Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]


Blanko

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to ze miales na prawie seryjnym doładowaniu 170km,teraz poszlo o 0.32bar i tylko 20km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo pieknie wstaje z dołu trofiłeś na bardzo dobrą sztuke :good:

Nie podba mi się ten dołek przy 3300 obr. Czy to wina napinacza paska rozrządu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :good: ladny wynik , i masz racje dla paru koni wydac 1000zl nie ma sesu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :good: ladny wynik , i masz racje dla paru koni wydac 1000zl nie ma sesu :gwizdanie:

Powiedz mi gdzie można kupić sprawne pompki AL za tyle to wezme 2 komplety :>

Ja tez mysle ze nie warto nić wiecej robić bo uzyskasz max 10 koni a momentu i tak nie mozesz podnies bo sprzeglo nie pozwala. Po za tym ciezko znaleźć pompki AL w dobrym stanie a jak juz są to z wymiana + uszczelki wyjda ponad 2 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi gdzie można kupić sprawne pompki AL za tyle to wezme 2 komplety

Nie ma sensu zakładać używki,wysyłasz swoje do cowboya i wymienia Ci końcówki wyrabiasz sie w ~1500zl z montażem przynajmniej u mnie we firmie :)

Nastepnie korekta i chwalisz sie wykresem:

wykres.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem za swoje 900zl i nie narzekam :cool1: daja rade [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 21:08_________________________________________________

Powiedz mi gdzie można kupić sprawne pompki AL za tyle to wezme 2 komplety

Nie ma sensu zakładać używki,wysyłasz swoje do cowboya i wymienia Ci końcówki wyrabiasz sie w ~1500zl z montażem przynajmniej u mnie we firmie :)

Nastepnie korekta i chwalisz sie wykresem:

wykres.jpg

Nie wiem ale ja 1500 zl za pare koni ktorych tak naprawde nie czuc bo tak naprawde nie wierze ze te 7-8 KM bedzie robilo taki szal , to bym nie dal no chyba ze jest w planach wieksza turbina to mozna wtedy pomyslec przyszlosciowo .Ale jak kto woli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi gdzie można kupić sprawne pompki AL za tyle to wezme 2 komplety

Nie ma sensu zakładać używki,wysyłasz swoje do cowboya i wymienia Ci końcówki wyrabiasz sie w ~1500zl z montażem przynajmniej u mnie we firmie :)

Nastepnie korekta i chwalisz sie wykresem:

wykres.jpg

ja jakos tego nie widze musze wyjac je z auta za samo wyjecie zostane skasowany min na jakies 200auto nieczynne potem koncowki za 1200zl potem znowu zalozyc, nowe uszczelki i korektaa na nowych...a wyjdzie moze 10km wiecej a moze 5... bez sesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe wtryski to nie tylko większa moc. Przy tej samej ilości paliwa wtrysk trwa krócej. Paliwo ma więcej czasu na spalenie. Skutkuje to niższym EGT, mniejszą ilością sadzy, większym średnim ciśnieniem pracy w cyklu spalania i najczęściej niższym zużyciem paliwa przy tej samej mocy.

Prosty przykład to wtryski .205 mm i .216 mm w VP. Przy okolicach 140 KM .205 pracują już na krańcu swoich możliwości, a .216 w zakresie bliskim optymalnemu.

Porównajcie sobie czasy otwarcia przy wtryskach BA i AL np. na mocy 190 KM...

Marewel jakie inne mody mechaniczne poza wtryskami?

Wtryski przerabia Pan Bogdan Podkowiński z Nadarzyna, ul. Pruszkowska 32g. U niego Cowboy robi te pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marewel jakie inne mody mechaniczne poza wtryskami?

Nowe uszczelki na pompkach :>

A na poważnie:tBRD FIMIC TIP pompki AR z końcówkami AL(firad)by Pan Bogdan

za samo wyjecie zostane skasowany min na jakies 600zl

Chyba muszę podnieść ceny dla klubowiczów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa 600 zł za wyjęcie wtrysków w 1,9 :polew:

Chyba zacznę robić ranking na najbardziej pojeb.... cenę na w sumie proste czynności obsługowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena dobra :polew:

Za wyjęcie i włożenie PD max 200zł + komplet uszczelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...