Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zima kontra nasze niunie:)


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy!

W sumie, to ta zima nie taka straszna, jak ja maluja! hehe :>

U mnie teraz jest troszke cieplej, ale bylo kilka dni bardzo mroznych, a moja B6 do najnowzych nie nalezy.

Zaczelo sie od dywanikow, tak bardzo kochaly wode, ze az zasmierdzialy sie, gdyz lalo przez dlugi czas. Postanowilem wymienic na gumy, bo smrod byl taki, jakbym trupa w bagazniku wozil, nie do wytrzymania.

Rano, po mroznej nocy - drzwi totalnie przymarzniete, nie ma szans sie dostac do srodka, bez kubla goracej wody, uff. :)

Drapanie, czy odsniezanie codzienne, to juz pestka.

Zadnych inny trudnosci nie odnotowalem, czego wszystkim uzytkownikom zycze!

Pozdrawiam wszystkich :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie problemów z samym samochodem nie mam :) Ale problem ze sniegiem. Aktualnie jestem w Polsce a wlasciwie to jestem uwieziony,przyjechalem na sieta na 18" niskoprofilowych letnich oponki pirreli ale to juz nie ma zadnego znaczenia. Jazda po zaniezonym miescie to poprostu masakra codziennie zakopuje sie na parkingu przed blokiem bo nie jest odsniezony, przy okazji pozdrawiam pania ze spozywczaka ktora codziennie pozycza mi lopate:) Ogolem to z angli jechalem okolo 48 godzin anglia belgia francja holandia i niemcy poprostu zajeXXXXne sniegiem <uwiezcie ze to byl test wytrzymalosci i mojego skila za kólkiem>normalnie w lato ta droga zajmuje okolo 18H najlepszy czas 15H.....Takze autualnie to najlepiej nie odpalac niuni i siedziec w domku zeby nie korcilo jezdzic bez zimówek:) Mam nadzieje ze glówne trasy sa juz ok bo w niedziele czeka mnie droga powrotna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie problemów z samym samochodem nie mam :) Ale problem ze sniegiem. Aktualnie jestem w Polsce a wlasciwie to jestem uwieziony,przyjechalem na sieta na 18" niskoprofilowych letnich oponki pirreli ale to juz nie ma zadnego znaczenia. Jazda po zaniezonym miescie to poprostu masakra codziennie zakopuje sie na parkingu przed blokiem bo nie jest odsniezony, przy okazji pozdrawiam pania ze spozywczaka ktora codziennie pozycza mi lopate:) Ogolem to z angli jechalem okolo 48 godzin anglia belgia francja holandia i niemcy poprostu zajeXXXXne sniegiem <uwiezcie ze to byl test wytrzymalosci i mojego skila za kólkiem>normalnie w lato ta droga zajmuje okolo 18H najlepszy czas 15H.....Takze autualnie to najlepiej nie odpalac niuni i siedziec w domku zeby nie korcilo jezdzic bez zimówek:) Mam nadzieje ze glówne trasy sa juz ok bo w niedziele czeka mnie droga powrotna.....

:polew: :polew: :polew:

po coś tez zimówki produkują :tongue4: :tongue4:

hehe ale co tam jakoś przezimujesz :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolem to z angli jechalem okolo 48 godzin anglia belgia francja holandia i niemcy poprostu zajeXXXXne sniegiem <uwiezcie ze to byl test wytrzymalosci i mojego skila za kólkiem>normalnie w lato ta droga zajmuje okolo 18H najlepszy czas 15H.....Takze autualnie to najlepiej nie odpalac niuni i siedziec w domku zeby nie korcilo jezdzic bez zimówek:) Mam nadzieje ze glówne trasy sa juz ok bo w niedziele czeka mnie droga powrotna.....

48 h ??!! :shocked: to ladnie musiales wygladac po takiej podrozy. w kazdym razie spokojnego powrotu i szerokiej bez sniegowej drogi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego śniegu straciłem osłonę pod silnikiem :disgust:

http://allegro.pl/item874751340_passat_b5_audi_a4_oslona_silnika_i_skrzyni_spinki.html

lub http://allegro.pl/item864716734_oslona_silnika_skrzyni_spink_audi_a4_vw_passat_b5.html

Może ktos kupował taką osłonę ? Warta tych pieniędzy ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie problemów z samym samochodem nie mam :) Ale problem ze sniegiem. Aktualnie jestem w Polsce a wlasciwie to jestem uwieziony,przyjechalem na sieta na 18" niskoprofilowych letnich oponki pirreli ale to juz nie ma zadnego znaczenia. Jazda po zaniezonym miescie to poprostu masakra codziennie zakopuje sie na parkingu przed blokiem bo nie jest odsniezony, przy okazji pozdrawiam pania ze spozywczaka ktora codziennie pozycza mi lopate:) Ogolem to z angli jechalem okolo 48 godzin anglia belgia francja holandia i niemcy poprostu zajeXXXXne sniegiem <uwiezcie ze to byl test wytrzymalosci i mojego skila za kólkiem>normalnie w lato ta droga zajmuje okolo 18H najlepszy czas 15H.....Takze autualnie to najlepiej nie odpalac niuni i siedziec w domku zeby nie korcilo jezdzic bez zimówek:) Mam nadzieje ze glówne trasy sa juz ok bo w niedziele czeka mnie droga powrotna.....

Gratuluję lekkomyślności, mam tylko nadzieję że dojedziesz cały i niczego sobie i przede wszstkim innym nie zrobisz. A jeśli w UK opony zimowe dla kolegi za drogie to następnym razem możemy zrobić ogólnoklubową zrzutę, wystarczy tylko napisać. Kilka lat temu sąsiada na pasach potrącił właśnie taki "as", który jadąc w środku zimy na letnich oponach wpadł w poślizg hamując na czerwonym - efekt? Wózek inwalidzki i zjebane życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez takich ludzi nie rozumiem :wallbash: prawie wszyscy mamy tu a4'ki, ktore ku$%a zaliczane sa do samochodow lepszych anizeli ople.fordy itd, nie bede pisal ze a4 b5 to klasa premium bo nie, ale b6,b7,b8 tak. i dziwie sie i z podziwu wyjsc nie moge jak ktos nie moze znalezc tych kilkuset zlotych na opony zimowe :wallbash:

CZERWONAniunia, masz 18'' letnie kolka,a nie stac Cie na zimowe nalewki w Polsce? koszt za komplet to 360 zeta plus stalowe 15'' MASAKRA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez takich ludzi nie rozumiem :wallbash: prawie wszyscy mamy tu a4'ki, ktore ku$%a zaliczane sa do samochodow lepszych anizeli ople.fordy itd, nie bede pisal ze a4 b5 to klasa premium bo nie, ale b6,b7,b8 tak. i dziwie sie i z podziwu wyjsc nie moge jak ktos nie moze znalezc tych kilkuset zlotych na opony zimowe :wallbash:

CZERWONAniunia, masz 18'' letnie kolka,a nie stac Cie na zimowe nalewki w Polsce? koszt za komplet to 360 zeta plus stalowe 15'' MASAKRA!

lans lans za granicą pracuje i jak na wiosce pokazac sie z oponami od jeppa na stalowych felgach prestiż by upadł :wallbash: :wallbash:

jak sąsiad przy wozie ma felgi aluminiowe od poloneza :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej audi podczas srogich mrozów jakie moja miśćnke dopadły -21 to raz zamarzły amory(po lataniu bokami po placu), normalnie fura była tak sztywna, jakbym miał rury a nie amory, puściło po jakis 2km, podczas mrozów powyżej -15 nie pali się przez jakiś czas jedna linia na wyświetlaczu od klimy, po podgrzaniu jest juz normalnie

to wszystko, najważniejsze to troszkę zadbać o fure przed zimą, o sprawdzeniu świec, płynów i zimówkach to nawet nie ma co wspominac, te sprawy to musssssss :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez takich ludzi nie rozumiem :wallbash: prawie wszyscy mamy tu a4'ki, ktore ku$%a zaliczane sa do samochodow lepszych anizeli ople.fordy itd, nie bede pisal ze a4 b5 to klasa premium bo nie, ale b6,b7,b8 tak. i dziwie sie i z podziwu wyjsc nie moge jak ktos nie moze znalezc tych kilkuset zlotych na opony zimowe :wallbash:

CZERWONAniunia, masz 18'' letnie kolka,a nie stac Cie na zimowe nalewki w Polsce? koszt za komplet to 360 zeta plus stalowe 15'' MASAKRA!

lans lans za granicą pracuje i jak na wiosce pokazac sie z oponami od jeppa na stalowych felgach prestiż by upadł :wallbash: :wallbash:

jak sąsiad przy wozie ma felgi aluminiowe od poloneza :polew: :polew: :polew: :polew:

tez takich ludzi nie rozumiem :wallbash: prawie wszyscy mamy tu a4'ki, ktore ku$%a zaliczane sa do samochodow lepszych anizeli ople.fordy itd, nie bede pisal ze a4 b5 to klasa premium bo nie, ale b6,b7,b8 tak. i dziwie sie i z podziwu wyjsc nie moge jak ktos nie moze znalezc tych kilkuset zlotych na opony zimowe :wallbash:

CZERWONAniunia, masz 18'' letnie kolka,a nie stac Cie na zimowe nalewki w Polsce? koszt za komplet to 360 zeta plus stalowe 15'' MASAKRA!

Zaden lans chlopaki....ale na zimówki w angli mnie nie stac zeby wydawac 400 futa na tydzien sniegu w angli i na 2 tyg do polski....poprostu mam nauczke teraz , i chociaz to juz 3 rok w polsce zima samochodem to dopiero pierwszy raz tak zasypalo nigdy wczesniej problemów nie bylo.Nastepnym razem samolotem w zime.Pozatym zimówki bardzo slabo sie spisuja na suchej nawierzchni....i naprawde nie warto kupowac ja dla mnie co 99 % czasu jezdze w angli. Zaden ze mnie bizuter i bardzo przykro ze tak nietozy zaraz mysla :blink:

[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:47_________________________________________________Zaden lans chlopaki....ale na zimówki w angli mnie nie stac zeby wydawac 400 futa na tydzien sniegu w angli i na 2 tyg do polski....poprostu mam nauczke teraz , i chociaz to juz 3 rok w polsce zima samochodem to dopiero pierwszy raz tak zasypalo nigdy wczesniej problemów nie bylo.Nastepnym razem samolotem w zime.Pozatym zimówki bardzo slabo sie spisuja na suchej nawierzchni....i naprawde nie warto kupowac ja dla mnie co 99 % czasu jezdze w angli. Zaden ze mnie bizuter i bardzo przykro ze tak niektorzy zaraz mysla blink

ALE OBIECUJE ZE WOLNIUTKO JEZDZE ALBO WOGOLE SIE NIE WYCHYLAM I NIKOGO NIE NARAZAM W SZCZEGÓLNOSCI CWANIACZKÓW KTÓZY MYSLA ZE JAK MAJA ZIMÓWKI TO MOGA WSZYSTKO I MÓWIE WAM ZE JAK JECHALEM PRZEZ TE PIEC PANST <ANGLIA FRANCJA BELGIA HOLANDIA NEMCY I POLSKA WIDZIALEM OKOLO 12 SAMOCHODÓW PO ROWACH PO ROZSTAWIANYCH I JAKIESZ 90% Z NICH BYLO PEWNIAKÓW NA ZIMÓWKACH.... POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że błąd swój zrozumiałeś, i ze szanujesz innych, tu caly widz polega z tymi zimówkami na tym ze suchy czy mokry asfalt nie ma znaczenia chodzi o jego temperaturę letnią oponka zmrożona do minus 15 stopni tez sie nie fajnie hamuje na suchym asfalcie.

ale tak czy owak szerokosci i przyczepności :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że błąd swój zrozumiałeś, i ze szanujesz innych, tu caly widz polega z tymi zimówkami na tym ze suchy czy mokry asfalt nie ma znaczenia chodzi o jego temperaturę letnią oponka zmrożona do minus 15 stopni tez sie nie fajnie hamuje na suchym asfalcie.

ale tak czy owak szerokosci i przyczepności :good: :good: :good:

dzieki stary szerokosc i przyczepnosc sie przyda jutro o 14:00 wyruszam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że błąd swój zrozumiałeś, i ze szanujesz innych, tu caly widz polega z tymi zimówkami na tym ze suchy czy mokry asfalt nie ma znaczenia chodzi o jego temperaturę letnią oponka zmrożona do minus 15 stopni tez sie nie fajnie hamuje na suchym asfalcie.

ale tak czy owak szerokosci i przyczepności :good: :good: :good:

dzieki stary szerokosc i przyczepnosc sie przyda jutro o 14:00 wyruszam.....

Uważaj na siebie, szerokości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powodzenia, dojedz calo!

a co do zimowek, to skoro w UK sa takie drogie to chlopie sprowadzaj z polski zimowe nalewki i sie kokosow dorobisz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powodzenia, dojedz calo!

a co do zimowek, to skoro w UK sa takie drogie to chlopie sprowadzaj z polski zimowe nalewki i sie kokosow dorobisz:D

Dzieki za mile slowa widac ze mamy kilku <pewnie kilkuset albo kilka tys> zyczliwych ludzi na forum....interesu bym nie zrobil bo zimówek nikt nie kupuje:( bo praktycznie nie ma zim w Angli Ale po tegorocznej moze sie to zmieni to moze jakis biznesik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzis rano -22 stopnie 5x grzanie i odpaliła a jak u was??

mały serwis przed zimą jednak daje owoce :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u was??

Bez problemu :wink4: 3 x grzanie i bez marudzenia odpaliła za pierwszym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały serwis przed zimą jednak daje owoce :kox: :kox: :kox:

jaki serwis :decayed:

kontrola wszystkiego co sie dało :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...