Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Śliczna A4. Fajnie wygląda ta skórka muszę przyznać. Nad wirusikiem nawet się nie zastanawiaj, nawet lekki sofcik daje frajdę z jazdy :good: Jak byś dorwał program do tipa to będę wdzięczny gdy dasz mi znać co/gdzie itp... Podejrzewam, że za jakiś czas zaczniesz modzić s-line/s4 bo modzenie wciąga :wink4: No i życzę byś znalazł wymarzoną felgę do swojej niuni :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, oczywiście dam znać tutaj, ale nad programem zacznę myśleć na wiosnę. A w swojej masz wirusa ?

Rezanko wciąga, oj wciąga, i nad pakietem faktycznie zacząłem już się zastanawiać :polew: Póki co w garażu na montaż czekają już Bile i kompletny stabilizator RS4 na przód i na tył. Montaż przewidziany na styczeń :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, oczywiście dam znać tutaj, ale nad programem zacznę myśleć na wiosnę. A w swojej masz wirusa ?

Rezanko wciąga, oj wciąga, i nad pakietem faktycznie zacząłem już się zastanawiać :polew: Póki co w garażu na montaż czekają już Bile i komplet stabilizatora od RS4 na przód i na tył. Montaż przewidziany na styczeń :kox:.

Program mam lajtowy robiony u Witka na 260/520 i różnica całkiem spora w porównaniu z serią, podejrzewam, że na wiosnę znowu zawitam u Witka na lekką korektę jak Bóg da ~280/560. Może do końca roku wyrezam u siebie s-line to wrzucę niunię na forum w końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program mam lajtowy robiony u Witka na 260/520 i różnica całkiem spora w porównaniu z serią, podejrzewam, że na wiosnę znowu zawitam u Witka na lekką korektę jak Bóg da ~280/560. Może do końca roku wyrezam u siebie s-line to wrzucę niunię na forum w końcu...

Właśnie nad takim lajtowym wirusem myślę, 260PS w zupełności mi styknie :good: .

No to wrzycaj swoją furmankę bo jestem bardzo ciekawy jak ona się prezentuje :)

KENOiX jednoo jest pewne kolorek masz fajny :cool1:

KENOiX, ten kolor jeszcze fajniej wygląda, gdy bryczka jest dobrze nawoskowana i po lekkim deszczyku ... taki prawie "rtęciowy" efekt :kox:

Fele ciekawszą bym wrzucił i będzie zacnie :hi:

Myslę nad nowymi zimowymi kapciami. Bardzo mi się widzą 17" w tej feldze:

1TcH_A.jpg

S98Hi.jpg

1TcMZS.jpg

... a na lato 18", póki co moje typy to:

t7zOi.jpg

S9gaJ.jpg

tylko nie widziałem ich na B7 jeszcze nigdzie w necie i nie jestem na 100 pewien jak się będą prezentowały w realu.

Podobne są na tym avancie, ale ten jest w black pakiecie, a ja na pewno zostanę przy chromie:

5YD2J.jpg

t7TLr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kolorek wygląda fajnie gdy nawoskowany, szczególnie po terapii Meguiars'em :)

Te fele nawet przy pakiecie chrom wyglądają :good: dzięki srebrnemu rantowi, ładnie się komponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak chcesz na zimę miałem letnie w A3.. całkiem fajnie się prezentowały na aucie, ale teraz już śmigają na A6.. a ja mam na lato felgi RS6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne auto !

silnik- bajka,

kolor- bajka,

skóry- bajka,

pakiet- audi exclusive :kox:,

brak bose to jedyny dla mnie minus, uwielbiam jechać w trasę z załadowaną zmieniarką i słychać sobie dobrej muzyki na tym sprzęcie, ale pisałeś, że dokładasz więc problem zniknie ;).

Gratuluje auta i przyjemności z jazdy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl jak jesteś z zachodniopom. i masz blisko do Szczecina mogę dać Ci namiary na magika od dobrych programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak bose to jedyny dla mnie minus, ...... ale pisałeś, że dokładasz więc problem zniknie ;).

No właśnie czytam opinie kolegów, którzy mają ori bose, lub też dorezane i opinie nie są powalające, a raczej takie są, bo wg. nich jakiejś kolosalnej różnicy w jakości audio nie ma, a roboty dużo z instalacją. trzeba ciągnąć nowe kable pod głośniki ze stykami bose, do tego zasilanie wzmacniaczy itd. Sam już nie wiem, czy iść w tym kierunku, czy raczej kupić sam subwoofer bose ze wzmacniaczem tym wbudowanym w ori tubę bose i do tego jakieś sensowne głośniki w drzwi przednie i tylne, a przy okazji montażu głośników wykleić drzwi matą akustyczną. Wtedy tylne drzwiowe bym podłączył pod wzmacniacz od suba a przód puścił przez RNS-E, tylko nie wiem czy teraz idą bezpośrednio od radia czy przez jakiś wzmacniacz, niestety nie jestem specem w tym względzie, a czytając forum nie znalazłem jakiegoś konkretnego rozwiązania na taki pomysł. Może ktoś kto się zna, poradzi coś tzn. jakie głośniki w drzwi tak by weszły p&p oraz czy trzeba ciągnąć specjalne zasilanie do wzmacniacza w tubie bose czy wystarczy to co jest, no i czy trzeba od tej tuby ciągnąć kable do głośników w tylnych drzwiach czy one już są pociągnięte w obecnej instalacji. Proszę o rady Panowie.

mystic.pl jak jesteś z zachodniopom. i masz blisko do Szczecina mogę dać Ci namiary na magika od dobrych programów

A możesz coś powiedzieć konkretnego o tej osobie. pisał Ci program pod Twoje auto czy wgrywał jakiegoś gotowca ? Sprawdzał po wirusie brykę na hamowni czy wszystko bangla tak jak powinno, czy wypuścił Cię z "fabryki" z niewiedzą co tak naprawdę wyczarował ? To firma czy osoba prywatna, bo w Szczecinie słyszałem tylko o jednej firmie V-tech z Mierzyna, która wgrywa programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak bose to jedyny dla mnie minus, ...... ale pisałeś, że dokładasz więc problem zniknie ;).

No właśnie czytam opinie kolegów, którzy mają ori bose, lub też dorezane i opinie nie są powalające, a raczej takie są, bo wg. nich jakiejś kolosalnej różnicy w jakości audio nie ma, a roboty dużo z instalacją. trzeba ciągnąć nowe kable pod głośniki ze stykami bose, do tego zasilanie wzmacniaczy itd.

Jak dla mnie bose gra bardzo dobrze, oczywiście normalny sprzęt też gra zadowalająco, ale jeździłem jako pasażer w autach:

- renault vel satis z systemem cabasse ,

- bmw 7 z systemem logic 7,

- lexus rx450h z systemem Mark Levinson.

Każde auto miało kilkanaście głośników i przyznam że bose z b6 bardzo podobnie grało jak to w lexusie rx słuchałem tych samych płyt w różnym stopniu głośności każdy system jak na moje ucho był bardzo dobry, ale to w jaki sposób w aucie rozchodził się bas jak słyszałem słowa z muzyki i podkład najlepiej odebrałem w lexusie i w a4 b6. Jakoś nie jeździłem b6 lub b7 z seryjnym audio więc nie znam porównania, ale to co słyszałem w bmw/renault/lexusie daje mi porównanie do tego co mam w swoim o wiele mniej reprezentacyjnym aucie. A jeżdżąc vectrą czy mondeo audio było też dobre lecz to nie było to samo co bose.

Z tego co słyszałem, to jakość dźwięku z seryjnej nawigacji jest o wiele lepsza jak z seryjnego radia więc może też od tego zależy opinia co do bose.

Racja roboty z przełożeniem audio na pewno jest sporo, jak pójdziesz do profesjonalnej firmy car audio to dobiorą Tobie głośniki, sub i wzmacniacz do tego matę i dźwięk będzie też bardzo dobry.

P.S. jak byś chciał sprzedać skóry w rozsądnej cenie ( czyt. max 3 000zł :gwizdanie: ) i oczywiście dorzucam swoje zupełnie gratis to chciałbym móc być pierwszy na liście :polew::kox::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja roboty z przełożeniem audio na pewno jest sporo, jak pójdziesz do profesjonalnej firmy car audio to dobiorą Tobie głośniki, sub i wzmacniacz do tego matę i dźwięk będzie też bardzo dobry.

P.S. jak byś chciał sprzedać skóry w rozsądnej cenie ( czyt. max 3 000zł :gwizdanie: ) i oczywiście dorzucam swoje zupełnie gratis to chciałbym móc być pierwszy na liście :polew::kox::decayed::naughty:

Dlatego jestem bliski zrezygnowania z bose i raczej pójdę w tą stronę :wink4:

Co do foteli to nie planuję zmieniać. W tej chwili nie widzę żadnych innych w ich miejsce, bardzo mi się podobają, i w moim odczuciu właśnie one robią ten fajny klimacik w środku, z innymi to już by było nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl jak jesteś z zachodniopom. i masz blisko do Szczecina mogę dać Ci namiary na magika od dobrych programów

chyba wiem o kogo chodzi. i jesli to ta sama osoba, to z tego co wiem koles poprawia programy po v-techu ;)

sam u niego robilem, autko jest sprawdzane na hamowni przed i po,a takze po na "trasie".

ja bylem zadowolony- jesli mowimy o tej samej osobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl jak jesteś z zachodniopom. i masz blisko do Szczecina mogę dać Ci namiary na magika od dobrych programów

chyba wiem o kogo chodzi. i jesli to ta sama osoba, to z tego co wiem koles poprawia programy po v-techu ;)

sam u niego robilem, autko jest sprawdzane na hamowni przed i po,a takze po na "trasie".

ja bylem zadowolony- jesli mowimy o tej samej osobie :)

Kolo ma swoją hamownię, czy pomiary robi gdzie indziej? Quattro też diagnozuje czy robi na czuja ? Napiszcie o kogo chodzi, przecież to nie tajemnica chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl jak jesteś z zachodniopom. i masz blisko do Szczecina mogę dać Ci namiary na magika od dobrych programów

chyba wiem o kogo chodzi. i jesli to ta sama osoba, to z tego co wiem koles poprawia programy po v-techu ;)

sam u niego robilem, autko jest sprawdzane na hamowni przed i po,a takze po na "trasie".

ja bylem zadowolony- jesli mowimy o tej samej osobie :)

Kolo ma swoją hamownię, czy pomiary robi gdzie indziej? Quattro też diagnozuje czy robi na czuja ? Napiszcie o kogo chodzi, przecież to nie tajemnica chyba.

Pewnie nie każdy wie że twój samochód ma DPF i ktoś kto nigdy nie robił softa do takiego samochodu raczej może tylko zaszkodzić. NIe oszczędzaj na tym i pojedz do kogos kto ma hamownie 4x4 i robił xxx tych programów a nie będzie się dopiero na twoim aucie uczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, masz 100% racji, lepiej wydać parę złotych więcej i oprócz satysfakcji mieć 100% gwarancji, szkoda by było silnika bo prawie świeżynka.

Pytałem z ciekawości kto w zachodniopomorskim robi mody oprócz vtechu i ma hamownię 4x4.

EDIT:

:quattro: lubi zimę :a4fan:

cfjP9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz autko?? :decayed: czy jakiś przekręt??

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9964235

O kurka :shocked: Nie, auta nie sprzedaję :wallbash:. Kupiłem w Mławie to się zgadza, a w ogłoszeniu widzę, że są zdjęcia robione pod domem osoby, od której ja kupiłem, jednak tu auto wystawił jakiś komis z tego miasta :kox:, Widać, że zdjęcia są robione letnią porą, więc może komis nie ma wiedzy, że bryka jest już sprzedana, ... zadzwonię w poniedziałek i podpytam o co come on :mysli:.

Tylko cena mnie zastanawia :mysli: jakaś z kosmosu, ja tyle nie dałem, a tu widać, że podana cena to netto :blink: :?: Przebieg podają 74kkm a jak ja brałem to miała przelatane już 80kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...