Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki :good: , na alledrogo minimum 400+ chcą za gril RS4 :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

No i wkońcu są nowe felgi

:kox: :kox:

03e1fb5609e3e709med.jpg43530bbecd21a002med.jpg05614b546bef6f13med.jpgdb5d8f573d8adab5med.jpg2ab07f2ed8e3bfd7med.jpg1ee83c1843bdfc67med.jpg4347166d7ff84556med.jpgf8ad84e94e2bfd1bmed.jpg

No i też maleństwo doczekało się malutkiego modzika

:decayed: zostały zdjęte napisy z klapy :)

ceb94941cae8d42bmed.jpg

Opublikowano

GLEBA !!!

Opublikowano

mi się podoba jak tak stoi :good: ładnie ładnie :cool1:

Opublikowano

wiecej mocy :evil: :evil:

Fajne koła też nad takimi swego czasu sie zastanawiałem, ale jakosw tym kolorze srebrne lepiej lezą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mi się podoba jak tak stoi :good: ładnie ładnie :cool1:

nie no troszku za wysoko stoi :) musi iść przynajmniej to 3cm w dół :kox:[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 21:15_________________________________________________

więcej mocy :evil: :evil:

Fajne koła też nad takimi swego czasu sie zastanawiałem, ale jakosw tym kolorze srebrne lepiej lezą :wink4:

no jeżeli chodzi o moc to coś chyba będę musiał wymyślić ale jak coś to jedynie program :good:a co do koloru tych felg to fajnie na żywo komponują się z czarnymi obwódkami w około szyb :)

Opublikowano

Ładna felga i auto od razu inaczej się prezentuje... kolor hmm...mi się podoba pasuje to twojego auta :good:

Opublikowano

GLEBA !!!

Oj tak, gleba jest konieczna. O ile siedemnastki wyglądają jako tako na seryjnym zawieszeniu tak 18 no gorzej :( Z przodem nie jest tak źle ale tył w górze. Ja to wrzucałem coś ciężkiego do bagażnika żeby trochę siadł tył :evil:

Ale generalnie kółka są super :kox:

Opublikowano

mi się podoba jak tak stoi :good: ładnie ładnie :cool1:

Ludzie mają rózne zboczenia .... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie no stanowczo tak wysoko nie może stać :):) bo to aż niebezpiecznie w zakrętach hehe

Opublikowano

mi się podoba jak tak stoi :good: ładnie ładnie :cool1:

Ludzie mają rózne zboczenia .... :decayed:

mi się marzy polifcik na 18" z glebą jedynie 1be albo -30 - nic więcej do szczęści mi nie trzeba - reszta przyjdzie sama :cool1:

co do zakrętów to tak :decayed: aż zdrowo tak zawieszenie rozruszac na zakrętach :good:

to jak nisko będzie?

Opublikowano
  • Autor

nie idzie tylko po 30mm tak myśle to bedzie najlepsze chyba moim zdaniem

Opublikowano

nie idzie tylko po 30mm tak myśle to bedzie najlepsze chyba moim zdaniem

nie rozumiem..?

Opublikowano

nie idzie tylko po 30mm tak myśle to bedzie najlepsze chyba moim zdaniem

dawaj spokojnie -35/-40 będzie giciorrr :good:

Opublikowano
  • Autor

mam tu już niby kupione H&R i pójdzie na nich tak jak mówiłem -30mm przód i tył ale właśnie myśle czy nie będzie za mało :(:mysli:

Opublikowano

zobacz może u topora, on ma bodajże 1be na 18", będziesz miał porównanie.

Opublikowano

ja też mam w moim wątku zdjęcia mojej na 1be 18" :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no musze luknąć ale teraz to spadam spać bo za godzinkę trzeba wstać i walnąć 1800km :( jak wrócę to się odezwe pozdro

Opublikowano

szerokiej drogi :hi:

Opublikowano

Ale felgi to masz konkret :wink4::good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.