserwujcie :shocked:

Co masz na myśli czaki? :mysli::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie ma co oceniac bo audi mowi samo za siebie:)

:embarrassed:

:wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co wstydzic w koncu dzis walentynki sa ;p

:gwizdanie: No dobra... :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 23:32_________________________________________________No już prawie 2 godzinki jestem po kolejne graty do mojej A4ki... :gwizdanie: Szczegóły wkrótce... :wink4::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam daj jakieś info na PW co rezasz bo aż czuje Twój oddech na plecach... Chyba musze znowu coś porezać bo za chwile mnie dogonisz :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wróciłem z przejażdżki aż z Kwidzynia... :gwizdanie: Graty są już u mnie i jutro jak będę miał chwilę zrobie fotki ale powiem co nieco... :tongue4:

akjam daj jakieś info na PW co rezasz bo aż czuje Twój oddech na plecach... Chyba musze znowu coś porezać bo za chwile mnie dogonisz :decayed::naughty:

Jeszcze mi trochę brakuje żeby Cie dogonić a nie powiem Ci co kombinuję bo wygadasz! :wink4::tongue4: P.S. Gruby mod... :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, akjam widzę, że konkret Cię wzięło na modzenie swojej A4.

A pamiętam jak ją pierwszy raz zobaczyłem... taki był golas...

Boje się o efekt finalny jak przyjdzie wiosna... wstyd będzie stawać obok Ciebie na parkingu.

Gratki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, akjam widzę, że konkret Cię wzięło na modzenie swojej A4.

A pamiętam jak ją pierwszy raz zobaczyłem... taki był golas...

Boje się o efekt finalny jak przyjdzie wiosna... wstyd będzie stawać obok Ciebie na parkingu.

Gratki...

Nie no kolego tak się aż ta moja furka nie zmieni... :wink4: Ale wzięło mnie na modzenie strasznie! :naughty::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wciaga delikatnie mowiac

Delikatnie... :wink4::kox: :kox:

P.S. Graty do "chromów" już są prawie w komplecie więc już niedługo będzie kolejny krok do przodu... :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: no ładnie szalejesz.. i nie wiem czemu na spocie jeszcze tego nie oglądaliśmy :slina:

Gratuluje zaangażowania i efektu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: no ładnie szalejesz.. i nie wiem czemu na spocie jeszcze tego nie oglądaliśmy :slina:

Gratuluje zaangażowania i efektu :notworthy:

No ja też nie wiem dlaczego Ty nie widziałeś postępów? :mysli:

Co do zaangażowanie to rzeczywiście tak jakbym miał dodatkowy etat z tym reazniem... :kox: A co do efektów to jeszcze nie koniec... :gwizdanie: :kox:

Dzięki za opinie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może załozymy grupe AR- anonimowych rezaczy :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 16:36_________________________________________________Nazywam się Marek jestem rezaczem od póltora roku... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest kolejny zarażony :polew: Addicted to Audi :good:

No czuję się chory... :wink4::naughty:

może załozymy grupe AR- anonimowych rezaczy :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 16:36_________________________________________________Nazywam się Marek jestem rezaczem od póltora roku... :polew: :polew: :polew:

:good::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 20:12_________________________________________________Qrwa! Dzisiaj otworzyłem przesyłkę - szybki pod pakiet chrom i jedna nie dotarła w całości albo lepsze określenie to takie, że dotarła w maczku! :disgust: Jutro muszę podjechać na pocztę i spytać czy jest szansa coś od nich wyciągnąć za uszkodzenie towaru! Była opcja - ostrożnie... :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli odebrałeś to ciężko będzie cokolwiek zrobić :confused4: :confused4: :confused4:

Takie rzeczy to tylko kurierem sie wysyła i otwierasz paczke przy nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli odebrałeś to ciężko będzie cokolwiek zrobić :confused4: :confused4: :confused4:

Takie rzeczy to tylko kurierem sie wysyła i otwierasz paczke przy nim.

POCZTEX... No nic! Trzeba będzie na szybko coś znaleźć bo już za 2 tygodnie będzie pakiet chrom... :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co się nie chwalisz... Ja wiem że kolejny mod się szykuje :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...