Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

;( ;( ;( ;( ;(

22864925.jpg

Opublikowano

;( ;( ;( ;( ;(

22864925.jpg

ekstrim meik oŁwers :polew: :polew:

ale chociaż bezpiecznie zimę przetrwa

Opublikowano

;( ;( ;( ;( ;(

22864925.jpg

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

ja pitole ale koza :polew:

Opublikowano
  • Autor

ale chociaż bezpiecznie zimę przetrwa

oby :wink4:

mówiłem, konkurs na najwyższe auto spotu wygrywam na relaxie :decayed::yeah:

Opublikowano

mówiłem, konkurs na najwyższe auto spotu wygrywam na relaxie :decayed::yeah:

no chyba :polew:
Opublikowano

:kox: teraz to mógł byś poczuć jako świeżak na forum, bo z wygladu totalna seria, na poczatek proponuje zmiane felg na jakieś wieksze i chociaz 1BE :dziura:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Koza mee meee :polew: :polew: Nie boisz się jeździć. Wolę robić za pług ale w życiu nie będę już jeździł tak wysokim autem :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:07_________________________________________________A mówiłeś coś o modach. No przydały by się bo straszna seria tak jak Kowi piszę :tongue4:

Opublikowano

ale wywaliłes to okropieństwo z maski :cool1:

Opublikowano

Nie chce nic mówić ale wcale nie ma tak źle ;)

Opublikowano
  • Autor

:kox: teraz to mógł byś poczuć jako świeżak na forum, bo z wygladu totalna seria, na poczatek proponuje zmiane felg na jakieś wieksze i chociaz 1BE :dziura:

:polew: :polew: :polew:

gleby nie będzie, a za felgami już się rozglądam - jakieś fajne 15" wpadną na przyszły sezon :bag:

liczy się komfort, nie po to mam audi żeby jeździć jak taczką :polew:

Koza mee meee :polew: :polew: Nie boisz się jeździć. Wolę robić za pług ale w życiu nie będę już jeździł tak wysokim autem :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:07_________________________________________________A mówiłeś coś o modach. No przydały by się bo straszna seria tak jak Kowi piszę :tongue4:

powoli się przyzwyczajam, ale nie jest lekko :disgust:

w tym roku już mi się nie chce zmieniać zawieszenia, ale przyszła zima to już musowo jakieś -40mm

ale wywaliłes to okropieństwo z maski :cool1:

wróci na wiosnę :wink4:

przy tym setupie bra mogłaby dziwnie wyglądać :decayed:

Nie chce nic mówić ale wcale nie ma tak źle ;)

nie oszukuj się, dramat jest :decayed:

Opublikowano

michal_s87 nie jest tak źle, poczekaj aż wrzucę fotki mojego body na stalli 15' :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

michal_s87 nie jest tak źle, poczekaj aż wrzucę fotki mojego body na stalli 15' :naughty::decayed:

się battalion na zimę zbroi :decayed: :decayed:

Opublikowano

ładna seria, dbaj o nią :) zapraszam do mnie :wink4:

:polew:

Opublikowano

;( ;( ;( ;( ;(

22864925.jpg

to B5 wychodziły w wersji ALLROAD ? :> heheh miejmy nadzieję, że ta zima szybko minie bo same kozy na ulicach :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

żeby sobie zasłużyć na miano allroad'a nie wystarczy tylko podnieść zawieszenie, trzeba jeszcze założyć odpowiednie koła :naughty: :naughty: :decayed:

255/45 R18 :kox:

20111127187.jpg

20111127188.jpg

Btw Arek fota którą miałem Ci kiedyś pokazać, nie wiem co helmuty wymyśliły za dywaniki :kwasny:

20111127182.jpg

pakiet WINTER kompletny :sick3:

20111127183.jpg

20111127184.jpg

Opublikowano

Fajne gumy :decayed:

Opublikowano

Gumowce, extra pasują.

Ciekawe czy petexy też tak będą wyglądać :mysli:

Opublikowano

Btw Arek fota którą miałem Ci kiedyś pokazać, nie wiem co helmuty wymyśliły za dywaniki :kwasny:

20111127182.jpg

ten co ja mam wygląda dokładnie tak samo jak u ciebie i w tym samym miejscu mi nie pasuje, a niby jest ori :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.