Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jasna sprawa że lepiej mieć płaski moment :good: I masz już podkład pod większe moce bo tylko wrzucasz 11-kę i 190 spokojnie pęka :kox:

pęka... razem z korbowodami :decayed:

wpadnę wpadnę, tylko muszę jeszcze zrobić kilka drobiazgów, jakby co to dam znać Talibowi że będę :good:

no to niezłe cyferki... ciekaw jestem teraz małej kreseczki :)

z kreski niemożliwe, oszczędzam sprzęgło :tongue4::decayed:

Opublikowano

jak wpadnę to mi nie odmówisz :decayed:

Opublikowano

no to niezłe cyferki... ciekaw jestem teraz małej kreseczki :)

z kreski niemożliwe, oszczędzam sprzęgło :tongue4::decayed:

kreska kreska :P michal daj znac to moze zabiore sie z toba na spota kiedys

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

michal daj znac to moze zabiore sie z toba na spota kiedys

:good:

spy foto z rezania :naughty:

dscn0027y.jpg

i małe porównanie

dscn0023p.jpg

dscn0024k.jpg

Opublikowano

widze lecisz z koksem :naughty: wachacze ruville dobrze wypatrzyłem? Daj znać potem na jak długo starczają po naszych śląskich dróżkach, bo myślę, że na jesień będzie trzeba wymienić co nie co :) i zapodaj zdjęcia środka z wszystkimi dekorami, bo mnie też korci :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wahacze ruville dobrze wypatrzyłem?

dobrze :good:

też jestem ciekaw, bo to taki w sumie kompromis, nie chciałem wydawać 1,5k na Lema bo drogi mamy jakie mamy :kwasny: Jeśli ruville zrobił wahacze podobnej jakości co pompy itd to jestem spokojny, czas pokaże...

fotka wnętrza :decayed:

20110417051.jpg

reszta będzie niebawem :wink4:

Opublikowano

wahacze ruville dobrze wypatrzyłem?

dobrze :good:

też jestem ciekaw, bo to taki w sumie kompromis, nie chciałem wydawać 1,5k na Lema bo drogi mamy jakie mamy :kwasny: Jeśli ruville zrobił wahacze podobnej jakości co pompy itd to jestem spokojny, czas pokaże...

fotka wnętrza :decayed:

20110417051.jpg

reszta będzie niebawem :wink4:

okaze sie po czasie :)

wnetrze kosmos :kox::polew:

Opublikowano

wahacze ruville dobrze wypatrzyłem?

dobrze :good:

też jestem ciekaw, bo to taki w sumie kompromis, nie chciałem wydawać 1,5k na Lema bo drogi mamy jakie mamy :kwasny: Jeśli ruville zrobił wahacze podobnej jakości co pompy itd to jestem spokojny, czas pokaże...

fotka wnętrza :decayed:

20110417051.jpg

reszta będzie niebawem :wink4:

Mniam mniam :decayed:, im bardziej rozbabrane tym lepszy efekt po złożeniu :kox:

Opublikowano

Ładnie to wygląda :kox:

Pamiętajcie żeby przykręcić wahacze w pozycji roboczej :)

Opublikowano

Michaś co to za gwint? bo jestem w trakcie poszukiwania jakiegoś nowego :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Mniam mniam :decayed:, im bardziej rozbabrane tym lepszy efekt po złożeniu :kox:

otóż to :kox:

Ładnie to wygląda :kox:

Pamiętajcie żeby przykręcić wahacze w pozycji roboczej :)

wiem, wiem :good: już nie pierwszy raz rozkręcam ten zawias :gwizdanie:

Michaś co to za gwint? bo jestem w trakcie poszukiwania jakiegoś nowego :mysli:

ten co w zeszłym roku :cool1: KW INOX V2 :wink4:

zimę przeleżał w ciepłej piwnicy, a teraz jest znowu na aucie

przy okazji wymieniłem wahacze, końcówki drążków, łączniki stabilizatora, jarzma i tarcze na 312 :kox:

Opublikowano

Teraz rezaj FIS :evil:

Opublikowano

Teraz rezaj FIS :evil:

tez o tym pomyslalem ze tam jakas bida w tym wnetrzu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Łyknąłbym poliftowy z A6, ale kasa chora... nie mam na to ciśnienia, wolałbym dołożyć do jakiegoś nowego koła :przebiegly:

Opublikowano

Łyknąłbym poliftowy z A6, ale kasa chora..

ee tam :polew::naughty:
Opublikowano
  • Autor

Łyknąłbym poliftowy z A6, ale kasa chora..

ee tam :polew::naughty:

właśnie o Tobie myślałem :polew:

przypomnij mi parametry tych Twoich byłych kółek z RS6 19", wchodziły bez większych problemów?

Opublikowano

wiem że kasa chora ale i tak pójdzie na allegro, a nie tutaj :wink4:

9j et 44, wejść weszły i nawet się kręciły :naughty:

Opublikowano
  • Autor

9j et 44, wejść weszły i nawet się kręciły :naughty:

szerokie suki :rolleyes:

bez dystansów i innych udziwnień?

Opublikowano

Bez, co ori to ori. Te plasteliny z allegro mają różne wymiary i czasem lubią nie wejść :wallbash: o czym się przekonałem ostatnio.

Opublikowano

co masz za wahacze tam ? :mysli: i czym Ty czyściłeś ten gwint? :mysli:

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 17:44_________________________________________________przeoczyłem ze to ruville ale pierwszy raz slysze o nich :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.