Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moja niunia b5 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jako że niunie posiadam od niedawna i tyleż samo długo jestem tu na forum postanowiłem ją pokazać :evil:

dsc02359sm2.th.jpg dsc02349ex8.th.jpg dsc02356hc1.th.jpg

nie był bym sobą jak by nie było modyfikacji w planach :evil:

na początek większe fele bo 17 troche za małe jak dla mnie i niskie zawieszenie (nic nie poradze - jestem maniakiem gleby :cool:)

ciemne szybki, nowe oczka soczewkowe do przodu i mordke(grill) i lampki na tył (usilnie szukam "clearów" do avanta :tongue:)

jak budżet po wakacjach powoli to czips i zderzaki z rs4 :evil: tylko nie wiem czy podejdą bo rs4 z tego co mi sie wydaje było szersze

no i kosmetyczne sprawy na bieżąco :grin:

środek mi na razie odpowiada bo jest grzana skóra i klima tylko audio lipne ale za tym sie już też rozglądam :bicz:

Opublikowano

piękna, a zmiany podobają mi się jeszcze bardziej :a4fan:

Opublikowano

fele piękne... a o zderzakach z RS4 zapomnij ..jest poszerzone..z S4 jak najbardziej ! .. pomyśl tez o ramkach wokół szyb.. możre relingi też chromik .. pozdrawiam

Opublikowano

ładna i zmiany bede jak najbardziej na plus :a4fan:

Opublikowano

Fajna furka , lampy przedewszystkim zmień :)

powodzenia w przeróbkach

Opublikowano

Autko ładne ale pamiętaj kolego żeby umieszczać zdjęcia na których nie widać twoich tablic rej. po co ma kogoś kusić !!! :a4fan: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za opinie :grin:

szkoda z tymi zderzaczkami z rs4 :cry:

hornet dzięki za przypomnienie - już naprawiłem :smiley:

Opublikowano

Nie ma sprawy pamiętaj i przypominaj wszystkim ! :cool:

Opublikowano

Ładny avancik i konkretne zmiany zaplanowane :a4fan:

Mógłbyś do listy dołożyć jeszcze kierunki w błotnikach

Opublikowano

ładne kółeczka :cool:

i wcale nie stoi jak koza ale deko można przyglebić

ale najpierw był wywalił z tyłu ten ogonek :wink:

Opublikowano

Mm ladny avancik ;] Spoko fele no i silnik :)

Opublikowano
  • Autor

kierunki jak najbardziej a ogonek w wolnej chwili bo tak ze szwajcarii już przyjechał a mnie to ani potrzebne ani ładnie to nie wygląda :a4fan:

Opublikowano

Fantastyczny Avancik :wink:

Opublikowano

ogonek zawsze można zrobić chowany :cool: może kiedyś się przyda

Opublikowano

bardzo ładne autko i zaplanowane modyfikacjie :wink: - mam takie same plany :evil:

Opublikowano

No niezle sie prezentuje twoje cacko. Te felgi to 17"??? Nie obnizales zawiasu, jest na oryginalnym? Bo wbrew opiniom niektorych wcale nie wyglada jak allroad.

Opublikowano

ladnie , podoba mi sie :smiley:

Opublikowano

fajna furka a zderzak od Rs4 wejdzie bez problemu ,przynajmniej u mnie wlazł :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.