Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uważaj na nie bo jak wciśniesz je za mocno to nie ma uja żebyś je bez zniszczenia wyszarpał, miałem w tamtym roku więc wiem co mówię:decayed:

Ja postanowiłem w tym roku odnowić to co mam :wink: Śruby wykapane w kwasie a następnie 3 warstwy cynku...

DSC_0307_Kopiowanie.jpg

Opublikowano
  • Autor

już przerobiłem ten cycek do wyciągania, nie powinno być problemów:wink:

a jak nie to mam obczajone - klucz 21 pięknie pasuje na te nakładki, w razie W na trasie sobie poradzę, a że będą do wyrzucenia to trudno, majątku nie kosztują

zawsze to lepiej niż zardzewiałe śrubki:cool:

Opublikowano
już przerobiłem ten cycek do wyciągania, nie powinno być problemów:wink:

a jak nie to mam obczajone - klucz 21 pięknie pasuje na te nakładki, w razie W na trasie sobie poradzę, a że będą do wyrzucenia to trudno, majątku nie kosztują

zawsze to lepiej niż zardzewiałe śrubki:cool:

Wiadomo:decayed:

Opublikowano

następnie 3 warstwy cynku...

Ten cynk to sobie można wsadzić Gracuś :wink:

Kiedyś malowałem coś OPNem.. G... dała ta robota.

Opublikowano

auto robi wrażenie :slina:

kocham te fele :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dzięki, dobra patelnia nie jest zła...

If%20you%20know%20what%20I%20mean..png

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Nakładki te srebrne z norauto ?:decayed:

mówiłem, odpust pełną gębą:decayed::decayed::decayed::decayed:

będzie chwila to może prysne je w czarny połysk:wink:

Michał na Zagórzu gośc sprzedawał ORI nakładki (zakupiłem) po 20 PLN komplet z kluczykiem do ich ściągania, jak coś to mogę spróbować go namierzyc ponownie.

Miał dużo nowych ORI gadżetów prosto z salonu Skody ;)

Opublikowano
  • Autor

spoko, ori są matowe a ja chciałem bling&shine:wink:

Opublikowano

Matowe jak matowe, są grafitowe, jak dekielki od ORI alumków ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ogarnąłem dzisiaj z grubsza komorę silnika, bo już dramat był...

mycie mocno stężonym APC Nielsena, później lekkie płukanie, rurki IC przetarte Mothersem Mag&Alu Polish i na koniec CarPro Perl na plastiki i gumki:naughty:

DSCN0254.jpg

DSCN0260.jpg

niedawno wpadł też stanik, fota niestety robiona pilotem od magnetowidu:kwasny:

może niebawem ogarnie się jakąś sesję...

20120601095-1.jpg?t=1338575949

Opublikowano

Ładnie.Muszę sobie zapodać podszybie do siebie.Masz pod silnikiem osłonę.

Opublikowano
  • Autor
Ładnie.Muszę sobie zapodać podszybie do siebie.Masz pod silnikiem osłonę.

Naturalnie:wink:

Opublikowano

Michał zrobiłbyś cos w tym pierwszym poscie:banan:

Opublikowano

Mi zimą pękła i teraz non stop brut pod maską.Nie może tak być.

Opublikowano
  • Autor
Michał zrobiłbyś cos w tym pierwszym poscie:banan:

nie mam weny, ani koncepcji:unknown:

Opublikowano

cos słabe et mają te fele chyba, jakoś tak z przodu się chowają czy mi się wydaje?

Opublikowano
  • Autor

słabe...

z dystansami et33 i było idealnie, z jednym małym minusem - nie dało się skręcać:kwasny:

ogarnę nadkola i dystanse znów zawitają:wink:

---------- Post dopisany 03-06-2012 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2012 at 19:56 ----------

trochę lepsze foty USA look:decayed:

sorry za brudne auto

DSCN0285.jpg

DSCN0283.jpg

Opublikowano

sorry za brudne auto

:polew::polew:

a co do samochodu to jeden z najfajniejszych Audików na forum :thumbup1:

Opublikowano

na VAGu w Nysie jeden pepiczek przyjechał na takich kołach wypolerowanych ale chyba pastą tempo to robił bo średnio poler mu wyszedł... no i w porównaniu z Twoim wypada ogólnie KIEPSKO :decayed:

Soczyście wygląda z tą BRą, typowy Amerykańczyk :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.