Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niach niach :kox:

Opublikowano

Nuudno, felgi w poler, innej opcji nie widzę :decayed:

Opublikowano

może faktycznie wezmę jedną na zapas :gwizdanie:

20110920152.jpg

a wejdzie 18" w miejsce ori zapasu? :mysli:

Opublikowano

Wchodzi, u mnie sprawdzałem i bez problemu...

Opublikowano

może faktycznie wezmę jedną na zapas :gwizdanie:

20110920152.jpg

a wejdzie 18" w miejsce ori zapasu? :mysli:

u mnie 17ka siedzi z kapcie 225, podloga sztywniejsza w bagaju :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zapas w sensie że jakby się któraś połamała albo pokrzywiła :decayed:

w aucie to wożę stalówkę 15", bo lekka :wink4:

Nuudno, felgi w poler, innej opcji nie widzę :decayed:

będzieee :good:

Opublikowano

:decayed:

minivwaudidaysgeiselwind0428cq.jpg

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

minivwaudidaysgeiselwind0428cq.jpg

jak ja się cieszę że mam dystanse :decayed:

Opublikowano

będzie to padło na scp w kato w sobote?

Opublikowano
  • Autor

będzie to padło na scp w kato w sobote?

:no:

Opublikowano
a wejdzie 18" w miejsce ori zapasu? mysli

skoro 195/65/15 wchodzi to 18 na niskim profilu mósi wejsc :good:

Opublikowano

będzie to padło na scp w kato w sobote?

:no:

czemu ?

Opublikowano

może faktycznie wezmę jedną na zapas :gwizdanie:

20110920152.jpg

Ja tu widzę czerwony połysk na feli :gwizdanie:

Opublikowano

zacnie ale nie trzymasz sie zasady :cool1:

dajmunazimnymplffffff.jpg

Opublikowano
  • Autor

będzie to padło na scp w kato w sobote?

:no:

czemu ?

na zdrowiu podupadłem, pier*ole nigdzie się nie ruszam :kwasny:

może faktycznie wezmę jedną na zapas :gwizdanie:

20110920152.jpg

Ja tu widzę czerwony połysk na feli :gwizdanie:

a ja widzę front w poler, a wnęki w jaki ciekawy kolor (nie wykluczam czerwonego) + dodatki na aucie w tym samym kolorze + bra :gwizdanie:

no i oczywiście węższe opony na tył i gwint trochę niżej - miałem nie zdradzać planów na przyszły sezon, ale co mi tam, pewnie się jeszcze 10 razy zmienią :decayed:

zacnie ale nie trzymasz sie zasady :cool1:

dajmunazimnymplffffff.jpg

"daj mu" owszem, ale tylko na ciepłym :decayed:

Opublikowano

będzie to padło na scp w kato w sobote?

:no:

czemu ?

na zdrowiu podupadłem, pier*ole nigdzie się nie ruszam :kwasny:

może faktycznie wezmę jedną na zapas :gwizdanie:

20110920152.jpg

Ja tu widzę czerwony połysk na feli :gwizdanie:

a ja widzę front w poler, a wnęki w jaki ciekawy kolor (nie wykluczam czerwonego) + dodatki na aucie w tym samym kolorze + bra :gwizdanie:

no i oczywiście węższe opony na tył i gwint trochę niżej - miałem nie zdradzać planów na przyszły sezon, ale co mi tam, pewnie się jeszcze 10 razy zmienią :decayed:

zacnie ale nie trzymasz sie zasady :cool1:

dajmunazimnymplffffff.jpg

"daj mu" owszem, ale tylko na ciepłym :decayed:

Michał a ruszałeś już podsufitkę?

Opublikowano
  • Autor

nie, ale też chodzi mi po głowie pewien pomysł :naughty:

tylko boje się tego ruszać bo wszystko jak z fabryki, czyste i spasowane, a znając moje szczęście to coś się mocno poyebie przy demontażu :decayed:

Opublikowano

nie, ale też chodzi mi po głowie pewien pomysł :naughty:

tylko boje się tego ruszać bo wszystko jak z fabryki, czyste i spasowane, a znając moje szczęście to coś się mocno poyebie przy demontażu :decayed:

jakbyś pociągnął sufit i bre z jednego materiału to by sie fajnie komponowało :naughty:, no ale wtedy bra tylko na specjalne okazje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie, ale też chodzi mi po głowie pewien pomysł :naughty:

tylko boje się tego ruszać bo wszystko jak z fabryki, czyste i spasowane, a znając moje szczęście to coś się mocno poyebie przy demontażu :decayed:

jakbyś pociągnął sufit i bre z jednego materiału to by sie fajnie komponowało :naughty:, no ale wtedy bra tylko na specjalne okazje :decayed:

w sumie nie głupie :naughty:

Opublikowano

nie, ale też chodzi mi po głowie pewien pomysł :naughty:

tylko boje się tego ruszać bo wszystko jak z fabryki, czyste i spasowane, a znając moje szczęście to coś się mocno poyebie przy demontażu :decayed:

Ja u siebie zdejmowałem sufit i ujebałem 3 zatrzaski.. Teraz mi wszystko ćwierka jakby mi się kurfa kanarki lęgły pod kanapą :wallbash:

Trza robić sufit bo za jasno w aucie to nie może być :naughty:

nie, ale też chodzi mi po głowie pewien pomysł :naughty:

tylko boje się tego ruszać bo wszystko jak z fabryki, czyste i spasowane, a znając moje szczęście to coś się mocno poyebie przy demontażu :decayed:

jakbyś pociągnął sufit i bre z jednego materiału to by sie fajnie komponowało :naughty:, no ale wtedy bra tylko na specjalne okazje :decayed:

Taaaaaa.. d*pa tak Wam powiem :tongue4: Taka bra to była by funkcjonalna na postoju :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.