Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zima kontra nasze niunie:)


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowy AFN jak nie ma -25 to po jednym zagrzaniu świec zagada od strzała nawet po 2 dniach postoju- ja tak miałem :cool1:

A teraz to inna bajka bo :PB98: czy zima czy lato pali tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzisiaj odmówiła współpracy wycieraczka i to od kierowcy. Za cholerę nie chce przylegać do szyby tylko zrobił się łuk i tak sterczy i wyciera tylko końcami. Może jak się ociepli to wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas ruszyć z wątkiem :naughty:

ja dziś - 18 za drugim razem ale coś nie może do 90 dobić temperatura :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rano przy -22 odpalił za pierwszym strzałem , jednak przy wyjezdzie przetarłem się o zaspę lodowatego śniegu i mój pikny zderzaczek S4 deczko popękał :( Już znajomy lakiernik zaczął ogarniać temat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rano przy -22 odpalił za pierwszym strzałem , jednak przy wyjezdzie przetarłem się o zaspę lodowatego śniegu i mój pikny zderzaczek S4 deczko popękał :( Już znajomy lakiernik zaczął ogarniać temat ...

a jak dobrze pamietam to nówka sztuka nigdy nie używany był :decayed: tak zachwalałes, od przetarcia popękał to był klejony, abs nie pęka od czegos takiego, rok temu spotkałem sie ze znakiem przy -15 i nie pękł :gwizdanie:

no ale szkoda bo jednak to jest strata :kwasny:

proponuje połaczyć wątki

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59960.120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ...Właśnie dlatego boli mnie to . Ten śnieg w dotyku przypominał ścianę betonową , więc wcale się nie dziwię że pękł . Całe szczęście że lakiernik gliglacz :) opanowuje takie zderzaczki z zamkniętymi oczami . Przy okazji porobię kilka poprawek po wcześniejszych właścicielach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja taka upierdzielona jest od soli i błota że szkoda gadać ;( Przydałoby się niebawem myjkę odwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niestety kłopociki,mimo wielokrotnego grzania audusia odpala za 3-5 razem ale wygląda to tak jak bym silnik rozrusznikiem rozpędzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niestety kłopociki,mimo wielokrotnego grzania audusia odpala za 3-5 razem ale wygląda to tak jak bym silnik rozrusznikiem rozpędzał

może po prostu aku już nie ma kopa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niestety kłopociki,mimo wielokrotnego grzania audusia odpala za 3-5 razem ale wygląda to tak jak bym silnik rozrusznikiem rozpędzał

może po prostu aku już nie ma kopa :mysli:

aku kręci jak wściekły,bardziej się obawiam czy nie coś z paliwem,a podrzuci ktoś jak spr. świece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie świeczki wymienione ze 3 lata temu, aku nowe z jesieni. Pali od kopa i nawet nie wywala "BREMSE"

Jest ok.

Jedynie problem z termostatem pewnie. Nie jestem w stanie go zagrzać. Wskazówka leży.Czujniki też chyba ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...