Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje, ze wybór był słuszny. Co do et to myślę, że będzie all ok. Zresztą dystans zawsze można przetoczyc o 2-3 mm, zakładam, że raczej nie będzie potrzeby bo u mnie zawias jest -20 a nie -30mm, w dodatku nie na seryjnym amorku tylko na Bilsteinie B6 Sport, który charakteryzuje się krótkim skokiem.

Felunek Patroxa, kox na maksa, no ale et29 robi tu robotę bo felga wygląda całkiem inaczej niż przy et43, no i dodatkowo ori grafit. Jedynie słuszny wybór do black pakietu.

EDIT:

Dla bezpieczeństwa aby nic nie tarło, no i nie trzeba było przetaczać dysków, decyzja padła na przelotowe 17mm by HBM.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 08:52_________________________________________________No i felgi dojechały :> nigdy nie zakładane ori Audi nówki sztuki, BBS RS 861 Speedline, 7,5x18, et54 :naughty:

piękne są :drool: a świecą się jak psu ...

qfVy0.jpgqfY29.jpgqf_xi.jpg

Dystanse 17mm, robią się na zamówienie w HBM Kielce. Stwierdzili, że optymalne będą robione z wałka, przelotowe, specjalnie głębiej podtoczone pod piastę audi ... dojadą w przyszłym tygodniu wraz z długimi śrubami i ori kapslami audi na śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, ze wybór był słuszny. Co do et to myślę, że będzie all ok. Zresztą dystans zawsze można przetoczyc o 2-3 mm, zakładam, że raczej nie będzie potrzeby bo u mnie zawias jest -20 a nie -30mm, w dodatku nie na seryjnym amorku tylko na Bilsteinie B6 Sport, który charakteryzuje się krótkim skokiem.

Felunek Patroxa, kox na maksa, no ale et29 robi tu robotę bo felga wygląda całkiem inaczej niż przy et43, no i dodatkowo ori grafit. Jedynie słuszny wybór do black pakietu.

EDIT:

Dla bezpieczeństwa aby nic nie tarło, no i nie trzeba było przetaczać dysków, decyzja padła na przelotowe 17mm by HBM.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 08:52_________________________________________________No i felgi dojechały :> nigdy nie zakładane ori Audi nówki sztuki, BBS RS 861 Speedline, 7,5x18, et54 :naughty:

piękne są :drool: a świecą się jak psu ...

qfVy0.jpgqfY29.jpgqf_xi.jpg

Dystanse 17mm, robią się na zamówienie w HBM Kielce. Stwierdzili, że optymalne będą robione z wałka, przelotowe, specjalnie głębiej podtoczone pod piastę audi ... dojadą w przyszłym tygodniu wraz z długimi śrubami i ori kapslami audi na śruby.

od jakiegoś czasu szukam takowych :) ale to et nie za bardzo mi podchodzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem z et przynajmniej 47 wtedy byłaby bardziej wklęsła, ale niestety z takim et to tylko 19" które jeżdżą min. na A6 :( Kiedy turdzi miał BBSy, które bardzo mi się spodobały, szukałem takich jak jego (chciałem nawet od niego odkupić jeden kpl, ale już miał sprzedane), no i wpadły mi wtedy w oko te RSy, polowałem na nie, aż w końcu trafiła się okazja i gościu na allegro wystawił właśnie te nówki :naughty: z nowymi oponami. Udało mi się go przekonać, żeby sprzedał bez gumek, no i jeszcze w super cenie. Ciekawe jak się zaprezentują na aucie :mysli: jak na razie widziałem tylko jedno i w dodatku białe B7 z takim felunkiem na forum w stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonać, żeby sprzedał bez gumek, no i jeszcze w super cenie. Ciekawe jak się zaprezentują na aucie :mysli: jak na razie widziałem tylko jedno i w dodatku białe B7 z takim felunkiem na forum w stanach.

widzialem kiedys jedno B7 u mnie w Oslo , czarny avancik na takiej feldze i wygladal zajefajnie , ale chyba mial jakis dystans jeszcze bo ladnie w nadkolu lezaly.

Bardzo ladna felga , nie dla " leniwych " zwlaszcza jak ktos lubi detailing podczas mycia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna felga :good:

W 19 jest juz malina:)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 14:03_________________________________________________4218715690_72997c118c.jpg

cesc_001.jpg

Co prawda B6 ale jakis poglad jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te fotki, liczę się z tym, że niestety 18" nie zrobi aż takiego efektu, ale jest to dla mnie optymalna wielkość, przy 19" wszystkie plomby by mi powypadały no i długo by w całości nie pojeździły w moich stronach. Tu jest ładne zdjęcie 19, z pięknymi heblami:

7uXF0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłeś felgi? pochwal się zdjęciem na aucie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi na samochodzie. Montowałem rano, niestety w chwili kiedy dotarła ta smutna wiadomość ... nie było pełni szczęścia tylko szok i smutek .

Na felgi poszły opony Good Year Eagle F1 Asymmetric 235/40/R18 95Y XL TL, do felg et54 doszły dystanse 17mm na przód a 20mm na tył. Tak to wygląda:

A3NSS.jpgSBZjr.jpg5gOn9.jpgb_XX0.jpgc0ep0.jpgnpXy0.jpgc0qSJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest GIT! :good: może teraz S-line na zewnątrz?

Miał byś pakiet ale w między czasie wypadła wymiana oleju w tipie i ze względów finansowych na razie musi zostać tak jak jest.

Wyglada niezle.

Ale jednak tego cala wiecej brakuje troche... :)

No 19" zrobiło by lepszą robotę, ale nie wyobrażam sobie jady na tak dużej feldze, szczególnie po tegorocznej zimie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale coby nie mówić felga jest piękna :)

THX's jedrex, mi też się mega podoba :wink4:

Możecie powiedzieć jakie powinno być prawidłowe ciśnienie przy 18" dla 3.0 tdi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś mieć to napisane na klapce od wlewu paliwa - dla 18stek powinno być bo nawet w A3 mam podane do rozmiaru 18 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś mieć to napisane na klapce od wlewu paliwa - dla 18stek powinno być bo nawet w A3 mam podane do rozmiaru 18 cali

Sęk w tym, że niestety nie ma :confused4: w A4 wlepka jest na słupku kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...