Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy warto kupić te felgi?


studziany

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy!

Mam okazje kupić oryginalne felgi bez opon takie jak na zdjęciu za 1250zł:

520bbc48e7115015med.jpeg

Jedynym mankamentem jest to, że są one malowane. Sprzedjący mowi, że falgi nie były pogięte tylko porysowany i kwalifikowały się do odmalowania. Facet sprzedał już troche felg takwięc korzystając z okazji że już ludzie u niego kupowali już felgi zrobiłem sonde i wysłałem do nich zapytanie jakie są wrażenia. Nikt nie napisał złego słowa, mówili że są zadowoleni aczkolwiek jeden koleś powiedział że dawał inne felgi do malowania i są lepiej zrobione niż te co kupił.

Co wy na to?? Czy jest sens wziąść odmalowywane felgi?? Duże jest ryzyo że mi farba pozłazi? Dodam jeszcze że mam okazje obejrzeć te felgi. Z góry dzięki za odpowiedzi.

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tyle plnów ? fajna mi to okazja osobiście nie brałbym takich felg ale to twoje autko twoja sprawa co do malowania to zależy kto i jak się do tego przykłada jeśli bez odpowiedniego przygotowania pomalowane są zestawem pistolet plus kompresor z lidla biedronki czy też innego sklepu tego typu to możesz być pewny że się lakier będzie sypał jak łupież ale jeśli jest odpowiednio felga przygotowana i dobrze lakier nałożony to dobre kilka sezonów pośmiga jak nie obedrzesz na krawężnikach to będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sa to 18" i wyzej to naprawde okazja :good:

Takich okazji jest już sporo, ale warto tyle zapłacić za 18'', zwłaszcza że wygląda na dobrze pomalowane (opinie innych kupujących).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie są to 18" tylko 17". I właśnie się zastanawiam co do tej ceny za malowane felgi...W sumie ten wzór jest rzadko spotykany więc może stąd ta cena... Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Jeszcze się musze zastanowić co zrobić.

pozdr all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pomalowane, to nie masz się co bać o trwałość powłoki. Ja również jeżdżę na malowanych i wszystko jest jak najbardziej ok. Jedyne co, to sam przetarłem ranty na tylnej osi - niestety zbyt dużo gratów się walało na ziemi po dolnośląskim tajfunie.

Cena szczerze powiedziawszy żadna rewelacja jak za 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może z innej beczki. Ile powinny kosztować felgi które są w stanie "normalnym"? Oczywiście ORI. Ile można dać za same felgi 17" a ile za felgi z oponami na ok 2 sezony. Chciałbym mieć jakiś punkt odniesienia żebym nie wtopił :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc na wyrównoważarkę, ja bedzie "0" na stronach to bierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może z innej beczki. Ile powinny kosztować felgi które są w stanie "normalnym"? Oczywiście ORI. Ile można dać za same felgi 17" a ile za felgi z oponami na ok 2 sezony. Chciałbym mieć jakiś punkt odniesienia żebym nie wtopił :)

pozdr

Ta cena, którą tu masz za ori nie ruszane powinna być oki. Opony na 2 sezony to nowe wystarczają dla mnie ;) Zależy ile robisz km po prostu.

Opony ok 5mm (50% zużycia), bardzo nieznacznie podnoszą cenę zestawu felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie info. Chyba jednak odpuszcze te falgi chociaż bardzo mi się podobają. Bede szukał czegoś w nieżlym stanie ale niepomalowane noi przydałoby się z oponkami.

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...