Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Michał ile miałeś tego preparatu WOLF'Sa? 100 ml czy zamówiłeś więcej?

I tego Poorboy'sa też ile miałeś?

Zamawiałeś testery czy nie bawiłeś się i zamówiłeś po normalnym opakowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Jak dla mnie efekt miazga. Wiadomo- srebrny to nie czarny i łba nie urywa. Ale i tak. Warte zachodu.

dzięki :good:

wiadomo, kolor niewdzięczny...

Michał :notworthy::good: zeby mi się tak chciało :confused4:

nie ma źle, kilka desperadosów i weekend w garażu :naughty:

Michał ile miałeś tego preparatu WOLF'Sa? 100 ml czy zamówiłeś więcej?

I tego Poorboy'sa też ile miałeś?

Zamawiałeś testery czy nie bawiłeś się i zamówiłeś po normalnym opakowaniu?

brałem testery na próbę 100 i 150ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś glinkę? Bo szukam to wszędzie jest dużo = drogo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś glinkę? Bo szukam to wszędzie jest dużo = drogo :disgust:

wejdz sobie kolego na Kosmetykaaut.pl, zarejestruj się, i na starcie masz niezłe rabaty w sklepach z kosmetykami :naughty:, do showcarshine.pl dostajesz 10% rabatu, a przy tym dają całkiem niezłe gratisy :wink4:, na forum które Ci podałem goście odsprzedają 50g, kostki glinki i można coś dorwać w dobrej kasie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier kosa :kox: tez musze pomyslec o jakis porzadnych kosmetykach !! Wogole tak sobie ostatnio mysle moze zebrac ekipe z slaska i ustawic jakas grupowa sesje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropelki :lol1:

i nowy sticker :naughty:

dscn0491.jpg

dscn0490v.jpg

kurcze a mi zapomnieli stickersów wrzucić :confused4:, ciekawe ile ten NXT się utrzymuje na lakierze :mysli:, mój DoDo już trzeci tydzień i daje radę jeszcze, ale trzeba pomyśleć nad jakimś woskiem na zimę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś glinkę? Bo szukam to wszędzie jest dużo = drogo :disgust:

wejdz sobie kolego na Kosmetykaaut.pl, zarejestruj się, i na starcie masz niezłe rabaty w sklepach z kosmetykami :naughty:, do showcarshine.pl dostajesz 10% rabatu, a przy tym dają całkiem niezłe gratisy :wink4:, na forum które Ci podałem goście odsprzedają 50g, kostki glinki i można coś dorwać w dobrej kasie :wink4:

Łee a ja dzisiaj zrobiłem zakupy już :wallbash: Ale w sumie zostały mi do kupienia Ultimate Compound, Polish, i NXT WAX 2.0... Czyli chyba najdroższe :decayed: Dzięki za linka ;) Za miesiąc zbiorę resztę gratów i będziem działać!

W ogóle dzisiaj strzeliłem sobie samobója bo zamiast porównać ceny, zacząłem zamawiać na mrcleaner, potem zajrzałem na showcarshine.pl a tam wszystko taniej :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś glinkę? Bo szukam to wszędzie jest dużo = drogo :disgust:

wejdz sobie kolego na Kosmetykaaut.pl, zarejestruj się, i na starcie masz niezłe rabaty w sklepach z kosmetykami :naughty:, do showcarshine.pl dostajesz 10% rabatu, a przy tym dają całkiem niezłe gratisy :wink4:, na forum które Ci podałem goście odsprzedają 50g, kostki glinki i można coś dorwać w dobrej kasie :wink4:

Łee a ja dzisiaj zrobiłem zakupy już :wallbash: Ale w sumie zostały mi do kupienia Ultimate Compound, Polish, i NXT WAX 2.0... Czyli chyba najdroższe :decayed: Dzięki za linka ;) Za miesiąc zbiorę resztę gratów i będziem działać!

W ogóle dzisiaj strzeliłem sobie samobója bo zamiast porównać ceny, zacząłem zamawiać na mrcleaner, potem zajrzałem na showcarshine.pl a tam wszystko taniej :disgust:

właśnie dlatego poleciłem CI forum kosmetyki, tam masz oferty wszystkich sklepów internetowych i można sobie dokładnie porównać oferty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole tak sobie ostatnio mysle moze zebrac ekipe z slaska i ustawic jakas grupowa sesje?

niezły pomysł :good:

swego czasu chciałem się ustawić z Bucem i Tomkiem, ale jakoś się rozeszło po kościach

kurcze a mi zapomnieli stickersów wrzucić :confused4:, ciekawe ile ten NXT się utrzymuje na lakierze :mysli:, mój DoDo już trzeci tydzień i daje radę jeszcze, ale trzeba pomyśleć nad jakimś woskiem na zimę :mysli:

następnym razem zrobię 50/50 na masce, DODO vs NXT :wink4:

Michał gdzie masz RSy 19stki?

w podpisie :przebiegly:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole tak sobie ostatnio mysle moze zebrac ekipe z slaska i ustawic jakas grupowa sesje?

niezły pomysł :good:

swego czasu chciałem się ustawić z Bucem i Tomkiem, ale jakoś się rozeszło po kościach

kurcze a mi zapomnieli stickersów wrzucić :confused4:, ciekawe ile ten NXT się utrzymuje na lakierze :mysli:, mój DoDo już trzeci tydzień i daje radę jeszcze, ale trzeba pomyśleć nad jakimś woskiem na zimę :mysli:

następnym razem zrobię 50/50 na masce, DODO vs NXT :wink4:

Michał gdzie masz RSy 19stki?

w podpisie :przebiegly:

:decayed:

ja na zimę dokupię chyba Colli 476, chyba że sie szarpnę na 915 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole tak sobie ostatnio mysle moze zebrac ekipe z slaska i ustawic jakas grupowa sesje?

niezły pomysł :good:

swego czasu chciałem się ustawić z Bucem i Tomkiem, ale jakoś się rozeszło po kościach

panowie no to kiedy robimy Battalionowego spota ślązaków :?: :cool1:

ostatni czy przed ostatni weekend sierpnia :?:

znacie jakieś fajne miejsce w okolicach Katowic, Zabrza, Dąbrowy :?:

swego czasu fajna miejscówka była za Muchowcem w Katowicach ale nie wiem czy ten parking tam nadal istnieje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno się melduje na takim spocie :naughty:

A kiedy to się dostosuje, choć chyba lepiej przed ostatni weekend sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał i jak tam z tymi Wahaczami Ruville ? :mysli: mozesz coś więcej o nich powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał i jak tam z tymi Wahaczami Ruville ? :mysli: mozesz coś więcej o nich powiedzieć ?

za mało na nich przejechałem żeby coś sensownego powiedzieć, jak na razie są OK :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...