Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana bateri- pilot nie działa


Slot

Rekomendowane odpowiedzi

witam klubowiczów,

sparawa wyglada tak- pilot slabo juz lapal centralny bo tylko z bliska i nie zawsze z a pierwszym razem... wiec wymienilem baterie. i pojawil sie problem bo nie dziala pilot. czytalem, szukalem, o synchronizacji pilota ale znalazlem ze 3 rozne wersje jak to zrobic i szczerze nic nie dziala ... nie wiem moze cos robie zle. wiec dlatego prosze o najprostrza instrukcje jak krok po kroku, co po czym i jak wciskac,przekrecic zeby to ustrojstwo zaczelo dzialac.

dodam ze kluczykiem normalnie otwieram auto, domykanie tez dziala, baterie sprawdzalem juz 3 razy czy sa dobrze wlozone. a no i kluczyk to tak zwazny scyzoryk. nie mam alarmu ani czytnikow podczerwieni w slupkach.

POMOCY, z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo...

wcisnij ten guzik w kluczyku ktorym otwierasz samochod i trzymajac to przekrec na zaplon ale nie zapalaj. Potrzymaj tak 3 .. 4 sekundy i wylacz zaplon

i teraz spróbuj juz normlanie otworzyc zamknac

U mnie to zadzialalo to moze u Ciebie tez bedzie - powodzenia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zadziała, to włóż kluczyk do zamka kierowcy, zamknij auto i w pozycji zamkniętej przytrzymaj któryś z przycisków na pilocie - migną kierunki, kluczyk się zakoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie podjedz na spota w swojej okolicy-zagadaj z kims,kto ma Vaga-instrukcje,krok po kroku,znajdzisz w dziale "zrob to sam"(filmik) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałeś takiej synchronizacji jaką opisują w instrukcji obsługi?

nowy1c.th.jpg

w prostych słowach: naciskasz guzior na pilocie i w ciągu minuty musisz normalnie przekręcić kluczykiem zamek w drzwiach :wink4: u mnie po wymianie baterii pomogło, a miałem podobny problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jak wymieniałem baterię to chyba (o ile dobrze pamiętam) zrobiłem tak:

- kluczk w zamek do otwierania drzwi -> przekręcam kluczyk jakbym chciał zamknąć i wtedy jak to zrobię przytrzymuję przycisk (ok.5 sek) do zamykania -> przekręcam kluczyk jakbym chciał otworzyć i przytrzymuję przycisk do otwierania (ok.5 sek).

Potem wsiadam i odjeżdżam :)

Chyba tak to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytrzymuję przycisk (ok.5 sek) do zamykania -> przekręcam kluczyk jakbym chciał otworzyć

wyrywając z kontekstu to zrobiłeś dokładnie tak jak jest napisane w instrukcji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze odgrzac tego zmarznietego kotleta :decayed: A jak ktos nie ma zamka w drzwiach i vagiem tez sie nie da to coa ma zrobic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem tak jak kolega Gain tzn wszedłem do środka wsadziłem kluczyk do stacyjki nacisnąłem otwieranie na pilocie przekręciłem stacyjke ale nie odpalajac auta poczekałem 5 sek nastepnie wyciągnąłem kluczyk

i wszystko śmiga jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...