Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To powiedz jest duża róznica miedzy tym tym co masz teraz a tym z przed korekty softu???

Bo ja też za niedługo będe robił korekte i zastanwiam się jaka będzie różnica.

Opublikowano
  • Autor

naprawde ciezko mi powiedziec jak duza jest roznica jakas tam jest na plus:) nie mam gdzie sprawdzic bo pogoda nie sprzyja mokro i snieg na drodze :) wyraznie lepiej w wyzszym zakresie obrotow chodzi od, musialbym porobic jakies filmiki ale.. to dopiero na wiosne jak bedzie sucho

Opublikowano

Ten pierwszy program miales od mastersa?

Opublikowano

Ten pierwszy program miales od mastersa?

Marewel następnym razem informuj Klientów a Klienci tunerów ze to przerabiane pompki a nie ori AL !!

AL od BA różni nie tylko rozmiar końcówki wtrysku, to wtryskiwacz który pracuje na innym BIP. Co za tym idzie do każdego z tych wtrysków jest inny zestaw map w sterowniku a tych map jest mnóstwo (ponad 50) i je zawsze trzeba podegrac pod odpowiedni wtryskiwacz.

Ja sie kapnąłem że te wtryski sa przekombinowane dlatego Majcin (wykres na 207PS) wyjechał z takimi mocami ale troche czasu straciłem.

W sumie to dobry pomysł z tymi hybrydami BA nigdy jeszcze na AL na podobnych setupach nie wyszło tyle mocy ile w tym Pasztecie.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Marewel następnym razem informuj Klientów a Klienci tunerów ze to przerabiane pompki a nie ori AL !!

Ja tylko je montowałem,nie pośredniczyłem w przeróbce AR=>AL,wiec klient był świadomy.

Opublikowano

To czarny parch Majcina tyle wypluł. :good:

No no a pamiętam jak miał tylko wirusa :decayed:

Widać zaraziłem go trochę koncepcją na dodanie koksu :evil:

Opublikowano

Ten passat chore moce zawsze generował, nawet na seryjnych pompkach. Chyba to zasługa mojego ex orurowania oraz coolera z porzadnym rdzeniem :-)

Silnik na świeta na podusi i pod kołderke bym ułożył :polew:

Pozdrawiam.

Opublikowano

coolera z porzadnym rdzeniem

To co tam za IC jest wpakowany??

Opublikowano

z VOLVO FH12 taki duzy ponad maske wystaje :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
:mysli: A może mi ktoś powiedzieć,czy w poznaniu jest jakaś dobra firma i ile to mniej więcej kosztuje,to może też sie zdecyduje :mysli:
Opublikowano

:mysli: A może mi ktoś powiedzieć,czy w poznaniu jest jakaś dobra firma i ile to mniej więcej kosztuje,to może też sie zdecyduje :mysli:

Pomylileś kolego tematy.. zapraszamy tutaj ->http://www.a4-klub.pl/smf/dobrzy_chiptunerzy-t9450.0.html
Opublikowano

:mysli: A może mi ktoś powiedzieć,czy w poznaniu jest jakaś dobra firma i ile to mniej więcej kosztuje,to może też sie zdecyduje :mysli:

a ja moge ci powiedziec ze najpierw to by sie wypadalo przywitac , a dopiero potem zadawac glupie pytania i do tego w nie odpowiednim mejscu :wink4:

Opublikowano

Przepraszam kolego że cie uraziłem przeglądałem dwa tematy i jakoś nie tu poszło

Opublikowano

Przepraszam kolego że cie uraziłem przeglądałem dwa tematy i jakoś nie tu poszło

ale nie ma za co , mam nadzieje ze zrozumiałeś ironie i oczywiście potraktowałeś moja wypowiedz z przymrużeniem oka , jeśli nie to tak właśnie ja potraktuj :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To czarny parch Majcina tyle wypluł. :good:

tylko nie parch :disgust:, to jest padlina :kox:

Ten passat chore moce zawsze generował,

tak jak właściciel :tongue4:

Chyba to zasługa mojego ex orurowania oraz coolera z porzadnym rdzeniem :-)

To co tam za IC jest wpakowany??

z VOLVO FH12

połowa tego :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Większe wtryski to nie tylko większa moc. Przy tej samej ilości paliwa wtrysk trwa krócej. Paliwo ma więcej czasu na spalenie. Skutkuje to niższym EGT, mniejszą ilością sadzy, większym średnim ciśnieniem pracy w cyklu spalania i najczęściej niższym zużyciem paliwa przy tej samej mocy.

Prosty przykład to wtryski .205 mm i .216 mm w VP. Przy okolicach 140 KM .205 pracują już na krańcu swoich możliwości, a .216 w zakresie bliskim optymalnemu.

Porównajcie sobie czasy otwarcia przy wtryskach BA i AL np. na mocy 190 KM...

Marewel jakie inne mody mechaniczne poza wtryskami?

Wtryski przerabia Pan Bogdan Podkowiński z Nadarzyna, ul. Pruszkowska 32g. U niego Cowboy robi te pompki.

dokładnie tak, na tych pompkach mozna zrobić tyle co na ALkach bo to ta sama koncówka co w AL czyli 1043

w tym przypadku przyrost ograniczała turbina BRD...

mam nadzieje że pompki sie sprawują :)

ps. Robie w nadarzynie ale u mnie cena za regulację i wymiane koncówek w 4 pompkach to 600 PLN - czyli tyle samo co kasuje Bogdan :) a i terminy krótsze :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.