Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki Infinity Referenc 6012i ??


MaLyY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co sądzicie o tych glośniczkach mam zamiar zakupić takie 16 i czytajac duzo na necie to wszyscy polecaja ale w jakich sklepach nie polecaja...dlatego ma ktos moze takie jak sie sprawuja ?? zwlaszcza na wzmacniaczu bo radyjko to mam takie sobie boshmman 4x45w i i chce podlaczyc do nich jeszcze wzmacniacz aha glosniki beda szly w tylna półke. i jeszcze jaki wzmacniacz byscie polecili do tych glosnikow i radyjka zeby to wmiare ladnie gralo...no i przednie glosniki na razie zostaja w standardzie z braku funduszy i dobrze by bylo podlaczyc je tez pod wzmacniacz czy nie??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w B5 w przednich drzwiach zestaw Infinity Referance i byłem bardzo zadowlony.Także polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo w przednich drzwiach to zagraja ładnie.. ale nie pod półka tak jak chce to zrobic autor topicu!! Do jakiej kwoty szukasz wzmacniacz ? Ja radze wrzucic je w przednie drzwi + wygłuszenie !! Zobaczysz jak to zagra gwarantuje, ze lepiej niz w tylnej półce !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drzwi wchadza tylko 13 a ja szukam glosnikow do tylnej polki max mieszcza sie 17 w polke ale z tych infinity sa na razie tylko dostepne 16 (bynajmniej nie moglem znalasc w toruniu) polke mam usztywniona bo montowalem juz takie stare glosniki ale teraz chce wymienic( pomiedzy polka a blacha sa plyty drewniane wypelniajace w calosci szczeline i nie ma zadnych drgan przenoszonych na blache nic zero jakichkolwiek szmerow od blachy) moze i zagraja lepiej z przodu ale ja niechce ingerowac w powiekszanie dziur w drzwiach po drugie do przodu w przyszlosci bede wymienial ale od razu z tweeterami i z wygluszeniem ale na razie nie ma mamony:P wzmacniacz myslalem nad jakims uzywanym ewentualnie nowym ale nie za drogim i nie bajerowanym bo nie jestem audio maniakiem chce zeby tylko gralo i dalo rade pociagnac te glosniki na maxa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam 13 u siebie, głośniki z tylnej półki wywalilem całkiem .. przod jest zasilany ze wzmacniacza pasywnie (narazie)+ sub z monobloka.. zapodam Ci fotki to sobie ogladniesz jak to wyglada.. W niedalekiej przyszłości beda eksperymenty zeby puścic to aktywnie... Z drzwiami jest troszke roboty ale jak chcesz zeby bylo to bez ingerencji to trzeba sie pomeczyc .. Ale efekt Ci to zrekompensuje... U mnie wszyscy nie wierza, ze bas idzie tylko z przednich wooferów w dodatku 13 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na razie na kilka miesiecy przod zostawiam w spokoju:) z braku kasy bo sa wazniejsze wydatki;/ a po drugie to nie zbyt lubie jak mi za glosno gra z przodu zawsze glosniki tylne mam jakies 50% glosniej ustawione niz przednie:D o sto procent wole jak mi z tylu gra glosno niz z przodu. na wzmacniaczu to calkiem inna bajka niz tylko na radyjku takze nie dziwie sie ze duzo osob nie wiezy :grin::grin: mysle ze jak bede wymienial z przodu to juz dam do pozadnego wygluszenia i glosniki chyba tez infinity. sam raczej nie bede sie za to zabieral bo jeszcze cos se popsuje w mojej niuni...i bedzie error:(zobaczymy co czas pokaze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owale nie wchodza wogole w gre...po pierwsze nie podobaja mi sie owale na tylnej półce...kazdy ma swoje zboczenia:P a po drugie dziury sa juz wyciete na okragle wsumie na 17 ale to da sie zaslepic ta roznice:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to widzę że się mijamy w poglądach. Głośniki mają grać pięknie a nie pięknie wyglądać a z doświadczenie wiem że dobre owale świetnie grają. Ale twój wybór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak juz kupywac porzadne glosniki to zeby tez jakos sie podobaly fakt faktem to jest najmniej istotne ale jednak prawie robi wielka roznice:) i jak na razie mam juz te glosniki na probe mam czas 7 dni wrazie w na wymiane bez podawania przyczyny i jak na razie jest GOODDDDD:) tylko wzmacniacza jeszcze brakuje...osobiscie jak na razie zostawiam sobie te glosniczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś zadowolony....

A puszczenie przez wzmacniacz zdecydowanie polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja powiem tak, ze mam tez inne podejscie.. Głośniki z tylnej półki out !! tylko przod, ale kazdy ma inny gust. Słyszeliście dobrze nagłośnione autko ? Podkreślam DOBRZE ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...