Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał fajnie to wygląda:kox: muszę u siebie ugrać jeszcze trochę bo koza straszna przy Waszych niuniach:facepalm::kox:

Opublikowano
Michał fajnie to wygląda:kox: muszę u siebie ugrać jeszcze trochę bo koza straszna przy Waszych niuniach:facepalm::kox:

Widziałem tą kozę, jakieś krótkie nogi miała:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no u mnie w miarę spoko nic nie dociera nawet przy skręcie, także mam zamiar powalczyć jeszcze o centymetry:naughty:

mógłbym wyrzucić dystans, ale nie chce bo et33 fajnie wygląda z przodu:wink:

w weekend zobaczę co z tymi nadkolami idzie zrobić

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Michał fajnie to wygląda:kox: muszę u siebie ugrać jeszcze trochę bo koza straszna przy Waszych niuniach:facepalm::kox:

taaaaa... Ty i koza, nie ściemniaj:decayed:

Opublikowano

w weekend zobaczę co z tymi nadkolami idzie zrobić

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Michał fajnie to wygląda:kox: muszę u siebie ugrać jeszcze trochę bo koza straszna przy Waszych niuniach:facepalm::kox:

taaaaa... Ty i koza, nie ściemniaj:decayed:

Ja jutro jak nie będzie padać to coś wykombinuje:wink: Niestety ale na 19 ciężko uzyskać fajny efekt, dlatego moim zdaniem jest koza:wink:

Opublikowano

najlepszy akcent z dzisiaj: patrzę a tam dzieci na parkingu robią sobie fotki w odbiciu felg:polew::polew::polew:

+5 do lansu:kox:

Szkoda, że nie blondynki koło 25tki :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda, że nie blondynki koło 25tki :naughty::decayed:

spoko, drugi dzień na nich jeżdżę:decayed:

po cichu liczę na 16-35, no chyba że zadbana 40-stka to też bym nie odmówił:kox:

Opublikowano

michał koniecznie kupuj progi S4 i dokładki w kolor:naughty:

Opublikowano

po cichu liczę na 16-35, no chyba że zadbana 40-stka to też bym nie odmówił:kox:

Lubisz dobre Milfy..swój człowiek :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
michał koniecznie kupuj progi S4 i dokładki w kolor:naughty:

skąd brać powiedz, skąd brać...:dontknow:

Opublikowano
michał koniecznie kupuj progi S4 i dokładki w kolor:naughty:

skąd brać powiedz, skąd brać...:dontknow:

dogadaj się z kowi, on ma progi do sprzedania:decayed:

Opublikowano

michał chyba przesadziłeś trochę jak na Twój dojazd do posesji :decayed:

Opublikowano
  • Autor
michał chyba przesadziłeś trochę jak na Twój dojazd do posesji :decayed:

a uwierzysz że nigdzie nie szuram?:kox:

Opublikowano

no to rispekt na dzielni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nowy sticker:kox:

20120424064.jpg

i trochę lepsze foto z dalsza:wink:

20120424069a.jpg

Opublikowano

no leży franca ładnie, jakie ty masz Et tych felg? 40? musze coś pokręcić u mnie jescze:jerk:

Opublikowano
:slina: ślicznie jest
Opublikowano
  • Autor

et33, tył jest idealnie - nic nie trze nawet z doładowanym autem, a felga prawie równo z nadkolem:kox:

za to przód mnie drażni bo targa o plastikowe nadkole przy skręcie... dystans 10mm zamiast 15mm załatwiłby pewnie sprawę

Opublikowano

Lubię to :decayed:

Opublikowano
et33, tył jest idealnie - nic nie trze nawet z doładowanym autem, a felga prawie równo z nadkolem:kox:

za to przód mnie drażni bo targa o plastikowe nadkole przy skręcie... dystans 10mm zamiast 15mm załatwiłby pewnie sprawę

a bo ty masz na dystansie, no i oponka robi trochę roboty, u mnie tył jest et30 i też jest na równo z błotnikiem, przód et35 i póki co nie ma źle zejde na 61 i zobaczymy co bedzie:decayed:

Opublikowano

Michał jak tam moje VT :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.