Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Radyjko już jest dobre wrzucone później dam fotke jest pioneer 4900ib :wink4:

Opublikowano

Radyjko już jest dobre wrzucone później dam fotke jest pioneer 4900ib :wink4:

zalezy teraz co chcesz osiagnać, bo za 500zł mozesz wprawdzie kupić jakas uzywke suba i wzmak, alena nowy ciekawy sprzet bedziesz musiał dołożyć, no chyba że nie zalezy ci na basie słyszalnym poza samochodem :naughty: to kupuj jakieś dobre głosniki 16ki w przednie drzwi, opis jak zrobić masz w dziale warsztat :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie nie ja nie chce robić jakieś wioski żeby mnie pół miasta słyszało :> ja tylko chce mieć dobry dźwięk w autku :gwizdanie: nie lubię żeby mi cos strasznie dudniało że tak powiem tylko żeby było czystko i spokojny bassik :)

Opublikowano

nie nie ja nie chce robić jakieś wioski żeby mnie pół miasta słyszało :> ja tylko chce mieć dobry dźwięk w autku :gwizdanie: nie lubię żeby mi cos strasznie dudniało że tak powiem tylko żeby było czystko i spokojny bassik :)

to zainwestuj w głosniki na przód, wygłuszenie drzwi i kable, aby nie robić tego pare razy :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_glosniki_16cm_w_drzwiach_bez_przerobek_tapicerki-t23961.0.html

Opublikowano
  • Autor

nie nie ja nie chce robić jakieś wioski żeby mnie pół miasta słyszało :> ja tylko chce mieć dobry dźwięk w autku :gwizdanie: nie lubię żeby mi cos strasznie dudniało że tak powiem tylko żeby było czystko i spokojny bassik :)

to zainwestuj w głosniki na przód, wygłuszenie drzwi i kable, aby nie robić tego pare razy :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_glosniki_16cm_w_drzwiach_bez_przerobek_tapicerki-t23961.0.html

A jakie najlepiej głośniki???

Opublikowano

nie nie ja nie chce robić jakieś wioski żeby mnie pół miasta słyszało :> ja tylko chce mieć dobry dźwięk w autku :gwizdanie: nie lubię żeby mi cos strasznie dudniało że tak powiem tylko żeby było czystko i spokojny bassik :)

to zainwestuj w głosniki na przód, wygłuszenie drzwi i kable, aby nie robić tego pare razy :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_glosniki_16cm_w_drzwiach_bez_przerobek_tapicerki-t23961.0.html

A jakie najlepiej głośniki???

Niewiem dokąłdnie ale nie mogą być głebsze jak 58mm, wiec musisz szukać, w tym wątku przepatrz co ludzie montowali i zapytaj sie jak im to gra :good:

Opublikowano

A lampy tylne to które dokładnie kupiłeś (najlepiej link) i ile kosztowały?

Chodzą mi po głowie bo są :kox:

Opublikowano
  • Autor

A lampy tylne to które dokładnie kupiłeś (najlepiej link) i ile kosztowały?

Chodzą mi po głowie bo są :kox:

Lampy te wsadziłem koszt 499zł http://tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=20&link=1&s=0&p=1&id=1361

Naprawde warto kupić bo samochoszik duzo lepiej wygląda :)[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 14:42_________________________________________________jak ktoś moze to proszę o podpowiedz co do marki głosników jakie najlepiej zamontować :notworthy::mysli:

Opublikowano

A lampy tylne to które dokładnie kupiłeś (najlepiej link) i ile kosztowały?

Chodzą mi po głowie bo są :kox:

Lampy te wsadziłem koszt 499zł http://tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=20&link=1&s=0&p=1&id=1361

Naprawde warto kupić bo samochoszik duzo lepiej wygląda :)[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 14:42_________________________________________________jak ktoś moze to proszę o podpowiedz co do marki głosników jakie najlepiej zamontować :notworthy::mysli:

hertz, dls , PB :good:

Opublikowano

nie nie ja nie chce robić jakieś wioski żeby mnie pół miasta słyszało :> ja tylko chce mieć dobry dźwięk w autku :gwizdanie: nie lubię żeby mi cos strasznie dudniało że tak powiem tylko żeby było czystko i spokojny bassik :)

to zainwestuj w głosniki na przód, wygłuszenie drzwi i kable, aby nie robić tego pare razy :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_glosniki_16cm_w_drzwiach_bez_przerobek_tapicerki-t23961.0.html

A jakie najlepiej głośniki???

Niewiem dokąłdnie ale nie mogą być głebsze jak 58mm, wiec musisz szukać, w tym wątku przepatrz co ludzie montowali i zapytaj sie jak im to gra :good:

tak jak kolega mówi nie głębsze jak 58mm... ja kupiłem jakiś czas temu JBL-e 16' głębokość montażu jak dobrze pamiętam 65mm i za uja nie mogłem ich spasować :kwasny::decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobrze wiedzieć bo kupił bym większe i była by lipa :confused4:

Opublikowano

Czemu sprzadajesz szaraczka ?

Opublikowano
  • Autor

Wystawiłem z ciekawości co sie będzie działo a jak by sie udało za taką cenę sprzedać to troszkę dołożę i kupie sobie b6 :)

Opublikowano

Felgi konkret :good: ogólnie autko ładne :good: lampy z tyłu też mi się podobają :good: zderzak od S4 i progi :hi: będzie wypas :good:

Opublikowano
  • Autor

he he felgi konkret od konkretnego sprzedawcy :) [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 20:58_________________________________________________Koledzy potrzebuje się dowiedzieć gdzie najlepiej zamontować xenony w Krakowie?? :myśli: Jeżeli ktoś wie to proszę o pomoc :notworthy:

Opublikowano

ale chcesz normalne xenony czy hidy bo montaż hid nie jest skomplikowany

Opublikowano
  • Autor

normalne xenony

Opublikowano

normalne xenony

A masz do nich reflektory przystosowane pod D2S :chytry:

Opublikowano
  • Autor

tzn jaśniej prosze :) nie znam sie na tym mam normalne lampy na soczewce

Opublikowano

tzn jaśniej prosze :) nie znam sie na tym mam normalne lampy na soczewce

to pewnie kupiłes zestaw HID pod H7 z przetwornicami, jak bys chciał normalny xenon montować(czyli ori) to musiałbyś lampy zmienić(dość drogie) zakupić ori przetwornice, i zainwestować w samopoziom, żeby dało sie je wyregulować :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html;topicseen <- wątek na czasie :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.