Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Biala Dama


crxmen

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna Audiczka, tylko szkoda, że automat :confused4:. Mogłem też kupić biała :audi: z 1998 roku z silnikiem 1.8 125KM :quattro: sprowadzoną z Austrii tylko wtedy nikt nie chciał przygarnąć Forda :polew::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz nie wiem od czego zaczac,czy zrywac ta folie ,czy nie zrywac ,pomalowac to jakos ?? i tak samo znaczek jak sie do tego zabrac ??

Znaczek i ramka (?) można zdemontować..Folii ja bym nie zrwyał..

Stylem homemade..to bym zakupił farbę w sprayu Śnieżaka - mat ( pokrywa zawaliście i tak samo się trzyma ) do tego bezbarwny z utwardzaczem ( taki spray z zawleczką od spodu :wink4::kox: ), papiery ścierne do zmatowienia , i coś do odtłuszczenia :wink4:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragga, masz jakiegoś linka lub nazwę tego bezbarwnego z utwardzaczem? Szukałem w paru sklepach i nikt tego nie ma ;(

I niestety szybko pojawiają się odpryski na ramce :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odswiezymy troche kotleta :) Grill poszedl na czarno,dokupilem jeszcze swiatla na tyl, i felunie ABT sportsline :naughty: 18-tki fotki nizej ,jak zarzuce wszystko na autko to pstrykne pare fociszy :wink4:

14643d3a9db101demed.jpg

8f1576b53f1633damed.jpg

5f40d75f878ca48cmed.jpg[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 21:23_________________________________________________znalazlem troche czasu to wrzucilem grilla,felgi i lampiony na tyl,musze powiedziec ze grill RS robi robote :kox: :kox:

9121c5c8b1db216emed.jpg

2a28a51c1a9108e9med.jpg

cfe04467b7661ff3med.jpg

b29853c439c8c63fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze gleba do tych 18 :cool1: bo troszku wysoko stoi, ja bym nie malował znaczka tylko samą ramke ale i tak jest ok. Będziesz zmieniał przedni zderzaczek?? Jak nie to wstaw w niego taką kratkę jak w grilu i dopiero będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie autko WYPAS :)

Sama posiadam automacik i moge stwierdzic ze komfort jazdy jest rewelacyjny :) chodz nie kazdy lubi automat

Biały kolor mmm malinowy :P

Felusy ? no cóż jeśli chodzi o mnie.. osobiście mi sie nie podobaja, wolę masywniejsze ale auto prezentuje sie ładnie :)

Rzeczywiscie.. BIAŁA DAMA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek na grillu nie potrzebnie malowałeś moim zdaniem brzydko wyglada :( ale felgi są kosmos mi się takie marzą właśnie :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko biała dama jest z niej chociaz wzor felgi mi sie nie podoba wole jakos ori felge ladna tu by pasowaly ci do czarnego grila czarne alu wiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnego strzała dostała w przód, przebieg nie realny nie u niemca :no:

po czy poznajesz ze miala mega strzala w przod?

faktycznie pierscienie mogles zostawic

-40 najbardziej optymalne i ladnie sie komponuje z felami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnego strzała dostała w przód, przebieg nie realny nie u niemca :no:

znalazl sie profi co to po fotkach widzi ze fura byla do kasacji :good: czy ktos mowil tu mowil ze przodek nie byl malowany ?? bo nie widze :naughty: a przebieg jak najbardziej autentyczny,ale skad ty to mozesz wiedziec przeciez po fotkach widac ze ma ze 300 tys.najechane.

paeace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnego strzała dostała w przód, przebieg nie realny nie u niemca :no:

znalazl sie profi co to po fotkach widzi ze fura byla do kasacji :good: czy ktos mowil tu mowil ze przodek nie byl malowany ?? bo nie widze :naughty: a przebieg jak najbardziej autentyczny,ale skad ty to mozesz wiedziec przeciez po fotkach widac ze ma ze 300 tys.najechane.

paeace

niestety sa tacy co po zdjeciach znaja cala historie serwisowa :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...