Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

postaram się sprawdzić jutro u znajomego i jak nikt Ci nie na pisze, to ja się postaram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj zmieniałem koła to wulkanizacji powiedzieli mi że dla 18' powinno być 2.8 bar ale ja w tamtym roku śmigałem cały sezon na 2.5 przód i 2.4 tył i było git. Na 2.8 było strasznie twardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi na samochodzie. Montowałem rano, niestety w chwili kiedy dotarła ta smutna wiadomość ... nie było pełni szczęścia tylko szok i smutek .

Na felgi poszły opony Good Year Eagle F1 Asymmetric 235/40/R18 95Y XL TL, do felg et54 doszły dystanse 17mm na przód a 20mm na tył. Tak to wygląda:

skYAi.jpgSBZjr.jpgb_VrS.jpgb_XX0.jpgc0ep0.jpgnpXy0.jpgc0qSJ.jpg

Jakim cudem załozyłeś różną średnicę dystansów do quattro? Będzie tylny dyfer ci wariował i w zakrętach sztucznie się spinał bardziej. Jak chcesz poszerzać to jedna i druga oś musi być o tyle samo szersza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na felgi poszły opony Good Year Eagle F1 Asymmetric 235/40/R18 95Y XL TL, do felg et54 doszły dystanse 17mm na przód a 20mm na tył. Tak to wygląda:

Jakim cudem załozyłeś różną średnicę dystansów do quattro? Będzie tylny dyfer ci wariował i w zakrętach sztucznie się spinał bardziej. Jak chcesz poszerzać to jedna i druga oś musi być o tyle samo szersza. Pozdrawiam

Mam po dwa komplety na oś z 17 i 20. Plany były na 4x17. Ale 20 wpadły mi przez przypadek właśnie wczoraj, więc na szybko założyłem w takim ustawieniu, myślę jeszcze nad 4x20 na obie osie bo koła ładnie leżą w nadkolach. Myślisz, że 3 mm w różnicy rozstawów osi będzie miało wpływ na pracę dyferencjału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontuj 4 takie same i poweidz ile chcesz za te 4-ry co Ci zostaną ;];]

Na pewno będą 4x20 bo widzę, że nie ma problemu aby takie, nic nie trze z tyły, z przodu tym bardziej, opony tylne schowane idealnie, a z przodu jest jeszcze zapas na te dodatkowe 3mm :gwizdanie:

a wracajac do tematu , to wyglada bardzo fajnie :cool1::good:

Thx's :decayed: live jeszcze lepiej, chyba muszę jakąś sesję foto zorganizować :> jeśli ktoś ma obawy przed 18" to mogę powiedzieć, że nieuzasadnione, nie odczuwam mniejszego komfortu niż na 17" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyglądają te felgi, choć wyglądają na nieco mniejsze niż 18''. Opony kupiłeś takie same jak ja. Przejechałem już na nich kilkaset kilometrów i stwierdzam, że są bardzo dobre.

Możecie powiedzieć jakie powinno być prawidłowe ciśnienie przy 18" dla 3.0 tdi ?

2.7-3.2, w zależności od obciążenia. Ja mam załadowane 2.9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx's live jeszcze lepiej, chyba muszę jakąś sesję foto zorganizować jeśli ktoś ma obawy przed 18" to mogę powiedzieć, że nieuzasadnione, nie odczuwam mniejszego komfortu niż na 17

jak widac d*pa d*pie nie rowna :):wink4: a ja odczuwam dramatyczny spadek , i nie wyobrazam sobie jazdy w PL na 19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przód w miejsce 17 założyłem 20mm, wszystko ładnie spasowało, niestety przy ustawianiu zbieżności wyszło, że lewy banan do wymiany :wallbash: więc znowu trzeba się uśmiechnąć do kolego @dzika i zakupić nowego lemfordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cisnienia opon - 2.5/2.6. Wyzsze wartosci to juz dla 19".

Wartości które podałem, są u mnie na wlepce dla opon 235/40R18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odzew, niby sprawa śmieszna a jednak kłopotliwa, po prostu na mojej wlepce jest podane tylko dla R16 i R17.

Jak miałem ciśnienie 2,5 ty lekki kapeć był. Teraz mam 2,7 i przy "zerowym" obciążeniu jest w miarę komfortowo, ale chyba dopompuję do 2,8 / 2,9 bar i zobaczę jak się auto będzie zachowywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 pkt. co to za dokładka i czy do wersji zderzaka standard ? nie chcę kupować tylko mnie zaciekawiło.

http://allegro.pl/item999171757_zderzak_audi_a4_8e0_s_line_s_line_idealny.html

N87w9.jpgeGFhJ.jpg

Widziałem, gdzieś numerki części zderzaka s-line, grilla od RS4 w wersji chrom i tylnej lotki ale nie mogę się doszukać w którym wądku :confused4: czy może ktoś podać jeśli ma pod ręką, będę wdzięczny :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na dokładkę ABT.

8E0-945-072-B Marker Light

8E0-945-071-B Marker Light

8E0-807-105-J-GRU Bumper Cover

8E0-807-287-C-1RR Trim

8E0-807-681-F-01C Grill

8E0-807-682-F-01C Grill

8E0-853-651-K-1RR Grille

8E0-955-101-E Washer Nozzle Left

8E0-955-102-F Washer Nozzle Right

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba sie mylicie ABT tak wyglada:

b3ad9c45e8742303med.jpg

a ta ze zdjecia nie wiem kto to robi ale tez niezle wyglada tylko ze jest do zwyklego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...