Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak MS Design DTM :gwizdanie:

Grzesiu, stare listwy muszą iść out :wink4:

Instrukcja montażu:

http://audi.bernardiparts.com/images/install/A4_SideSillTrim_8EC0716859AX.pdf

i zdjęcia poglądowe:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/351661-OEM-Votex-Skirts-the-DIY?highlight=Votex%20DTM[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:06_________________________________________________

No właśnie ja jestem b.ciekawy jak wyjdzie połączenie progów z mocno odstającymi listwami S4 :mysli:zastanawiam się czy progi optycznie nie zginą :mysli:

dlatego najpierw założę progi oblookam a dopiero potem listwy na drzwi.

No wygląda wg. mnie ok :mysli:

6dyxS.jpg1k74J.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do iPhona popytaj Adamooo chyba ma to u siebie zalozone :>

thx's zastukam do niego :)

Czy orientuje się ktoś co to za oznaczenia wydechów:

Rear Diffuser - LH Exhaust

Rear Diffuser - LH & RH Exhaust

mam małe wątpliwości czy dobry dyfuzor dostałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LH to pewnie "lefthand side" czyli tylko z lewej, a ten drugi podwójny :mysli:

:good: no właśnie też znalazłem, więc od razu podam dla potomnych oznaczenia oem dyfuzorów MS Design:

8EC 071 611 9AX - Rear Diffuser - LH Exhaust - pod końcówki podwójne tylko z lewej strony lub pojedynczą owalną z lewej strony

8EC 071 611 A 9AX - Rear Diffuser - LH & RH Exhaust - końcówki pojedyncze z lewej i prawej strony

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 22:10_________________________________________________Trochę długo to trwało ale, w końcu nowe body jest już zamontowane. Sorki za jakość zdjęć i nie umyte auto ale chciałem skorzystać z ładnej pogody i fotki zostały robione na prędce. Postaram się o jakąś ładną sesyjkę lepszym aparatem na pierwszą stronę.

Tak jak już wcześniej pisałem do zewnętrznego pakietu doszły:

- zderzak S4 w kolorze LZ9Y.

- grill RS4 z ramką satynową,

- ramka pod tablicę rejestracyjną w kolorze nadwozia,

- podkładka od CupraR w kolorze nadwozia,

- listwy drzwiowe dolne od S4 w kolorze nadwozia,

Z fabrycznego pakietu, austriackiego tunera MS Design z dystrybucji Votex oem Audi elementy do B7:

- poszerzane progi nr oem 8EC 071 685 9AX

- tylna lotka z lekkim podcięciem nr oem 8ED 071 640 9AX,

- dyfuzor nr oem 8EC 071 611 A 9AX

Trochę nie mogę się przyzwyczaić do tego dyfuzora, bo chyba wygląda tak jakoś niekompletnie, mam nadzieję, że jak znajdę jakieś ładne, ścięte końcówki fi 90 to będzie to wyglądało lepiej.

45953710.jpg18511222.jpg

34492705.jpg72517071.jpg

74289254.jpg22735485.jpg

15895427.jpg26385170.jpg

48561381.jpg15773309.jpg

20452617.jpg72530984.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to średnio i do tego wszystkiego to koło tu nie pasuje (i nie wiem czy w tym wzorze 19" by tu pasowała, to chyba nie kwestia wielkości a nie wzoru), ale to tylko moje zdanie - ja się nie znam , grunt żeby Tobie się podobało... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to średnio i do tego wszystkiego to koło tu nie pasuje (i nie wiem czy w tym wzorze 19" by tu pasowała, to chyba nie kwestia wielkości a nie wzoru), ale to tylko moje zdanie - ja się nie znam , grunt żeby Tobie się podobało... :wink4:

Mam podobne zdanie.

Raczej chodzi tu o wielkosc kola i o brak gleby szczególnie na przodzie.

Te dwie rzeczy zmienic i bedzie :good:

Ale z tego co wiem to 19 chyba nie chcesz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak się pogubiło wszystko. Chyba w tym wypadku poszedłbym w stronę ciemności (lampy , gril itd).

Zgadzam się z przedmówcami co do kół i gleby.

Koniecznie ładne proste końcówki wydechu, chociaż moim zdanie fi90 to za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felgi to już dawno doszedłem :cool1: , że ten 18" ginie przy tym wzorze, zbyt dużo detali gubi wielkość koła, dopiero takie 19" robią robotę, ale nie wyobrażam sobie jazdy na tym rozmiarze i B7 w Polsce :blink:

b49GS.jpgb4hai.jpgBPviA.jpg

felgi jednak akceptuję bo na żywo wyglądają o wiele lepiej niż na zdjęciach, a nie będę teraz inwestował w nowe koła. Mam jeszcze 18-tki RS6 na zimę więc się zobaczy jak to będzie wyglądało na zimowym setupie :mysli: . Co do gleby to jest to zawias 1BE i jak dla mnie jest wystarczająco nisko. Bardzo podoba mi się jednak obniżenie w A4 u fotograf87 i już kilkukrotnie prawie się decydowałem na eibacha pro system, ale jednak rozsądek decydował. Zimą już jest nisko a na eibachach to już hard core.

Połączenie listew S4 z progami votex, na żywca wygląda za***iście :kox: ale oczywiście każdy ma swój gust, nie każdemu musi się podobać :decayed: jednak jak dla mnie właśnie ori progi zabierają uroku temu modelowi i wygląd to jakby auto kończyło się na drzwiach.

Chyba w tym wypadku poszedłbym w stronę ciemności (lampy , gril itd).

Wydaje mi się, że albo wszędzie black albo wszędzie chrom :wink4:

Koniecznie ładne proste końcówki wydechu, chociaż moim zdanie fi90 to za dużo.

No właśnie końcówek brakuje ale 80mm to trochę za mało, dyfuzor ginie przy małym rozmiarze. Fi 90 myślę będzie oki, brałem pod uwagę nawet 100mm z wersji DTM ale te już są za duże. Np. takie bardzo mi się podobają:

74XMJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę długo to trwało ale, w końcu nowe body jest już zamontowane. dyfuzora, bo chyba wygląda tak jakoś niekompletnie, mam nadzieję, że jak znajdę jakieś ładne, ścięte końcówki fi 90 to będzie to wyglądało lepiej.

Tez mam wlsnie w garazu ten dyfuzor i czeka na zamontowanie.tez jakos nie jestem go pewien ale ja go pomaowalem na grafit mat , taki kolor jak dyfuzorow s-line modelu B8.Za dawa tygodnie go bede zakladal i zobaczymy jak to wjdzie.

BTW.zakladales go do zderzaka Sline wiec mam nadziej ze pasuje P&P ?

Co do ko to zgadzam sie neistety z reszta.Wiem ze ci sie e felgi bardzo podbaly ale wygladaja jak 16 cali. Mimo wszystko najwazniejsze ze tobie sie podoba :good:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 16:38_________________________________________________O to , to dokladnie tak amm zrobina ta dokladke jak na tym zdjeciu tyle ze bez tuningsiatki :) masz jakies inne zdjecia tego auta ?BTW w tym kolorze mi sie zajebisice podoba :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie zdjęcie:

CqbUA.jpg

Aby zamontować dyfuzor musisz podciąć trochę profilowany rancik, w który wchodzą zaczepy, ale jest to 5 min. roboty i nie przeszkadza aby potem w razie w wrócić do oryginału. Poczytaj ten temat:

http://www.audiforums.com/forum/showthread.php?t=12568

Jeśli nie masz instrukcji montażu, to mogę Ci zeskanować. Trzeba jeszcze przesunąć bardziej w głąb 2 uchwyty do których jest przykręcony dyfuzor od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...