Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Boczki z roletą !


Jaross369

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy występowały w B6 AVANT boczki z roletą z szybami na korbe i tapicerką materiałową ??? czy były one tylko montowane w bogatych wersjach z szybami elektrycznymi i z boczkami w skórze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były, ja mam takie z korbką i materiałową tapicerką :hi:

Potwierdzam też takie mam ( na korbkę i materiałem ) dorezałem :kox: zakup z allegro :gwizdanie: ale górne mocowania dokupiłem w ASO bo nie było w kpl.

Zadna opcja bogate wyposażenie ( jeden z wielu doposażenie - konfiguracja auta ) .

Rolety w boczkach są z ręcznym i elektrycznym mechanizmem podnoszenia szyb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI czy górną część uchwytu przyklejałeś jakoś ? czy przykręcałeś w jaki sposób jest to mocowane ? bo nie miałem okazji zobaczyć jak to wyglada fabrycznie i czy trafiłeś boczki takie same jak stare czy przekładałeś ten materiał???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz kolego co nieco na temat tych roletek... :cool1:

W pierwszym poście masz kilka fotek związanych właśnie z tymi mocowaniami:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t93539.0.html;highlight=roleta+w+tylnych+drzwiach

W drugim ogólny temacik na temat rolet:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_rolety_do_tylnych_szyb_bocznych_gdzie_mozna_kupic-t49738.15.html

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI czy górną część uchwytu przyklejałeś jakoś ? czy przykręcałeś w jaki sposób jest to mocowane ? bo nie miałem okazji zobaczyć jak to wyglada fabrycznie i czy trafiłeś boczki takie same jak stare czy przekładałeś ten materiał???

Jaross369 górne elementy mocowania rolet niestety trzeba zamontować na wkręty zaraz odszukam nr części i wkleje ...

Co do boczków to trafiłem w kolorze takim samym jak mam u siebie , wyjąłem boczki stare bez rolet i założyłem z roletami tylko dorezałem górne mocowania :good: [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 00:01_________________________________________________Podkładka kpl. 4 szt. 9,92 zł 8E0 861359

Hak kpl. 4 szt. 47,16 zł 8E0 861 337 4PK

Śruba kpl. 4 szt. 2,04 zł N 908 555 01

W/w kpl. jest do czarnej tapicerki . Pzdr PIXI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...