Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe BMW serii 5 - już jest.


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

nowy model bedzie w sprzedazy to e60 powinno zaczac taniec

mysle ze bedzie niemiecka "wyprzedaz" e60 bo sie rzuca na f10 :kox: :kox: (jakbym mial sos to sam bym tak zrobil :gwizdanie: ). A co do A6 i e60 ... hmm moje zdanie jest takie, jak pojawilo sie e60 to nie podobalo mi sie tak bardzo jak podoba mi sie teraz, uwazam ze Bangle wiedzial co robi projektujac ten samochod ,ktory po 7latach od premiery wyglada IMO nowoczesniej niz E klass, i podoba mi sie rownie bardzo jak a6 po lifcie . (bo przed liftem juz mi sie opatrzyl ). Szczegolnie w mpakiecie wyglada za***iście i ma za***iste fotele (z 7er) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na linie boczna...

2011-bmw-5-series-touring-67.jpg

Przod - Volvo S60

Tyl - B8 Avant

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na linie boczna...

2011-bmw-5-series-touring-67.jpg

Przod - Volvo S60

Tyl - B8 Avant

:kox:

dla mnie to wygląda tak:

lTFJJ.jpg

w środku e-klasa.. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak będzie wyglądać nowa trójka w takim designie

silniki też się zapowiadają fajnie, a osiągi to już masakra

530d 6,3 do setki, a co dopiero jak będzie 535d :no: i jeszcze to z chipować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy model bedzie w sprzedazy to e60 powinno zaczac taniec

Szczegolnie w mpakiecie wyglada za***iście i ma za***iste fotele (z 7er) :decayed:

przez M-pakiet wlasnie bardziej mi sie podoba "5" niz a6 , bez m-pakiety nie kupowalbym 5 :decayed:

535d ma 286 ps w e60 w nowym modelu ma miec ponad 300ps ale nie pamietam dokladnie ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

535 ma mieć 306 KM ,choć były plany 3 litry 3 turbiny i 330 (inne źródła 350 KM),może to i lepiej że mają pozostać przy 2 nie wyobrażam sobie gdyby zaszła potrzeba wymiany wszystkich (pomijam B.Veyrona z 4) w benzynie 3.0 306/400 KM/Nm też zabrali jedną ,a moc i monent został ten sam.

Nowa 5 jest -wiadomo wizualnie super choć to oczywiście rzecz gustu.

Mnie zastanawia co innego ma 41 koni (245) mniej od 535 momentu też 40 mniej wagę tę samą a 100 robi ciut szybciej o co tu chodzi fakt że przebieg momentu jest ładniejszy ale jest go sporo mniej -cała zasługa to skrzynia ?????

W BMW 530d Touring zastosowano wysokoprężną, rzędową szóstkę o mocy 245 KM. Benzynowe BMW 523i Touring z silnikiem sześciocylindrowym dysponuje maksymalną mocą 204 KM, a 535i Touring z motorem w technologii BMW TwinPower Turbo z bezpośrednim wtryskiem benzyny osiąga 306 KM.

W wyposażeniu dodatkowym wszystkich wersji nowego BMW serii 5 Touring oferowana jest ośmiobiegowa skrzynia automatyczna.

Jak tylko uzbieram kase zamieniam swoją kochaną pocipowaną 4 na 535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

535 ma mieć 306 KM ,choć były plany 3 litry 3 turbiny i 330 (inne źródła 350 KM),może to i lepiej że mają pozostać przy 2 nie wyobrażam sobie gdyby zaszła potrzeba wymiany wszystkich (pomijam B.Veyrona z 4) w benzynie 3.0 306/400 KM/Nm też zabrali jedną ,a moc i monent został ten sam.

Nowa 5 jest -wiadomo wizualnie super choć to oczywiście rzecz gustu.

Mnie zastanawia co innego ma 41 koni (245) mniej od 535 momentu też 40 mniej wagę tę samą a 100 robi ciut szybciej o co tu chodzi fakt że przebieg momentu jest ładniejszy ale jest go sporo mniej -cała zasługa to skrzynia ?????

"Każdy silnik spalinowy posiada swoją tzw. charakterystykę zewnętrzną, która jest wykresem przebiegu momentu obrotowego i mocy w funkcji obrotów wału korbowego w sytuacji, gdy pracuje z całkowicie otwartą przepustnicą. Zaś każdy pojazd posiada swoją charakterystykę oporów ruchu (zwaną krzywą oporów), która jest wykresem przebiegu sumy oporów (mechanicznych i aerodynamicznych) w funkcji prędkości pojazdu. Punkt przecięcia się krzywej mocy silnika z krzywą oporów ruchu pojazdu wyznacza szybkość maksymalną pojazdu, natomiast pole powierzchni zawarte pomiędzy krzywą mocy silnika, a krzywą oporów ruchu pojazdu określa jego dynamikę. Oczywiście na punkt przecięcia krzywej mocy silnika z krzywą oporów ruchu pojazdu ma również wpływ całkowite przełożenie skrzyni biegów."

img009sk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza seria 5 nie rzuca na kolana tak jak E60 :decayed: :> :naughty:

Dokładnie tez tak uważam bo E60 do tej pory wygląda świeżo mimo ładnych kilku latek.

Na początku byla kontrowersyjna a teraz jej to na dobre wyszło. Choć środek wole z A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza seria 5 nie rzuca na kolana tak jak E60 :decayed: :> :naughty:

Dokładnie tez tak uważam bo E60 do tej pory wygląda świeżo mimo ładnych kilku latek.

Na początku byla kontrowersyjna a teraz jej to na dobre wyszło. Choć środek wole z A6.

Też wolę środek A6, w E60 wydaje się taki ubogi... tak jak by czegoś brakowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolę środek A6, w E60 wydaje się taki ubogi... tak jak by czegoś brakowało...

to sie nazywa minimalizm i ma swoich zwolennikow i przeciwnikow , jedni lubia 1000 milionow przyciskow jak w nowej Insigni inny wola miec ich tylko kilka. Wg mnie udany design , choc nie powiem A6 wyglada rownie ciekawie w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E60 dużo lepiej wygląda na żywo jak na fotkach i musi być dobrze wyposażona , fotele komfort skóra Dakota lub Nasca , rozszerzona klima , fajna kiera sport albo M wtedy to nie ten sam samochód co w standardzie ze zwykłymi fotelami , zwykłą kierownicą itd, jak zobaczyłem live to się zakochałem i po E39 przyszła kolej na E60 i powiem Wam cudo , 500Nm i automatyczna skrzynia robi z tego auta naprawdę fajną zabawkę :evil: Na nową 5-tke kiedyś przyjdzie czas tak myśle :gwizdanie: , myśle , że ona tez na żywo wygląda o niebo lepiej jak na zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ostatnio na zywo nowa bete... i musze przyznac ze wyglada lepiej niz na fotach :kox: :kox: , szkoda ze to nie byl touring ale ten mysle tez szybko dojrze. Super sie prezentuje ten samochod, mysle ze po m-pakiecie bedzie zamiatal konkurencje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Irlandii widziales ?? ja licze ze gdzies w Niemczech zobacze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak będzie wyglądać nowa trójka w takim designie

Czyżby tak :mysli:

100.jpg

96.jpg

98.jpg

102.jpg

I kilka fotek serii 5

110.jpg

104.jpg

107.jpg

122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w Irlandi , jsetem na 99% pewien ze to bylo nowe 5 , jechalo akurat dosc powoli (szkoda ze gdzies nie stalo to bym sobie oblukal dokladnie :kox:). Nie jestem pewien tylko po ktorej stronie mialo kiere :mysli: :mysli: ale wydaje mi sie ze po normalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...