Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego... białe to ja już miałem - ELTA White ...coś tam za 60zł. Moge Ci je dać za darmo jak chcesz mieć białą barwę. ( miały niebieskie bańki)

Ja tam wole mieć lepszą widoczność i większy zasięg.

Te +90% to ściema ale i tak jest niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Osram Night Breaker Plus zapłaciłem chyba 76/komplet.

Dziś spadł śnieg, więc światło ma się od czego odbijać, ale jest bielsze niż w zwykłych H7 jakie siedziały do tej pory, chociaż jest małe ale...

lewa strona świeci ciut słabiej niż prawa-wada fabryczna żarówki czy odbłyśnik do regeneracji? jak będę miał chwilę to zamienię żarówki stronami i wszystko będzie jasne.

Ciekawy jestem jeszcze czy nie lepsze będą philips x-treme vision?

chyba kupię i jeśli okażą się lepsze to OSRAM pójdą na "długie", póki co rzucajcie propozycje, które wg Was są najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/osram-h4-2szt-night-breaker-plus-90-lodz-i1969466880.html

ja mam takie i po wymianie z zwyklych na te o wiele lepiej swieca daja bielsze swiatlo i troszke dalej swieca na mijania a na dlugich to jest super

Tylko polecam wyczyscic lempy od srodka i na zewnatrz je przepolerowac i wtedy na prawde fajny efekt mnei czeka jeszcze umycie ich od srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/osram-h4-2szt-night-breaker-plus-90-lodz-i1969466880.html

ja mam takie i po wymianie z zwyklych na te o wiele lepiej swieca daja bielsze swiatlo i troszke dalej swieca na mijania a na dlugich to jest super

Tylko polecam wyczyscic lempy od srodka i na zewnatrz je przepolerowac i wtedy na prawde fajny efekt mnei czeka jeszcze umycie ich od srodka

kolego :)

ty polerowales szklane klosze?

daje to cos?

ja tylko mylem w srodku i czyscilem ladnie odblysnik bo jakby zaparowany byl i efekt byl widoczny no i zalozylem do tego extreme +100:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz lampki na h7 jedz sobie do carrefoura i tam kum sobie zwykłe żarówki xenon coś tam bajera musi być +50% światła więcej w każdym bądz razie mam je od 4 miesiency i podejrzewam że na tych zaróweczkach zawstydzę nie jednych z osramami i philipsami świecą jak halogeny na stadionie miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawstydzić to mozesz turbodynomena :D

Dla mnie najważniejsza jest widoczność w nocy lub przy złych warunkach. Barwa mnie nie interesuje aż tak bardzo. Z tych co testowałem do tej pory to najbardziej mi odpowiada Osram Nightbraker plus. Jak się spalą to zobaczymy inne :D

Jeśli chodzi o Philips-a, Osram-a, nie mówię że są to najlepsze żarówki, bo prawie połowę ceny płaci się za sam znaczek Philips czy Osram. Są żarówki o podobnych parametrach (czasami nawet wyższych) również markowych (nie najtańszych chińskich), tylko że w ich przypadku płaci się głównie za jakość, a nie za znaczek.

Trwałość żarówek rzecz względna - proszę tylko pamiętać, że nie ma nic za darmo i jeśli żarówki są typu 50%, 60%, 90% więcej światła przy tym samym poborze mocy to z czegoś się to bierze. Wszystkie tego typu żarówki, zawsze będą mniej wytrzymywały ze względu na ich budowę niż zwykłe żarówki. Nie bez znaczenia jest również samochód, niektóre modele aut przekazują napięcie na żarówki nie 12V a 13 i nawet 14V(w stanach dla przykładu żarówki sprzedawane często nie są 12V a 13,2V), warto więc zmierzyć taki parametr i wtedy zamiast mocniej świecących żarówek, zainwestować w żarówki o jaśniejszej barwie.

CCC czyli Cena Cyni Cuda - Niestety nie czyni. Najtańsze chińskie żarówki, są po prostu najtańsze i w żadnym przypadku nie są dobre, a wszystkie te napisy EXTRA HIPER MEGA SUPER WHITE XENON (mogli by jeszcze dopisać madafaka) to zwyczajna ściema. Na takich żarówkach, albo nic nie widać, albo trzeba je wymieniać trzy, cztery razy częściej niż markowych producentów, zdarzają się również i takie które zwyczajnie wybuchają w reflektorze podczas dłuższej jazdy na światłach. Warto więc zainwestować trochę więcej gotówki na markowe żarówki (niekoniecznie te najdroższe) niż ryzykować bezpieczeństwem własnym i pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z kolega :)

ja kupilem +100 pholpsa extreme bo duzo nie jezdze ale jak juz jade to oczekuje ze sie nie zawiode w kazdych warunkach

mi tez nie chodzi o barwe choc nie powiem ze chce żółte bo wole lekko bardziej zblizone do bialego ale przeciez z gowna bata nie ukrecisz wiec nie moge oczekiwac od zwyklej h4 xenon efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ja też chyba wywalę te osram colo hyper

i wstawie breker plus chociaż widoczność będzie bo na tych wygląd :kox: :kox: :kox:

ale nic nie widać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no chyba przesadzacie trochę. Ja mam od dzieciaka wadę wzroku a wszystko widzę jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić z czystym sumieniem Osram Night Breaker Plus, nie tanie ale warte ceny. Miałem też Tunsgram blue +70 czy jakoś tak i też fajne ale, no właśnie małe ale spaliły się po 3mies (38zł poszło). Kupiłem też philips GT-150 chyba dwa lata temu i to są najlepsze żarówki jakie miałem okazję testować, dalej w suzuki swift działają a widoczność 2x lepsza niż standardowych osram, hella i przypuszczam że lepsze od wspomnianych Night Breaker Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzisiaj zalozylem te zaroweczki UNITEC ŻARÓWKI H7 H1 H4 XENON MEGA WHITE +30% ORYG swiatlo bardzo ladne koloru bialego... szczeze polecam :):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/osram-h4-2szt-night-breaker-plus-90-lodz-i1969466880.html

ja mam takie i po wymianie z zwyklych na te o wiele lepiej swieca daja bielsze swiatlo i troszke dalej swieca na mijania a na dlugich to jest super

osobiście ostatnio założyłem właśnie takie same - powiem tak szału nie ma ale na pewno jest lepiej niż na zwyklasach

a co do trwałości zobaczymy ile wytrzymają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy czy za jasnego chcesz marcin120383 ? jutro zrobie bo musze aparat podladowac :D no przedtem mialem Osram Night Breaker Plus i mi sie zdaje ze te UNITEC lepiej swieca :):cool1:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 21:08_________________________________________________http://allegro.pl/unitec-zarowki-h7-h1-h4-xenon-mega-white-30-oryg-i2028262713.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tumgsram +50 nie drogie firmowe a dobre w poruwnaniu z tymi co mialem a mialem jakies GK lub jak kolega mowil z marketu gdzies na auto swiat jest test zarowek polecam lekturke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram Night Breaker Plus zdecydowanie te żarówki. Światło jest żółte delikatnie wchodzące w białe ale bardzo przyjemnie się na nich jezdzi. Jeszcze raz Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tumgsram +50 nie drogie firmowe a dobre w poruwnaniu z tymi co mialem a mialem jakies GK lub jak kolega mowil z marketu gdzies na auto swiat jest test zarowek polecam lekturke.

foto tych bym zobaczył jaka barwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...