Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

najlepszego :drunk::kwiatek::decayed::naughty::wink4::cool1:

Dzięki! :hi:

Grzes pakiet chrom robi robote :good: no i kółka tez

:kox: :kox: Czekam teraz na jakiś zawiasik... :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 17:03_________________________________________________Wróciłem dziś z wycieczki po graty ale szczegóły wkrótce... :wink4:

:mysli: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

najlepszego :drunk::kwiatek::decayed::naughty::wink4::cool1:

Dzięki! :hi:

Grzes pakiet chrom robi robote :good: no i kółka tez

:kox: :kox: Czekam teraz na jakiś zawiasik... :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 17:03_________________________________________________Wróciłem dziś z wycieczki po graty ale szczegóły wkrótce... :wink4:

:mysli: :mysli:

:tongue4: :tongue4: Krolu Może jutro zobaczycie na spocie a reszta na FORUM jak się z tym uporam. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4: :tongue4: Krolu Może jutro zobaczycie na spocie a reszta na FORUM jak się z tym uporam. :wink4:

ja już widziałem jest MEGA :kox::jerk: :jerk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modzik podobny do mojego :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 12:33_________________________________________________ale do którego nie zdradze... :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie:

Ten zapach skóry w samochodzie... :kox::wink4:

301bb3aaf8b58d1e.jpg

d324ba19404def6f.jpg

Na serio to teraz wiem, że to powinien być pierwszy modzik, który miałem zrobić! Dlaczego nic nie mówiliście? :wink4:

Komfort jazdy zdecydowanie lepszy! Szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż takiej różnicy między tymi kubłami a tamtymi taboretami... :embarrassed:

Półskóra - alcantara to od początku chodziło mi po głowie i czekałem na to aż się coś trafi... i udało się! :kox:

:> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... zgadłem :polew: :polew:

Akjam coś pięknego, teraz tylko podsufitka od s- line i zmienić drążek zmiany biegów, jakoś nie pasuje do tego środka.

Klasa sama w sobie! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeeebbaaannnnyyyyy :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good: dasz posiedzieć ?? :kox:

poplamimy mu ketchupem przy następnym grilu, bo przeciez musi je wyciągnąć i dać każdemu posiedzieć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeeeebbaaannnnyyyyy :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good: dasz posiedzieć ?? :kox:

poplamimy mu ketchupem przy następnym grilu, bo przeciez musi je wyciągnąć i dać każdemu posiedzieć :kox:

to jest opcja :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wypowiem co do lodóweczki w naszych dupowozach w schowkach bo jak dla mnie to jest totalna porażka ta lodówka w schowku do lodówki mozna wsadzić max 1 browara a do schowka co?? może paluszki się zmieszczą heheehe dlatego lodóweczka idzie ap bo do niczego się nie przydaje a jakie sa wasze opinie???

ale to chyba nie wątek o lodówkach :mysli::tongue4:

siedzenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... zgadłem :polew: :polew:

Akjam coś pięknego, teraz tylko podsufitka od s- line i zmienić drążek zmiany biegów, jakoś nie pasuje do tego środka.

Klasa sama w sobie! :good:

Masz racje! Brakuje tego o czym mówisz... :gwizdanie: Jeszcze dzwignia hamulca ręcznego... :wink4:

Kędzior, Grisza, Krolu, Stanley spokojnie posiedzicie następnym razem... Niska opłata będzie. Browarek i po sprawie. :wink4::tongue4:

wole moje :kox::naughty::decayed:

A ja wole moje. :kox::decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...