Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zima kontra nasze niunie:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dwa razy grzejesz? Szkoda świec...

Żadne z moich TDI, podobnie jak i stary 1.8d w citroenie nie maja problemów z odpalaniem...

Opublikowano

ja z 2-3 razy zagrzalem 2 razy i ... do tej pory nie wiem po co , bo roznicy w odpaleniu nie bylo zadnej . Wrecz mialem wrazenie ze jak dwa razy grzeje to gorzej zaskakuje. Jak napisal kolega wyzej ...szkoda pradu i swiec :wink4: .

przy -24 palil mi tak ze dobrze nie zdarzylem przekrecic rozrusznikiem. A np dzis przy -8 zakrecil 1.5 razu . Nie wiem od czego to zalezy mam wrazenie ze bardziej od wilgoci . Ogolnie pali od strzala bez zadnych problemow (od 3 lat :decayed: )

Opublikowano

@zgredek

A no dwa :wink4:

@mmcv

Ale Ty masz inny silnik. Jakieś pompowtryski to nie pompa :decayed: Może masz mniej nalatane, może lepsza kompresja, mniej zużyty silnik... można porównywać i nie. Bo wiadomo, zadbany łaski nie robi i ma zapalić czy jest na pompie czy ma 500kkm czy 100kkm

Ja w zeszłym roku miałem leżący kąt początku wtrysku i czy grzałem 2 czy 4 raz przy takich mrozach kręcił długo (10-20 sekund) a latem w końcu zabrałem się za idealne jego ustawienie i tej zimy... tak jak widać na filmiku powyżej. A przy silniku odpukać nic nie robiłem, kąt ustawiłem, jedną świeczkę przepaloną wymieniłem...

Co do jednego grzania, jutro też mróz zapowiadają więc rano będzie test :cool1:

Opublikowano

U mnie pojawił się jak do tej pory jeden notlauf, muszę ją przelecieć po obrotach, żeby mi łopaty ładnie pracowały.....eh zima :disgust:.

Zrobi się cieplej to osłony pod silnik i skrzynie do wymiany :decayed:, jak co zimę zresztą :).

A pali od strzała, w tamtym roku poległa przy -27*C, ale aku było słabe.

Opublikowano

-22 dziś rano samochód odpalony bez problemów :cool1:

dziś w nocy ma być jeszcze niższa temp. zobaczymy co będzie.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:blink: :blink: ale u was mrozi :gwizdanie:
Opublikowano

:blink: :blink: ale u was mrozi :gwizdanie:

Góral nie zapominaj ze w wawie też mrozi tera mamy -12, wiosna idzie :polew: :polew:

Opublikowano

:blink: :blink: ale u was mrozi :gwizdanie:

a u Ciebie nie mrozi? :naughty:

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2011022112&row=406&col=250&lang=pl&cname=Warszawa

BTW mój też pali od strzała :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ajajaj zimno będzie

Mundyr Grzesiu ty masz rakietę na szlachetny gnój do tego dotrysk LubiePierdolnacGaz :decayed:

więc jak byś mógł nie wystartować :naughty:

Opublikowano

ajajaj zimno będzie

Mundyr Grzesiu ty masz rakietę na szlachetny gnój do tego dotrysk LubiePierdolnacGaz :decayed:

więc jak byś mógł nie wystartować :naughty:

:lol1:

AFN w zeszłą zimę też mi palił od strzała, potelepało nim troszkę, ale palił i śmigał, problemów z tym nie miałem :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj rano jak paliłem to pokazał mi BREMSE na chwilę chyba po to żeby mnie zdenerować. ALe o dziwo przy -10 ładnie się zagrzał na trasie (~15 km)

Opublikowano

Tak jak wczoraj pisałem dziś kolejny test. Jeszcze zimniej i tylko jedno grzanie :cool1:

Wydaje się, że przy dwóch grzankach jak wczoraj można by zaoszczędzić na kręceniu jakieś pół sekundy :kox:

Staruszek daje rade :)

Opublikowano

No dzisiaj przymroziło. -15 u nas było. Ale grzałka w nawiewie daje rade i bez skrobania się obyło.

Opublikowano

U mnie wczoraj Aku nie dało rady po 4 dniowym postoju,odpaliłem na kable,pojeździłem trochę,dziś rano przy -15 od strzała

Opublikowano

Niuńka od poniedziałku do wczorajszego popołudnia stała w Warszawie pod moją pracą pod chmurką i zapaliła z delikatnym oporem miło mnie zaskoczyła :good:

Opublikowano

Mi chyba zasłabł aku bo co rano jak kręcę to abs poświeci i gaśnie.

Teraz stoi pod chmurką więc mu zimno a jak był w garażu to problemów nie było.

Ale pali ładnie bez zająknięcia.

Opublikowano

moja dzisiaj rano pierwszy raz odmówiła posłuszeństwa :disgust:

ako kręciło, a jak załapało to od razu gasł i migała kontrolka oleju :disgust:

....postała trochę na słońcu i na dotyk odpaliła :decayed:

Opublikowano

MI zima dala sie we znaki bardzo w tym roku... jadac rano do pracy kolo 6... Na drodze glownej wyskoczyla mi sarna lewy bok roztrzaskany razem z lampa....

Opublikowano

0 problemów -seryjny akumulator-jak dlugo jeszcze moll radę dawać będzie ?

Opublikowano
  • Autor

0 problemów -seryjny akumulator-jak dlugo jeszcze moll radę dawać będzie ?

do 2014 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.