Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fajne gumy :decayed:

Gumowce, extra pasują.

Ciekawe czy petexy też tak będą wyglądać :mysli:

no gumiaki dają radę w zimie, mogłyby mieć trochę wyższe krawędzie, ale poza tym jestem bardzo zadowolony, świetnie dopasowane :good:

drugi minus to wygląd, ale odkąd jeżdżę serią przestało mi to przeszkadzać :decayed:

Btw Arek fota którą miałem Ci kiedyś pokazać, nie wiem co helmuty wymyśliły za dywaniki :kwasny:

20111127182.jpg

ten co ja mam wygląda dokładnie tak samo jak u ciebie i w tym samym miejscu mi nie pasuje, a niby jest ori :mysli:

podejrzewam że są z B6, ale nie mam możliwości sprawdzić tego fizycznie :kwasny:

Opublikowano

Gdzie kupiłeś te gumowe dywaniki ? :naughty:

do wo welurów..ja na wiosnę zrobie sobie sam dywaniki i walę płacić palantom z allegro za ten ich szit :evil:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie kupiłeś te gumowe dywaniki ? :naughty:

do wo welurów..ja na wiosnę zrobie sobie sam dywaniki i walę płacić palantom z allegro za ten ich szit :evil:

gumiaki są ori z ASO :wink4: brałem je jeszcze od rtockiego po jakichś tam rabatach :cool1:

welury zresztą też ori :gwizdanie:

Opublikowano

Ja wziąłem petexy i dla mnie są ok. Pasażerowie zawsze wsuwali mi dywaniki pod siedzenie, cały syf zbierał się na wykładzinie.

Opublikowano
  • Autor

A wszystko to chooj... srebrna przerysowana ;( ;( ;(

może dostanie jakiś prezent za kasę z ubezpieczalni :naughty:

Opublikowano

boom matka tunnigu, albo inaczej sponsorem :decayed: pokaż co Ci tam zbroili :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

fura już w garażu, jutro zrobię foty :wink4:

w sumie nic strasznego się nie stało, przerysowany zderzak, błotnik + lekkie zagięcie i troszkę ryśnięte drzwi

mam nadzieję że jakoś fajnie to policzą :naughty: :naughty:

Opublikowano

michal_s87 jak dla mnie jedna z najlepszych b5 na forum :good: Proste jest piekne :wink4: Ale na tych rs`ach i mnoblockach(chyba) auto wygladalo duzo lepiej :naughty: Było czarne :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

michal_s87 jak dla mnie jedna z najlepszych b5 na forum :good: Proste jest piekne :wink4: Ale na tych rs`ach i mnoblockach(chyba) auto wygladalo duzo lepiej :naughty: Było czarne :kox: :kox:

miło mi :good:

monoblocki to aktualne felgi :wink4: chociaż gryzę się czy nie założyć flat five - 8,5J i opona 215/40 fajnie by wyglądała :kox:

BTW jutro powinienem wiedzieć co dokładnie z tymi RSami

Opublikowano

michal_s87 jak dla mnie jedna z najlepszych b5 na forum :good: Proste jest piekne :wink4: Ale na tych rs`ach i mnoblockach(chyba) auto wygladalo duzo lepiej :naughty: Było czarne :kox: :kox:

miło mi :good:

monoblocki to aktualne felgi :wink4: chociaż gryzę się czy nie założyć flat five - 8,5J i opona 215/40 fajnie by wyglądała :kox:

BTW jutro powinienem wiedzieć co dokładnie z tymi RSami

spoko do wiosny daleko :wink4: Flat five jesli już to extremalna gleba :kox: Gwint masz wiec mozesz kombinować :wink4:

Opublikowano

widziałbym u Ciebie żółte albo pomarańczowe Flaty i mega glebę :gwizdanie:

Robiły by robotę przy srebrnej budzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

michal_s87 jak dla mnie jedna z najlepszych b5 na forum :good: Proste jest piekne :wink4: Ale na tych rs`ach i mnoblockach(chyba) auto wygladalo duzo lepiej :naughty: Było czarne :kox: :kox:

miło mi :good:

monoblocki to aktualne felgi :wink4: chociaż gryzę się czy nie założyć flat five - 8,5J i opona 215/40 fajnie by wyglądała :kox:

BTW jutro powinienem wiedzieć co dokładnie z tymi RSami

spoko do wiosny daleko :wink4: Flat five jesli już to extremalna gleba :kox: Gwint masz wiec mozesz kombinować :wink4:

co to za felga?
Opublikowano

A wszystko to chooj... srebrna przerysowana ;( ;( ;(

może dostanie jakiś prezent za kasę z ubezpieczalni :naughty:

bylo bum bedzie tjun :good:
Opublikowano
  • Autor

widziałbym u Ciebie żółte albo pomarańczowe Flaty i mega glebę :gwizdanie:

Robiły by robotę przy srebrnej budzie :kox: :kox: :kox:

jest już taka w jueseju, nie będziem robić xero :wink4:

co to za felga?

flat five w pełnej okazałości :naughty:

IMG_1435.jpg

bylo bum bedzie tjun :good:

kto wie, może PZU zasponsoruje jakie audio :naughty: :naughty:

Opublikowano

A ile masz nalotu :mysli: bo u mnie nie byli hojni jak spisali przebieg, starczyło na pomalowanie dokładek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

na liczniku chyba niecałe 170tys :polew: :polew:

Opublikowano

na liczniku chyba niecałe 170tys :polew: :polew:

no to bedzie gotówka :kox:

Opublikowano

co to za felga?

flat five w pełnej okazałości :naughty:

IMG_1435.jpg

fajna ale te koła co teraz masz rules
Opublikowano
  • Autor

spy foto :decayed:

na razie zdjąłem lakier z jednej felgi i nie mogłem się powstrzymać, żeby nie przelecieć chociaż kawałka papierem :naughty: :naughty:

dscn0925j.jpg

Opublikowano

spy foto :decayed:

na razie zdjąłem lakier z jednej felgi i nie mogłem się powstrzymać, żeby nie przelecieć chociaż kawałka papierem :naughty: :naughty:

dscn0925j.jpg

:kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.