Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No gosciu, dowaliłeś koxu :jerk::kox::slina: :slina:

nie ma się co spuszczać, bo finalnie będzie trochę mniej :wink4:

ale jestem dobrej myśli :slina:

Opublikowano

Michał pompa 11 :gwizdanie:

bez niej brd i 230 mają trochę podcięte skrzydła.

Opublikowano

No gosciu, dowaliłeś koxu :jerk::kox::slina: :slina:

nie ma się co spuszczać, bo finalnie będzie trochę mniej :wink4:

ale jestem dobrej myśli :slina:

Panie 170 masz bankowo :kox: ładnie to brd nawet wstaje, mogło by tak przy 2ty trzymać juz 350nm :kox:

bardzo kopcił na tym sofcie :mysli:

Z 11ką to byś podleciał do 190 spokojnie :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

Michał pompa 11 :gwizdanie:

bez niej brd i 230 mają trochę podcięte skrzydła.

na razie nie planuję 11, jeśli klęknie moja 10, to owszem :wink4:

Panie 170 masz bankowo :kox: ładnie to brd nawet wstaje

bardzo kopcił na tym sofcie :mysli:

no Wojtek też mówił że fajnie wstaje i co ciekawe BRD lepiej ładuje od dołu w silnikach na pompie, niż na pompowtryskach

oj czarno było przed halą :kox: :kox:

Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 14:44_________________________________________________

a tak przy okazji, przyjrzałem się z bliska nowemu RS6 i TTRS bo akurat stały w hali po strojeniu... M.A.S.A.K.R.A :kox: :kox: :kox:

ceramic brake w RS6, tarcza z przodu ledwo mieści się w 20" feldze, największy dzik jakiego w życiu widziałem :slina:

Opublikowano
  • Autor

No jade dzisiaj po robocie odebrac ze strojenia :wink4::kox:

a ja nie skojarzyłem... faktycznie miała blachy imienne S1 BUC :decayed: :decayed: :wink4:

Opublikowano

Gratki Michał o takich liczbach właśnie myślałem :good:

Opublikowano
  • Autor

Gratki Michał o takich liczbach właśnie myślałem :good:

dzięki :good:

trochę z tych cyferek ubędzie, zobaczymy za tydzień

Opublikowano

Ponad 170 na pewno będzie do tego płaskie 360-370Nm i jest kosa :kox: Co do BRD mi też Wojtek mówił że na pompie dużo wcześniej wstaje i ogólnie lepiej się spisuje niż na pompowtryskach :gwizdanie:

Opublikowano

Gratki Michał o takich liczbach właśnie myślałem :good:

dzięki :good:

trochę z tych cyferek ubędzie, zobaczymy za tydzień

banan bedzie niezły podczas jazdy :wink4:

Opublikowano

listwy zalozone? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

banan bedzie niezły podczas jazdy :wink4:

no ja myślę :decayed: cyfra powinna wyjść podobna jak u Ciebie :kox:

listwy zalozone? :tongue4:

niee :gwizdanie: priorytetem jest teraz dolot, wszystko poszło na bok

Opublikowano

szkoda bo czekam na efekto :kox:

Opublikowano

no powiem że super, jak zrobisz finalnie auto to wpadnij do mnie do sklepu. zobaczymy jak to chodzi bo zapowiada się fajnie

Opublikowano
  • Autor

no powiem że super, jak zrobisz finalnie auto to wpadnij do mnie do sklepu. zobaczymy jak to chodzi bo zapowiada się fajnie

wpadnę wpadnę :good:

dzisiaj wreszcie ogarnąłem dolot jak bóg przykazał, wszystkie krawędzie wyglądają jak na foto :kox: jeśli teraz spadnie mi jakiś wąż to się poddaję i wracam do serii

a przy okazji znalazłem w okolicy faceta, który ogarnia spawanie kwasówki na high levelu :decayed: ...i tak mnie kusi jakiś fajny wydech :mysli:

20110409040.jpg

20110409039.jpg

Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 21:04_________________________________________________

jeśli czas pozwoli to jutro ogarnę dekory na desce, nie mogę się doczekać efektu :kox:

spy foto no.4

listwy1.jpg

listwy2o.jpg

listwy3.jpg

listwy4.jpg

listwy5.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

No robią wrażenie :slina: :slina:

Opublikowano

Jeszcze klamki i powoli robi się RS :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze klamki i powoli robi się RS :naughty:

:decayed:

klamek nie ruszam, pasują do ramki wokół skrzyni i ringów na zegarach :wink4:

wpadnie jeszcze kilka świecidełek i chyba tyle jeśli chodzi o wnętrze

Opublikowano

Elegancja w środku :kox:

Opublikowano

Jeszcze klamki i powoli robi się RS :naughty:

:decayed:

klamek nie ruszam, pasują do ramki wokół skrzyni i ringów na zegarach :wink4:

wpadnie jeszcze kilka świecidełek i chyba tyle jeśli chodzi o wnętrze

Michał dawaj ringi w czarny błysk. Będzie malina mówię Ci :naughty: podświetlanie zegarów pięknie będzie się od nich odbijało :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.