Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 2.8 V6 rok 1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:afro: :afro: :afro:hmmm wsumie nic, bo autko jest ladne, ale kazdy napisze zeby zmienic: kierunki w blotniku, swiatla po lifcie i swiatelka z przodu :) Ale ogolnie autko jest ladne, szybki ciemne i bedzie miodzio :afro: :afro: :afro:
Opublikowano

UZUPEŁNIJ SWÓJ PROFIL na początku!

Dokłądnie tak jak przedmówca napisał że każdy napisze, wiec Ja to robie jako pierwszy.

Zmień lampy przednie na ori soczewki Valeo te po lifcie, tylnie też ( autko bedzie wyglądać duuuużo młodziej ) :grin: w srodku to kiere by sie przydało zmienić.

Ogólnie wszystko OK fajniutka czwórka :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

O które Valeo Ci chodzi ? możesz wskazać na allegro ?

Opublikowano

Ladna :wink: Tak jak chlopaki pisza pare zmian liftingowych by sie przydalo. Ale felgi masz :wink: wypas :afro: To 16" czy 17"??? Obnizales zawias? :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Felgi mam 16" , grill wyszedł już chyba taki z taśmy (sportowy)

Opublikowano

grill wyszedł już chyba taki z taśmy (sportowy)

Co masz na myśli? Ja bym polecał zamiast tego grilla coś ori, np. os S-a, albo RS-a... Chociaż ten grill nie jest zły :tongue:

Co do autka, tak jak koledzy mówią małe zmianki typu lampy po lifcie przód, tył i kieruneczki w błotniczkach na białe :grin: Ogólnie autko cacy, szkoda, że nie diesel i że nie avant :grin::a4fan:

Opublikowano
  • Autor

1. Lampy przód (soczewka)

2. Lampy tył (lift)

3. Oderwać znaczki A4 i 2.8 z klapy

4. Przyciemnić szyby

5. Podnieść lekko d*pę do góry z uwagi iż jest troszkę za nisko.

Czy coś jeszcze proponujecie ?

Opublikowano

Kierownica do zmainy :)

Opublikowano

Ładne autko. O zmianach już koledzy wyżej napisali, a nie chciałbyś się zamienić na listewki w środku ? :grin: (drewno za carbon :rolleyes:)

Opublikowano

Ładna audiczka :a4fan:

Po zmianach będzie jeszcze lepsza

Opublikowano

ladna :a4fan:czka :evil: wypnij hak

Opublikowano

Wg. mnie najważniejsze to:

- zrobić coś z zawiasem: podnieść tył lub obniżyć przód,

- do obniżonego zawiasu, to chyba by bardziej 17tki pasowały :rolleyes:,

Po tych zabiegach samochód powienień wyglądać dużo lepiej, a modyfikacje w styli kierunków, świateł itp to sprawa drugorzędna.

Opublikowano

kolorek fajny, fele tez no i V6 :a4fan:

osobiscie zmienil bym gril na ori

Opublikowano

osobiscie zmienil bym gril na ori

mi też ten grill nie leży :cool:

Opublikowano

kierunki,lampki tył no i hak wypad :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.