Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stary ale dobry :good:

takie furmanki sa najlepsze :wink4:

Opublikowano

mam, jezeli chodzi o rafała sz. oczywiscie - rozmawiałem z nim przed zakupem

:good:

Autko masz kozak :good:

Opublikowano

kozak :kox:

Opublikowano
  • Autor

dorzucilem pare filmikow na 1 strone :)

Opublikowano

kozak

i 20" szkoda ze sprzedajesz ...

20" powinno byc seryjne :kox:

Opublikowano

daj fotkę silnika z osprzętem :good:

Opublikowano

dobry filmik :kox:

Opublikowano

fura zaj....sta....a ten bodykit to jest VOTEX

Opublikowano

fajny furacz...kolorek :) dokladki MS DESIGN jezdzi tez pewnie niezle :naughty:

troszke kombinowane te grille :mysli:

tu masz do kompletu grill

http://moto.allegro.pl/item828738286_audi_a4_s4_s_line_ms_design_grill_atrapa.html

Opublikowano
  • Autor

cena... delikatnie mowiac "niezadawalajaca" :P

bedzie ori audi, ewentualnie z malnieta w czern ramka

Opublikowano

ładny furacz i body też :good: możesz śmiało mówić że mało kto tak ma jak Ty :good:

niech moc będzie z Tobą i powodzenia

Opublikowano

zeby tylko bylo jeszcze gdzie jezdzic takim przecinakiem...

filmik tez MTF!!!

Opublikowano

Ładny popierdalacz :kox: Niejeden musiał się już zdziwić :naughty:

A mi się tam podoba to MKIV z filmiku :cool1:

Opublikowano

Myślę że tyle kasy co tam wsadzono to spokojnie by kupił drugie B6 :naughty:

Opublikowano

co jak co, ale na 20" wyglądało auto niesamowicie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: nie mogę oderwać oczu

Opublikowano

Nie no autko malina :notworthy: Koła miażdżą :notworthy: Gwizd big turbo hipnotyzuje :shocked: Prawdziwa czarna mamba :kox:

Opublikowano

QRI

ile pali przy maks bucie ?

przy normalnej szybkiej jezdzie po miesice ?

ile pali oszczednie na trasie ?

a ile pali przy jezdzie 140-180 na trasie ?

ile +/- jest teraz do 100km/h ?

Opublikowano
  • Autor

Myślę że tyle kasy co tam wsadzono to spokojnie by kupił drugie B6 :naughty:

ale takie dwa b6 nie dawały by tyle radosci co to jedno :)

QRI

ile pali przy maks bucie ?

przy normalnej szybkiej jezdzie po miesice ?

ile pali oszczednie na trasie ?

a ile pali przy jezdzie 140-180 na trasie ?

ile +/- jest teraz do 100km/h ?

spalanie - temat rzeka

przecietnie robie 400km na tankowanie ~55litrow

przy gonieniu nie liczy sie spalanie, liczy sie frajda i adrenalina :kox: tak na oko to... 20L chyba nie wypije, chociaz nie wiem :decayed:

oszczednej jazdy jeszcze nie nie opanowałem :> ... to sie nie da :D

w trasie 120 - 160 z hamowaniem do 80 na fotoradarach wypiła troche ponad 10

czyli tragedii nie ma :)

kurde chciałbym zostawic te 20", ale niestety to jest setup do jazdy wylacznie na lawecie :( optymalnie jest 18-19, ale puki mam nowe opony na 17 to nic zmieniac nie bede

pozdrowski :)

Opublikowano

Mooc :D Nie dość że ładnie zrobiona to jeszcze konkret pod maską :slina: Gratki i owocnego dalszego modzenia :naughty:

Opublikowano

nie podobaja mi sie zegary pod klimatronikiem, wiem ze jest pakiet do a4 ktory mozna zintegrowac z fisem i wtedy masz wywalone na gfisie turbawke

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.