Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

mój ojciec ma takie ori BBSy w A6 w rozmiarze 19 cali... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec ma takie ori BBSy w A6 w rozmiarze 19 cali... :good:

I jak live wyglądają ? Tata zadowolony, nic się z felgą nie dzieje ? Nigdy nie miałem skręcanych felg :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec jest zadowolony, początkowo jak kupił auto chciał zmienić na 17stki, ale teraz tylko czeka aż wrócimy z gór i zakłada 19stki. niestety nie mam żadnego foto na aucie, ale wyglądają zacnie :good: a felg nawet nie skręcaliśmy, są w normalnym ustawieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylcie ori felg od RS z audikoskimi od TT lub A6. To jest całkiem inny wzór. Wtajemniczeni wiedza o co chodzi. Dzis poszerzyłem delikatnie nadkola i w pełni moge sie cieszyc felgami z RS4 Et29 :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylcie ori felg od RS z audikoskimi od TT lub A6. To jest całkiem inny wzór. Wtajemniczeni wiedza o co chodzi. Dzis poszerzyłem delikatnie nadkola i w pełni moge sie cieszyc felgami z RS4 Et29 :> :> :>

Patrox, powiedz o co come one ? Myślałem, że to są ori BBS tylko robione pod audi, nowe kosztują 9k za kpl, tyle samo co rs w 18". A że wzór jest inny to wiem.

Sorry, BBS for audi nr 8P0601025AE1H7 są w cenie od 3100 do 3350 zł za sztukę w aso. Niestety nie znam nr części 18" rs'ek.

Poszerzyłeś nadkola :kox: to ty masz pompkę Pana Kleksa :kox: dawaj foty w topiku, jak to wygląda z bliska, nie widać żadnych krzywych zniekształceń ? :kox:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:11_________________________________________________ :gwizdanie:

Klamka zapadła, felga wzięta :naughty:

JERr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję :cool1: thx's za opinię, a powiedz mi jeszcze czy ten rant ładnie się chowa pod oponą czy jest ryzyko, że będzie wystawał i łatwo się obetrze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mojego taty jest opona 255/35/19... ładnie się chowa, jeździ już 2 rok z tymi felgami i nic się nie obtarło póki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny wzor wybrales Robert. Sam chetnie bym taki przytulil :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kamień z serca, bo miałem nerwa czy za bardzo nie wyjdzie za oponę :mysli:

dobra zamawiam dystanse .....[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:57_________________________________________________Dzi

Bardzo ladny wzor wybrales Robert. Sam chetnie bym taki przytulil :cool1:

Dziękuje Michał :> ... i jak tam zawiasik, przypasował :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zamawiam dystanse .....

Jakieś firmówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zamawiam dystanse .....

Jakieś firmówki?

Tia, ... alu HBM 20mm

http://allegro.pl/item977967587_dystanse_ze_srubami_audi_5x100_i_5x112_20mm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias laduje na aucie po swietach :)

Czyli taki prezent dla furki na zająca :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zamawiam dystanse .....

Jakieś firmówki?

Tia, ... alu HBM 20mm

http://allegro.pl/item977967587_dystanse_ze_srubami_audi_5x100_i_5x112_20mm.html

To jak kupisz i założysz, to pochwal się. Ja zastanawiam się nad dystansami 10mm, bo mam ET43.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie omieszkam wstawić info, ale to dopiero po świętach.

Ja zastanawiam się nad dystansami 10mm, bo mam ET43.

10mm to chyba na styk :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie omieszkam wstawić info, ale to dopiero po świętach.

Ja zastanawiam się nad dystansami 10mm, bo mam ET43.

10mm to chyba na styk :wink4:

W tym wypadku chodzi o to, żeby było na styk. Ale ani ciut za dużo.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przekonalem sie na własnej "skorze" oryginalna felga audi ET54 7,5 cala szerokosci, kapeć 225/40/18 plus dystans 20mm z tyłu plus zawias Eibach Pro System -30mm plus komplet ludzi i pelny bagaznik = delikatne szorowanie z boku opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przekonalem sie na własnej "skorze" oryginalna felga audi ET54 7,5 cala szerokosci, kapeć 225/40/18 plus dystans 20mm z tyłu plus zawias Eibach Pro System -30mm plus komplet ludzi i pelny bagaznik = delikatne szorowanie z boku opony

Dlatego wlasnie dedykowane ET do B6/B7 to 43 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic - z tych 2 co proponowałeś to zdecydowanie dobrze wybrałeś :good: Ja również je widuję często na A6C6 i wyglądają świetnie, pomimo, że na samym początku mi się nie widzialy :kox:

Jeśli chodzi o porównanie tych BBS do RS4, które ma Patrox, to bez zająknięcia RS4 bym wziął. Całkiem inna felga niż te popularki nagminnie zakładane z allegro. Są pięknie wklęsłe i robią naprawdę robotę - widziałem na żywo i są :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...