Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najssssssssssss :naughty::good:

Opublikowano

efekt na żywo fajny :) super Ci to wyszło

Opublikowano
  • Autor

Michał fajnie wyszło :good:

jest nieźle :slina:

najssssssssssss :naughty::good:

efekt na żywo fajny :) super Ci to wyszło

Naprawdę wyszło zajebi..... :kox: :kox: :kox:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

staram się jak mogę :wink4:

Opublikowano

ile jeszcze dni do najważniejszego :evil::cool1:

Opublikowano
  • Autor

ile jeszcze dni do najważniejszego :evil::cool1:

można powiedzieć że godziny :przebiegly:

ale nie liczę na wiele, żeby później się nie rozczarować :gwizdanie:

Opublikowano

No jak na szpreja ładnie to wyszło :good: I wreszcie zacznie to jeździć jakoś :naughty:

Opublikowano

ile jeszcze dni do najważniejszego :evil::cool1:

można powiedzieć że godziny :przebiegly:

ale nie liczę na wiele, żeby później się nie rozczarować :gwizdanie:

ja wiem ile bedzie :decayed: już pisałem, zobaczymy czy przewidze :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja wiem ile bedzie :decayed: już pisałem, zobaczymy czy przewidze :kox:

zobaczymy :wink4:

Ali ostatnio mówił że na 1,6 bara powinno to jakoś jeździć :naughty:

Opublikowano

ja wiem ile bedzie :decayed: już pisałem, zobaczymy czy przewidze :kox:

zobaczymy :wink4:

Ali ostatnio mówił że na 1,6 bara powinno to jakoś jeździć :naughty:

To ja mam już swoje cyfry w głowie :kox:
Opublikowano
  • Autor

To ja mam już swoje cyfry w głowie :kox:

A Twoje ile dmucha?

Opublikowano

To ja mam już swoje cyfry w głowie :kox:

A Twoje ile dmucha?

1,5 bo j**any map w kompie nie pozwala na więcej :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

No i doopa :wallbash:

Podczas hamowania 2 razy spadł mi wąż między turbo a IC i nie wystroiliśmy padła do końca ;(

Mimo zapewnień Bakusia niestety przy 1,6 bara puszczają łączenia, jednak trzeba obspawać krawędzie rur FMIC"a, ehhh całe życie pod górę...

ale za to na serii wypluło prawie 148KM i 296Nm :naughty:

na mocnym sofcie 181KM i 385Nm :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ...i wtedy spadł wąż :wallbash:

z tym że już mocno kopcił, Wojtek mówi że trzeba będzie zrzucić trochę koksu, ale ogólnie nie będzie najgorzej

20110404024.jpg

20110404025.jpg

20110404026.jpg

20110404027.jpg

Opublikowano

nieźle wydojona :oklaski: :oklaski: :oklaski: , bezdymny bedzie na 170 na bank :evil: :evil: :evil: kiedy go ogarniecie finalnie :mysli:

Opublikowano

No i doopa :wallbash:

Podczas hamowania 2 razy spadł mi wąż między turbo a IC i nie wystroiliśmy padła do końca ;(

Mimo zapewnień Bakusia niestety przy 1,6 bara puszczają łączenia, jednak trzeba obspawać krawędzie rur FMIC"a, ehhh

to co Ty masz za ruły ze spada :/

mi na home made rurach nic nie pospadalo

Opublikowano

No i doopa :wallbash:

Podczas hamowania 2 razy spadł mi wąż między turbo a IC i nie wystroiliśmy padła do końca ;(

Mimo zapewnień Bakusia niestety przy 1,6 bara puszczają łączenia, jednak trzeba obspawać krawędzie rur FMIC"a, ehhh

to co Ty masz za ruły ze spada :/

mi na home made rurach nic nie pospadalo

kupowane :decayed: nie mo to jak projekt niskobudżetowy :tongue4: kurfa chyba pojade do witka na korekte z większym mapem :slina:

Opublikowano
  • Autor

nieźle wydojona :oklaski: :oklaski: :oklaski: , bezdymny bedzie na 170 na bank :evil: :evil: :evil: kiedy go ogarniecie finalnie :mysli:

prawdopodobnie w przyszły poniedziałek

to co Ty masz za ruły ze spada :/

mi na home made rurach nic nie pospadalo

no właśnie moje kończą się na gładko, nie ma żadnego frezu czy pierścienia :confused4:

ogarnę to i zrobimy drugie podejście :naughty:

Opublikowano

no sysiek ostro jedziesz :naughty: załozyłes już hemple :decayed::wink4:

Opublikowano

no właśnie moje kończą się na gładko, nie ma żadnego frezu czy pierścienia :confused4:

ogarnę to i zrobimy drugie podejście :naughty:

jak za taką kase za customa to sie nie postarał tyle powiem :gwizdanie: michał nie czytałeś watku o FMICach, a pare razy ktos pisał żeby robić pierścienie :tongue4:

Ale nie ma co masz Ty zdrowe padło :evil: 380 niutona :jerk: :jerk:

Opublikowano
  • Autor

no sysiek ostro jedziesz :naughty: załozyłes już hemple :decayed::wink4:

co Ty, nie mam czasu :confused4:

może w przyszły weekend je ogarnę, przy okazji założę gwint i wymienię kilka wahaczy :cool1:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 14:29_________________________________________________

jak za taką kase za customa to sie nie postarał tyle powiem :gwizdanie: michał nie czytałeś watku o FMICach, a pare razy ktos pisał żeby robić pierścienie :tongue4:

Ale nie ma co masz Ty zdrowe padło :evil: 380 niutona :jerk: :jerk:

fakt, za tą kasę mogłoby być lepiej, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ogarnie się :wink4:

A niuton mnie też mile zaskoczył :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.