Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zakładał ktoś tego typu grill ?


grzesu3

Rekomendowane odpowiedzi

ale dobre na siatkę do zderzaka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]jak będzie ładnie zrobione i będzie w grillu i w zderzaku ta sama kratka, to niech sie uśmiecha pod nosem, a nawet głośno wykpi , bo właściciel oszczędził grubą kase :wink4: cena ORI kratek + Ori grilla z RS4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]jak będzie ładnie zrobione i będzie w grillu i w zderzaku ta sama kratka, to niech sie uśmiecha pod nosem, a nawet głośno wykpi , bo właściciel oszczędził grubą kase :wink4: cena ORI kratek + Ori grilla z RS4 :gwizdanie:

Keżor ja cie rozumiem , stwierdziłem tylko fakt :wink4: , mi takie rozwiązanie u kogoś akurat nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]jak będzie ładnie zrobione i będzie w grillu i w zderzaku ta sama kratka, to niech sie uśmiecha pod nosem, a nawet głośno wykpi , bo właściciel oszczędził grubą kase :wink4: cena ORI kratek + Ori grilla z RS4 :gwizdanie:

Keżor ja cie rozumiem , stwierdziłem tylko fakt :wink4: , mi takie rozwiązanie u kogoś akurat nie przeszkadza

mnie sie tam grill z RS4 tak akurat nie podoba jak z S4 , a zwłaszcza mój cały czarny :kox:

ale jak sie da zrobić podobnie do ori RS i będzie to wyglądać OK to po co przepłacać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło się zrobi, to się skuszę na zakup owej siatki i może coś wyrezam, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie i Panie montował to ktoś u siebie http://allegro.pl/item825346826_grill_sportowy_atrapa_audi_a4_b5_95_01_z_abs_od_fk.html

Dzięki za wszelkie informacje. :hi:

mialem takowy grill wiec jak go siknolem calego w kolor auta to wyszla lekka obora, nie wygladal za ciekawie :gwizdanie: .ale to tez kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor widziałem te kratki ale, do ori grilla od RS, srednio się to widzi :wink4:, jakby robił komplet to ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor widziałem te kratki ale, do ori grilla od RS, srednio się to widzi :wink4:, jakby robił komplet to ok :good:

czyli schemat taki... na czas bliżej nie określony/tymczasowy wsadzamy do zderzaka taką kratkę i z resztek robimy grilla :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy gril jest ori :) te wszystkie bez znaczka nie pasuja do audi nie mozna takiej marce krasc loga ;p poza tym zobaczcie sami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olafus konkretny ten filmik z Youtube :good: nie trzeba komentowac :>

a ja szukam siatki o oczkach jak S line z B6 czyli oczka 17mm na 45 mm widzial ktos taka siatke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że każdy ma inne zdanie ale też mam u siebie grilla co kolega pokazał na 3 foto cena 50zł z granatowym nadwoziem dobrze się komponuje :) Od RS4 kozacki jest grill ale cena jak na razie nie na moją kieszeń w granicach 600zł :confused4: A co do znaczka to nawet jak go nie ma to każdy wie że to Audi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu wymyślimy jak wyrezać taki grilek od s-line ??Bo cena rzeczywiście :shocked:.Słyszałem że można pobawić się grilem ze skody, trzeba tylko znaleźdż sposób na prostą przeróbkę.

Co o tym sądzicie?? :chytry:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu wymyślimy jak wyrezać taki grilek od s-line ??

grill s-line do B5 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałem :embarrassed:.Chodziło mi do S4.Sorki

Oto przykład

http://www.allegro.pl/item901842215_grill_atrapa_audi_s4_a4_s_line_cabrio_pion_chrom.html

Ktoś się bawił w taką przeróbkę?? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałem :embarrassed:.Chodziło mi do S4.Sorki

Oto przykład

http://www.allegro.pl/item901842215_grill_atrapa_audi_s4_a4_s_line_cabrio_pion_chrom.html

Ktoś się bawił w taką przeróbkę?? :chytry:

To jest samoróba. Chrom na metry i te sprawy... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ori ori ori ale kto ma tyle kasy.Te 600zł można w co innego zainwestować.Chrom na metry itp to niby wiocha, ale jak ładnie to się wykona to dlaczego by nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ori ori ori ale kto ma tyle kasy.Te 600zł można w co innego zainwestować.Chrom na metry itp to niby wiocha, ale jak ładnie to się wykona to dlaczego by nie.

dlatego że chrom na metry to wiocha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ori ori ori ale kto ma tyle kasy.Te 600zł można w co innego zainwestować.Chrom na metry itp to niby wiocha, ale jak ładnie to się wykona to dlaczego by nie.

Jak się nie ma kasy to lepiej nic nie robić. Chrom na metry, nigdy nie wygląda ładnie, szczególnie na grillu :bag:

Ja obstawiam jakiegoś opla (calibra/vectra/astra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...