Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

co kupić? zaoszczędzić na wydawaniu kasy na jakieś hiper super xenon silver i założyć xenon, ale zrobiony z głową, nie hid. Najlepiej ori, kolega gwerty ma zaplecze części w dobrych cenach. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podpinam się [pod temat zastanawiając sie jakie żarówki kupić. ostatnio przepaliły mi się moje które były jakiejś firmy srały muchy bedzie wiosna a potem kolega mi poradził i kupiłem bosmy extreme white. szczerze mówiąc to tragedia maja taki niebieski poświt ale bardzo słabo widać w nocy te zwyłke lepiej świeciły. co powiedzie na temat osram night breaker? czy lepsze philipsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zawiodłem już 2 razy na OSRAM NB bo wytrzymały marne pół roku, a następny komplet ponad 7 miesięcy, miesięcznie robię ponad 3 tys. km i nie ma żadnych specjalnych świateł typu led

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no NB osram są ok wszystko z nimi w porządku

tylko jedno żadna żarówka na rynku nie da wam xsenonu :facepalm:

te ala wiht xsenon to kibel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wcześniej w Astrze F - BlueVision Ultra coś pieknego, świeciły ponad 2 lata i nic się z nimi nie działo, dzień przed sprzedaniem auta spaliła się prawa żarówka (może to jakiś znak kto to wie :D) ogólnie cena w miare około 60złociszy i swiatło mega dobre, testowane na 10 letnich kloszach na początku, a później na nowych. Takie same teraz wsadzę do b5. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wcześniej w Astrze F - BlueVision Ultra coś pieknego, świeciły ponad 2 lata i nic się z nimi nie działo, dzień przed sprzedaniem auta spaliła się prawa żarówka (może to jakiś znak kto to wie :D) ogólnie cena w miare około 60złociszy i swiatło mega dobre, testowane na 10 letnich kloszach na początku, a później na nowych. Takie same teraz wsadzę do b5. Polecam ;)

A jaka w rzeczywistości barwa światła była po założeniu tych BlueVision Ultra - żółta, biała, prawie niebieska? Patrzyłem na zdjęcia na necie zamontowanych tych żarówek i wyglądała na białe, ale .......:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kupić? zaoszczędzić na wydawaniu kasy na jakieś hiper super xenon silver i założyć xenon, ale zrobiony z głową, nie hid. Najlepiej ori, kolega gwerty ma zaplecze części w dobrych cenach. polecam

tylko taka zrobiona z głową przeróbka to lekką ręka 2 tysie conajmniej.

a jak night breakery dają rade w deszczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy chce aż tak ingerować w instalację oświetlenia i robić aż takie wielkie zmiany.

Nawet słyszałem opinie, pewnie wyssane z palca, ale słyszałem że do xenonów powinna być całkiem inna instalacja a wkładając je pod zwykłą z soczewkowych jest nawet możliwość zw skrajnym wypadku do powstania pożaru. Może ktoś to potwierdzi albo zaneguje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie każdy w tak stare auta jak b5 decyduje się na inwestycję ponad 2tys zł dla samego oświetlenia.

. postawiłem na night breakery, a do długich komplet żarówek z biedronki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...