Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a co wy dzisiaj na kluczewie robiliście :)?

sprawdzaliśmy osiągi BMW na tle AUDI ;)

Opublikowano
Ciemna b6 z klubowa ramka rejestr ZZ........ ok 20.00 wyjeżdżał ze śląskiej w obrońców?

To ja na Wieckowskiego mam chate :wink:

Opublikowano

Wyglądasz na cwaniaka za ta wajcha:-D ja akurat przechodziłem przez pasy na niebiesko o ile pamiętasz :-D

Opublikowano
Wyglądasz na cwaniaka za ta wajcha:-D ja akurat przechodziłem przez pasy na niebiesko o ile pamiętasz :-D

dlatego tak patrzyles na samochod i blachy :grin: juz myslalem ze sie czaisz na kontrol :wink:

Opublikowano

klubowiczów nie ruszam :wink:

Opublikowano

koło 7.00 czarny sedan B6 w chromie na Kolumba rejestracja ZS xxxxx :)

Opublikowano
  • Autor

cały chromowany :shock3::decayed:

Opublikowano

pół na pół czarnochrom haha Rozumiem że to ty:)

Opublikowano
  • Autor

no właśnie nie wiem ale jak była taka jak w moim podpisie to całkiem mozliwe ze ja ;d ale Cie nie widziałem w kazdym razie hehe

Opublikowano

Na fele nie zwróciłem uwagi bo za szybko ciut jechałem :grin: Ale reszta się zgadza.

Opublikowano

Gik dzisiaj na Narutowicza omijałem go to z lewej to z prawej, pewnie się skapnal ze go obcinam :decayed:

Opublikowano

Tak mi się wydawało to coś podejrzane :D Ale potem już grzecznie się toczyłem bo pewności nie było ;) zresztą ledwo co wstałem i do roboty się nie spieszyliśmy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś po 20 szare B5 rej ZSD ..... Na 18 z niebieskim radiem w środku :P na klubowych ramkach i ciemnymi szybami

W Niechorzu

Pozdrowienia dla kierowcy

Opublikowano

Ja jeszcze nikogo nie widziałem z klubowymi wlepami albo ramkami :(

Opublikowano

No to mowie do Choszczna zajedz na bajere daleko nie mas:naughty:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

A będzie sięe liczyć jak napisze ze siebie widziałem w ciągu ostatnich dwóch dni w TVN , TVN24 , TVP, Szczecin i Zachodnipomorskie - informacje, artykuły, wydarzenia. | www.gs24.pl, Policja Zachodniopomorska, i na naszemiasto ?:kox:

Opublikowano
  • Autor

a co ty tam wszędzie robiłeś :)?

Opublikowano

W skrócie

"Czar par" zakończony

A dla TVN wywiadu udzielałem , ja ten chudy chudy szczur z pucharem w rękach :kox:

Opublikowano
  • Autor

piękna sprawa .. gratulacje :)

Opublikowano
W skrócie

"Czar par" zakończony

A dla TVN wywiadu udzielałem , ja ten chudy chudy szczur z pucharem w rękach :kox:

Gratulacje. Mam nadzieje, że za rok uda mi się wystartować.

Opublikowano

ale do slupska na finały nie jade:facepalm:

2 lata temu bylem na finałach w slupsku , zawsze bylo ze 2 lata karencji by móc znów jechac na finaly, od tego roku 3 lata wprowadzili i jechac nie moge, f*ck

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.